Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mix wnętrza


aras860

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was wszystkich wielką prośbę jeśli ktokolwiek z was posiada jakieś zdjęcia zmiksowanego wnętrza w b7 to prosiłbym o wklejenie, chodzi mi konkretnie o to że na dzień dzisiejszy posiadam taborety jasne wraz całym jasnym wnętrzem i bedę wymieniać na sporty czarne ale tylko fotele kanapę i podłokietnik. Wizja jest taka aby w fotelach w sportach zmienić dolny plastik ze sterowaniem lędźwi z jasnych tylko nie wiem jak to będzie wyglądało a dopóki nie zobaczę to nie kupie sportów :) Dalszy plan jest taki ze do boczków drzwi też wpadnie parę czarnych elementów jeśli tylko znajdą się czarne boczki w dobrej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was wszystkich wielką prośbę jeśli ktokolwiek z was posiada jakieś zdjęcia zmiksowanego wnętrza w b7 to prosiłbym o wklejenie, chodzi mi konkretnie o to że na dzień dzisiejszy posiadam taborety jasne wraz całym jasnym wnętrzem i bedę wymieniać na sporty czarne ale tylko fotele kanapę i podłokietnik. Wizja jest taka aby w fotelach w sportach zmienić dolny plastik ze sterowaniem lędźwi z jasnych tylko nie wiem jak to będzie wyglądało a dopóki nie zobaczę to nie kupie sportów :) Dalszy plan jest taki ze do boczków drzwi też wpadnie parę czarnych elementów jeśli tylko znajdą się czarne boczki w dobrej cenie :)

Też jestem ciekaw jak by to wyglądało :decayed:

Edytowane przez Kriss1322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj złe to wygląda bo są zmieszane 3 kolory. Gdyby był tylko ten co deska czyli chyba swing i dac czarna kiere, czarna gałkę i dekory okleic np. czarnym carbonem to fotele czarne nie wyglądały by tak zle w tym zestawieniu

Edytowane przez M1etek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupic te sporty w kolerze jasnym np. swing i bedzie jak ori, nie jak k...u...p...a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem wam tak ja juz wiem jak to zrobic zeby bylo ladnie i mialo rece i nogi jak juz mowie :) wiec fotele s-line czarne ale bron boze bez alkantary, kiera deska zostaje plastiki kolo mieszka i popielnjczka przód tyl czarna podłokietnik czarny, przejdzmy do boczkow, zoataja przekladamy material na czarny raczki zostaja, oslony glosnikow czarne, rolet bagażnika czarnareszta zostaje choc mysem nad calym bagaznikiem czarnym :) tam patrze tylko ja a przynajmniej praktyczny:) jesli chldzi o przednie fotele to biore pod uwage na próbę przelozyc jasne doly w sensie plastiki... Derkory - biore dwie opcję pod uwagę, albo black piano, albo rybia łuska:) ewentualnie ale nie jestem pewny to kratki ciorne:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały opis Twojej wizji i podziwiam że chce Ci się aż tak kombinować :P Ze wszystkich tych punktów odpuściłbym jasne doły foteli. Nie przekonuje mnie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez ale z drugiej strony do czegoś to musi pasować....

Miejmy nadzieje narie musze pomalowac wóz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...