Treść opublikowana przez Kriss1322
-
Polecane opony zimowe
A coś z tego: -Bridgestone Blizzak LM001 205/55 R16 91 H produkcja 2015 320złszt -Goodyear Ultra Grip 9 205/55 R16 91 H produkcja 2014 330złszt -Dunlop Winter Sport 5 205/55 R16 91 H produkcja 2015 340złszt -Pirelli SottoZero 2 205/55 R16 91 H produkcja 2015 317zlszt -Nokian WR D4 205/55 R16 91 H produkcja 2015 330zlszt coś z tych no chyba że jeszcze coś innego lecz sądzę że z tych można wybrać.....
-
Polecane opony zimowe
Każda z tych opon spełni swoje zadanie przy twoim zapotrzebowaniu. Ale faktem jest, że Nokiany będą najtańsze a tak samo dobre a momentami lepsze niż Micheliny czy Goodyeary. Pirelli jest u nas nieco nie doceniane, ale to też świetna opona, tylko nieco droższa. A z Pirelli coś konkretnego? jakiś model?
-
Polecane opony zimowe
Raczej miasto a od czasu do czasu góry więc raczej żadnych specjalnie ekstremalnych warunków nie będzie, ważne też by było w miarę cicho no ale z tego co widzę to na forum większość jest za nokianami, ja brałem pod uwagę goodyear ug9, michelin alpin a5 lub coś z pirelli lecz teraz to już sam nie wiem za czym się rozglądać
-
Polecane opony zimowe
Siemka. Też przeglądam już oponki 205/55/16 do b7 1.8T fwd no i co można ciekawego kupić za około 1200zł? jakieś konkretne propozycje? Za tą cenę troszkę wyboru już jest. Goodyear, Michelin? z góry dzięki za sensowne odpowiedzi Pozdrawiam
-
taki tam oswojony BRUTAL
Widziana (chyba) w Krzyżanowicach przejazdem, robi wrażenie rs-ik
-
RNSE zabezpieczenie przed kradzieżą
Dziwny ten "gość" Pierwsze z brzegu u wujka google... 1. FOLIE BEZPIECZNENiewidoczne folie o wysokich parametrach wytrzymałościowych, których zamontowanie gwarantuje bezpieczeństwo pasażerów i rzeczy pozostawionych w aucie. Dzięki wielowarstwowej strukturze są odporne na przerwanie chroniąc przed odłamkami szkła, które są przyczyną 90% uszkodzeń ciała. Wysoka wytrzymałość folii chroni również w przypadku próby wybicia szyby podczas postoju na światłach. Komplet atestów i certyfikatów legalizacyjnych umożliwia instalację folii na wszystkich szybach w samochodzie (z wyjątkiem czołowej). tak więc śmiało można zabezpieczającą oklejać, to samo info dostaniesz na stacji diagnostycznej. Pozdr.
-
RNSE zabezpieczenie przed kradzieżą
Pierwsze słyszę ze ktoś stracił dowód za przepuszczalną folię zabezpieczającą typu np 3M Cristalline, Inaczej folie zabezpieczające czy bezpieczne lub bezpieczeństwa, jedno lub wielowarstwowe folie poliestrowe o dużej wytrzymałości, które mogą być także laminowane na metalizowaną lub napylaną warstwę dla redukcji nasłonecznienia. Zabezpieczają i redukują nagrzanie wnętrza auta. Dobra sprawa.
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Ludzie kupują ale tu nikt Ci na to pytanie nie odpisze nawet jak ma na aucie bo to przecież wstyd na całe forum od razu...
-
Zakup garażu blaszanego 2 stanowiskowego
Dwaj sąsiedzi po prawej i lewej też mają więc chyba nie będzie to konieczne poza tym z tego co czytałem o prawie zagospodarowania terenu wiaty altany itd nic nigdzie nie wspominają o zgłoszeniu do gminy(w moim przypadku) a co dopiero do sąsiada o pozwolenie co sobie stawiam..
-
poduszka z cztero ramiennej do trzy ramiennej
4 ramienna ma 4 wycięcia, 3 ramienna analogicznie. Nie nie pasuje.
-
Zakup garażu blaszanego 2 stanowiskowego
Po objechaniu kilku pobliskich sprzedających garaże i patrząc na te które są w linku to jest to wszystko jedno a to samo, tylko cena inna bo to już pośrednicy, towar ten sam z tego samego. Co do bramy wjazdowej uchylnej. Też mam takową w garażu murowanym, mało nie kosztowała a po 7latach użytkowania chcąc nie chcąc wyrobić się musi trochę cudów nie ma. Tak więc patrząc na te wszystkie oferty po prostu najlepiej brać tą z linku bo u pośrednika to samo jeśli jeszcze ktoś ma jakąś firme z której korzystał to chętnie poczytam opinii bo garaże chcę zamawiać w połowie kwietnia dopiero no i byle do lipca sierpnia postawią tak więc nie spieszy mi się, tym bardziej że muszę wybrukować i zalać miejsca na kotwy.
-
Zakup garażu blaszanego 2 stanowiskowego
Jeśli to ma pomóc w odpowiedzi na moje pytania to w środku będą fiat uno i skoda felicja....ludzie ja pytam o garaże a nie o to czy auto bym w nim postawił. osobiście mam duży murowany przy domu w którym trzymam auto. Tak więc ponawiam pytanie....
-
Zakup garażu blaszanego 2 stanowiskowego
Witam. Potrzebuję garaż 2 stanowiskowy 6x5 z bramami uchylanymi do góry znalazłem coś takiego, tylko opinie są różne o firmie pomóżcie http://konstal-garaze.pl/view-order/
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Może ktoś podpowie jaką pełną nazwę ma tapicerka w b7 N2M/NQ ?
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
Z tego co pamiętam te nokie były ładowane tylko z ładowarek z bolcem, a ten uchwyt takowego nie posiada, jest to tylko komunikacja z systemem głośno mówiącym.
-
A4 B7 1,8T AVANT z 2007 roku
Linki nie działają..
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
To jest na klips, jeśli ori to masz to samo z przodu jest zapadka wcisnąć i szarpnąć, wyskoczy z pewnością. Śrubka jest pod spodem jeśli chcesz zdemontować i tą dolną część.
-
Wyjęcie nakładki na telefon z podłokietnika - jak ?
Starczyło by poszukać.... jest o tym temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/305628-uchwyt-na-telefon-w-podlokietniku-demontaz/
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
Miałem tem sam problem w aucie BT więc uchwyt zbędny, zdemontowałem tylko sam uchwyt i miejsca jest praktycznie tyle samo co w zwykłym tyle że na dole jest podstwka o wys ok 2-3mm czyli w miczym nie przeszkadza. A w każdej chwili można uchwyt wsadzić i jest to ten sztywny nie wysuwany. [/url]">http:// [/url]">http://
-
mix wnętrza
Wczoraj znalazłem coś takiego
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Te belki na relingi jakiej firmy? ładnie się prezentują i nie odstają.
-
Audi A4 b6 1.9 tdi - nie odpala/ wariujace zegary
O ile dobrze pamiętam to w poprzedniej b6 1.9 avf miałem podobnie, wymiana czujnika światła stopu rozwiązała problem
-
mix wnętrza
Też jestem ciekaw jak by to wyglądało
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
Jest ogłoszenie na forum. Gdzie to ogłoszenie, jakoś nie widzę albo już w tym wieku nie dowidzę
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
Czyli przydał by się na start też zestaw samo poziomu, może ma ktoś do sprzedania? a moduł gdzie sprawdzić jaki teraz jest?