Treść opublikowana przez Kriss1322
-
Demontaż dokładek zderzaka i listw progowych
dzięki za infoz fotkami podglądowymi przydały by się jeszcze foto demontażu wszystkich listw progowych no i pytanko czy przedni zderzak tez trzeba tak rozbierać? ma ktoś foto jak to zrobić od a do z
-
Demontaż dokładek zderzaka i listw progowych
Ok dzięki za info, no to teraz wygospodarować tylko czas i zabierać się za rozbieranie
-
Demontaż dokładek zderzaka i listw progowych
Witam, przeszukiwałem wczoraj cały dzień forum i nic nie znalazłem w tym temacie, mianowicie chodzi mi o demontaż dokładek zderzaka, progów i listw dolnych z drzwi w celu lakierowania pod kolor auta, ma ktoś jakieś foto story z takiego demontażu? lub po prostu napisze jak to zrobić żeby nic nie pourywać? i czy zderzaki trzeba zrzucać?
-
zestaw głośnomówiący w audi
hmm jeśli cenowo było by naprawdę za dużo to co proponujesz umieścić na tym skórzanym uchwycie tak żeby był wykorzystany? nie orientuje się w tych zestawach więc liczę na jakąś podpowiedź
-
zestaw głośnomówiący w audi
czyli jest opcja że cos pod to dostanę? dzięki za info
-
zestaw głośnomówiący w audi
zestaw nazywa się THB Take & Talk (germany) jesli to cos pomoże, jeśli nic nie znajdę to chętnie zmienie lecz najlepiej cos co zamontuje na ten uchwyt ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------
-
zestaw głośnomówiący w audi
Witam w aucie posiadam zestaw głośno mówiący dedykowany pod tel nokia 6020/21 z racji ze jest to juz stary model chciałem wymienic sam adapter na inny w tym przypadku HTC lub nokia 6700i classic, ponizej foto podglądowe aktualnego uchwytu no i proszę o jakies namiary gdzie mozna by coś takiego wychaczyć
-
[ALL] Audi A4 B6 zaślepla w lampie
oj bardzo
-
Co to za kable?
Witam ostatnio czyściłem sobie całe autko dokładnie i po zdemontowaniu tylnej kanapy ku mojemu zaskoczeniu pojawiły się takie kabelki, czy ktoś wie od czego one są? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4e06695b42f15b6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9af4bf2e40649eb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2839bf5ea3ac1547.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tak prawda srebrny b6 avant 1.9tdi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No prosze kogo ja tu widzę kolega Kuna z aś już widze co forum to innego auta szukasz jeszcze niedawno chciałeś rs-ke pozniej octawie a widze ze tu juz cos nowego szukasz juz tak chyba z 1,5 roku i nic pozdro
-
Problem z klimatronic ECON!!!
jak z kosztami tego czujnika bo mam ten sam problem na allegro są? jeśli tak to poprosze o jakis link gdzie w dobrej cenie są, pozdrawiam
-
[ALL] Audi A4 B6 zaślepla w lampie
Witam poszukuje zaślepke przedniej lampy strona pasażera gdyż ostatnio przy wymianie żarówek nie została założona(zaślepka z soczewki) i sie zapodziała gdyby ktos posiadał takową to proszę o kontakt. Pozdrawiam
-
[B5 1.8T 110kw AEB]
Witam. Autko w sumie zostało sprzedane w tym miesiącu ale z sentymentem postanowiłem go zaprezentować A więc wozidło zostało kupione jako zwyczajna cywilna wersja, przez okres 2 lat przeszło pare modyfikacji: Lampy przednie z polifta (xenon) Lampy tył w technologi Led dekory z drewnopodobnych przeobraziły sie w sticker a przed sprzedaniem w carbon zawitał gwint alu 17 RH zw1 plus dystanse audio radyjko pioneer, wzmacnacz blaupunkt, tuba pyle Poniżej kilka fotek od dnia zakupu przez mody az do sprzedania Aktualnie jest a4 b6 i pewnie niebawem zacznie się z nim zabawa na nowo http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c6ec45496c0934c9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0129c3d93cc7fb3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/27bb6a620d3d0a18.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad96b401541ca909.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9763c38ac06da1b1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e3eaf3b07545afb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bea6eb726cfbd917.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc600044d45aefe7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bead61c493673a23.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07f0f546930b73bc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/22bf9ab3fbf6c2a6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e33b41c52ee3a72.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c8a3606ec50e4dea.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/415335f8080ae99b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ba672b99b9b127a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2601883474f5fe3c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad3deaedc654f795.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f187bfd610ec0335.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/199fc0e6d14adad8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2749047dafe46d7d.html http://imageshack.us/photo/my-images/842/dsc03322gw.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/842/29463625065134497244210.jpg/ http://s82.photobucket.com/albums/j262/Ezumaru/kalendarz/?action=view¤t=pazdziernik.jpg https://picasaweb.google.com/113531497356449541239/WodzisAwKaufland#5621435813517375986 https://picasaweb.google.com/118108004011154150805/IntegracjaVAGWodzisAwSl23062011#5621531365804266546 https://picasaweb.google.com/118108004011154150805/SPRZEDAMAUDIA418Turbo#5627996071823112562 https://picasaweb.google.com/118108004011154150805/SPRZEDAMAUDIA418Turbo#5627996772758904802 https://picasaweb.google.com/118108004011154150805/SPRZEDAMAUDIA418Turbo#5627996790416906530
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko wkońcu się zarejestrowałem też tutaj co niektórzy beda kojarzyć mnie z AŚ pozdrawiam :>