Treść opublikowana przez kamilGZB
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Dziś zamontowałem u siebie siłowniki KROSNO + niebieska sprężynka + 1 podkładka i wszystko ładnie chodzi . Oglądałem klepe(lotke)na normalnych siłownikachi wystawała nad dach po zamontowaniu nowego zestawu nadal jest tak samo.
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
W B6 na FIS nie pokazuje przepalonej żarówki (wewnętrzne żarówki) chyba, że się mylę. podsufitka przód C10W-12v-10w x 2 szt podsufika przód BA9s-12v-5w x 2szt podsufitka przód C5W-12v-5w x 2szt podsufitka środek BA9s-12v-5w x 2szt podsufitka bagażnik -w5w-12v-5w x 1szt spód drzwi w5w-12v-5w x 4szt podświetlenie nóg w5w-12v-5w x 4szt schowek w5w-12v-5w x 1szt oswietlenie tablicy rej C5W-12V-5w x 2szt Nogi i drzwi boczne np takie> Led 6 x SMD canbus T10 W5W can bus +gratis!! FV23% (3947794910) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (akurat ten jest z CAN)
-
Pleśn,grzyb w domu wasze sposoby?
Problem grzyba związany jest z wentylacją pomieszczeń. ( brak wentylacji) Okna PVC?
-
Jakie rodzaje zarowek do oswietlenia wnetrza
http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-253/wewnetrzne-oswietlenie-led-260660/
-
[B6 BKE] Turbina swiszczy, odgłos karetki
Turbo juz zamówiłem, a szkoda bo bym kupił od ciebie. (jeśli by pasowało)
-
[B6 BKE] Turbina swiszczy, odgłos karetki
Dziś wymontowałem turbo i przykry widok Jedna urwana i dwie naderwane.
-
[B6 BKE] Turbina swiszczy, odgłos karetki
rozbierałem i oglądałem brak uszkodzeń (chyba ze coś przegapiłem) tylko opaska na turbo była luzna, wirnik turbo raczej ok brak luzu. Ale problem nadal jest a jak zdejme dolot z turbo to po 2 sec zaczyna sie "pogotowie"
-
[B6 BKE] Turbina swiszczy, odgłos karetki
Witam, mam problem z turbinka. Dziś zaczeło wydawać odgłos jadacej karetki (w oddali) Na Vagu zero błedów, koniec turbo? Wyprzedzałem na 3 i przeciągłem do prawie 4tyś,i od tego momentu odgłos karetki. Auto normalnie przyspiesza i nie dymi .
-
Palące się dwie kontrolki
Kolego sprawdz tą obudowe od ECU(od strony kabiny dokładnie,jeśli masz torxy zerknik do ECU czy jest mokro)
-
Palące się dwie kontrolki
Racja, ale pewnie kolega ma obudowe od ECU pękniętą i woda zalewa:wink:
-
Palące się dwie kontrolki
na myjce byłeś? a auto normalnie smiga?
-
Autoraport -czy warto płacić?
tu masz taniej PAKIET INFORMACJI O PRZEBIEGU,VIN,HISTORIA AUDI VW (3453012223) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (ja dopłaciłem 10 zł i bylo to samo co kolega simon80bl pisze)
-
Smród z dmuchawy w A4 B7
na dole
-
Jak wypiac kostke drzwi ?
To różowe to blokada, a juz chyba masz urwany kawałek tej blokady (słabo widać na tym foto) Wyciągasz zawleczke i nastepnie kostke.
-
Jak wypiac kostke drzwi ?
"Z tyłu na dłuższej krawędzi tej wtyki masz zatrzask, mniej więcej w połowie, wystarczy go nacisnąć i wtyczka łatwo wychodzi. To różowe to tylko blokada, musisz to wyjąć wcześniej - wychodzi normalnie, prostopadle do wtyczki." http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-problem-zamkiem-blad-01811-problem-rozwiazany-84887/#msg1134543
-
łącznik stabilizatora tył-jak wymienić krol po kroku ?
a do wymiany konieczny jest kanał?
-
Turbo, EGR, zawór N75 ?
Posiadasz kabelek to Logi sam zrobisz troche poczytaj na forum.
-
Turbo, EGR, zawór N75 ?
" czcij turbine swą i szanuj albowiem po dłuższej jeździe studzić ją bedziesz a na zimnym silniku niech noga twa nie odważy się buta mocno wciskać. Ciskać zaś musisz ciepłego potwora, bo PSJ nie lubi twojego traktora. Niemniej dobieraj żwawo buta wychylenie coby sprężarka dawała cisnienie, bo gdy prikazu tego nie zastosujesz kierownice w turbinie wnet zafastrygujesz. pilnowac będziesz poziomu oleju w silniku, bo turbina twa potrzebuje go niezmiernie a wymiany oleju pilnowac będziesz bardziej niźli wierności kobiałki twej. Lepsza bowiem niewierność małżeńska niewielka niźli w dieslu twoim malutka usterka. Olejem syntetycznym lej turbo-traktora ziomie ,bo minerałem poić go będziesz tylko na złomie"
-
Turbo, EGR, zawór N75 ?
Pi*dowaty styl jazdy. Musisz zrobić logi tak jak kolega już wspomniał. Ja właśnie tak zawalilem turbo .
-
Turbo, EGR, zawór N75 ?
PSJ:wink:
-
Wewnętrzne oświetlenie LED
podsufitka przód C10W-12v-10w x 2 szt podsufika przód BA9s-12v-5w x 2szt podsufitka przód C5W-12v-5w x 2szt podsufitka środek BA9s-12v-5w x 2szt podsufitka bagażnik -muszę zobaczyć dokładnie spód drzwi w5w-12v-5w x 4szt podświetlenie nóg w5w-12v-5w x 4szt schowek w5w-12v-5w x 1szt oswietlenie tablicy rej C5W-12V-5w x 2szt I trzeba pamiętać , że w drzwi i nogi warto kupić led-y "boczne" będą świecić na glebe:wink:
-
Notlauf ? Silnik ALH- Turbo ze zmienną geometrią
Ja Vag-a uzywalem. Ale Vag chyba działa tylko na Win. XP. Musiał byś uruchomić go przez wirtualna maszyne. A zerkni na gruche czy się rusza wogóle(przy gazowaniu)
-
Notlauf ? Silnik ALH- Turbo ze zmienną geometrią
A jakiego Win. masz ?
-
Notlauf ? Silnik ALH- Turbo ze zmienną geometrią
300 wyczysci, a wymontowanie w własnym zakresie. Musisz zrobić logi i wtedy można coś działać
-
Notlauf ? Silnik ALH- Turbo ze zmienną geometrią
Mi facet (spec od turbo) powiedział300zl i trzeba było ją wymontować. Więc zrobiłem to samemu (czyszczeniejest proste ale wymontowanie turbo )