-
Drgania powyzej 120 -130 km/h
Przegub wewnętrzny ! Za zwyczaj strona kierowcy... Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Przegub? Łożysko? mechanicy rozkładają ręce
Przegob wewnetrzny mialem to samo.... Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 b5 1.8T Przełączalne mapy podczas jazdy
Nie lepiej Ci będzie dokupic urządzenie do tego bo z tego co wiem to nie ogarniesz tak.... Jest bajer w ktorym mozesz miec kilka map i ma wyswietlacz... Duzo b5 2,7bi to ma jak maja po 800 km [emoji14] A skad jestes tak w ogóle?
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Wiem, dokladnie znam, jechalem. Gdybys potrzebował sie umowic daj znać ;)
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Szczerze to na tyle kasy wyłożonej to bez szału.... Zobacz jak u nas chlopaki zrobili 2,7 do Niemiec Mark RS4 V6 2,7 Bi-Turbo 860PS 822NM by www.Digit…:
-
Lampy bixenon TYC
Witam Panowie jedno zasadnicze pytanie lampy TYC bixenon czy ktos kiedys widział na samochodzie i w ogóle jak to działa? Z góry dziękuję za podpowiedzi....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, generalnie na forum jako obserwator, moderatorzy męczyli żeby sie przywitać więc tak robię Temat o czterech kółkach po zakończeniu przynajmniej drugiego etapu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jakie to a4 chcesz
-
Intecoolery z s3 do 2.0tdi
SotoM wystarcza ale cena jest kosmo tak samo jak za fmic a te icki z s3 mam za frajer i dostęp do rur silikonowych tez jeszcze dziś pojawila sie opcja ic za 150zl z 2.7 biturbo Tylko pytanie czy tam wejda ma ktos moze jakis rysunek z wymiarami z etki ori ic?
-
Intecoolery z s3 do 2.0tdi
Witam jak w temacie czy kyos zakładał moze do audi swego 2 intery z s3 jak wiemy s3 ma chyba 230 w serii i seryjnie ma 2 intery wiec majac takie sztuki zastanawiam sie jak jest z założeniem ich do a4 bo bardzo brakuje mi zimna auto jak dostaje 56 stop i w dolot to jest duzo slabsze spada do 36 u znow zapie.....
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
No to kolego jedna moja rada, wynikajaca z przypadku ktory mial miejsce.... Tak po prostu wpadnij na jakas autostradę, i zaczynając od 1 biegu do 3tyś a później juz od 2 biegu i każdym nastepnym czyli na 3, 4, 5, 6do 4,5tys i jedz tak na tej 6 przez jakies przynajmniej 20km w jedna strone, nawrotka ta sama sekwencja i w druga.... Tylko zalej do baku dodatku do pompek (dobrego) potem do pelna fure lejesz i ogien... Powiem Ci nie to auto a gosc juz gdzies nawet pompki chcial zamawiać.... Tylko sumiennie na obrotach jak po 5tys pociagniesz to tez nie zaszkodzi....
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Nie skomentuje tego....
-
Jakie mocniejsze sprzęgło z dwumasem do AFN?
Stary po ci Ci ten dwumas w tym afn wez zwykle sprzeglo załóż i po sprawie lol co za temat pytanie zadales jakbys tam przynajmniej mial 300+
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
MaciejK powiem Ci ze jesli widzę tekst w stylu można jeździć delikatnie to juz wszystko wiem, tylko czekać az założysz temat ze szarpie Ci na trasie, albo łapie not lauf
-
2.0 TDI BLB + TURBO BRD + drugi INTERCOOLER Z BRD
Hmmm dziwne, cooler pasuje plug&play z brd ale koszt tyle ci centralny :/