Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aras860

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Przegub wewnętrzny ! Za zwyczaj strona kierowcy... Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  2. Przegob wewnetrzny mialem to samo.... Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
  3. Nie lepiej Ci będzie dokupic urządzenie do tego bo z tego co wiem to nie ogarniesz tak.... Jest bajer w ktorym mozesz miec kilka map i ma wyswietlacz... Duzo b5 2,7bi to ma jak maja po 800 km [emoji14] A skad jestes tak w ogóle?
  4. Wiem, dokladnie znam, jechalem. Gdybys potrzebował sie umowic daj znać ;)
  5. Szczerze to na tyle kasy wyłożonej to bez szału.... Zobacz jak u nas chlopaki zrobili 2,7 do Niemiec Mark RS4 V6 2,7 Bi-Turbo 860PS 822NM by www.Digit…:
  6. aras860 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam Panowie jedno zasadnicze pytanie lampy TYC bixenon czy ktos kiedys widział na samochodzie i w ogóle jak to działa? Z góry dziękuję za podpowiedzi....
  7. Witam wszystkich, generalnie na forum jako obserwator, moderatorzy męczyli żeby sie przywitać więc tak robię Temat o czterech kółkach po zakończeniu przynajmniej drugiego etapu
  8. Jakie to a4 chcesz
  9. SotoM wystarcza ale cena jest kosmo tak samo jak za fmic a te icki z s3 mam za frajer i dostęp do rur silikonowych tez jeszcze dziś pojawila sie opcja ic za 150zl z 2.7 biturbo Tylko pytanie czy tam wejda ma ktos moze jakis rysunek z wymiarami z etki ori ic?
  10. Witam jak w temacie czy kyos zakładał moze do audi swego 2 intery z s3 jak wiemy s3 ma chyba 230 w serii i seryjnie ma 2 intery wiec majac takie sztuki zastanawiam sie jak jest z założeniem ich do a4 bo bardzo brakuje mi zimna auto jak dostaje 56 stop i w dolot to jest duzo slabsze spada do 36 u znow zapie.....
  11. No to kolego jedna moja rada, wynikajaca z przypadku ktory mial miejsce.... Tak po prostu wpadnij na jakas autostradę, i zaczynając od 1 biegu do 3tyś a później juz od 2 biegu i każdym nastepnym czyli na 3, 4, 5, 6do 4,5tys i jedz tak na tej 6 przez jakies przynajmniej 20km w jedna strone, nawrotka ta sama sekwencja i w druga.... Tylko zalej do baku dodatku do pompek (dobrego) potem do pelna fure lejesz i ogien... Powiem Ci nie to auto a gosc juz gdzies nawet pompki chcial zamawiać.... Tylko sumiennie na obrotach jak po 5tys pociagniesz to tez nie zaszkodzi....
  12. Nie skomentuje tego....
  13. Stary po ci Ci ten dwumas w tym afn wez zwykle sprzeglo załóż i po sprawie lol co za temat pytanie zadales jakbys tam przynajmniej mial 300+
  14. MaciejK powiem Ci ze jesli widzę tekst w stylu można jeździć delikatnie to juz wszystko wiem, tylko czekać az założysz temat ze szarpie Ci na trasie, albo łapie not lauf
  15. Hmmm dziwne, cooler pasuje plug&play z brd ale koszt tyle ci centralny :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.