Treść opublikowana przez aras860
-
Drgania powyzej 120 -130 km/h
Przegub wewnętrzny ! Za zwyczaj strona kierowcy... Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Przegub? Łożysko? mechanicy rozkładają ręce
Przegob wewnetrzny mialem to samo.... Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 b5 1.8T Przełączalne mapy podczas jazdy
Nie lepiej Ci będzie dokupic urządzenie do tego bo z tego co wiem to nie ogarniesz tak.... Jest bajer w ktorym mozesz miec kilka map i ma wyswietlacz... Duzo b5 2,7bi to ma jak maja po 800 km [emoji14] A skad jestes tak w ogóle?
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Wiem, dokladnie znam, jechalem. Gdybys potrzebował sie umowic daj znać ;)
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Szczerze to na tyle kasy wyłożonej to bez szału.... Zobacz jak u nas chlopaki zrobili 2,7 do Niemiec Mark RS4 V6 2,7 Bi-Turbo 860PS 822NM by www.Digit…:
-
Lampy bixenon TYC
Witam Panowie jedno zasadnicze pytanie lampy TYC bixenon czy ktos kiedys widział na samochodzie i w ogóle jak to działa? Z góry dziękuję za podpowiedzi....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, generalnie na forum jako obserwator, moderatorzy męczyli żeby sie przywitać więc tak robię Temat o czterech kółkach po zakończeniu przynajmniej drugiego etapu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jakie to a4 chcesz
-
Intecoolery z s3 do 2.0tdi
SotoM wystarcza ale cena jest kosmo tak samo jak za fmic a te icki z s3 mam za frajer i dostęp do rur silikonowych tez jeszcze dziś pojawila sie opcja ic za 150zl z 2.7 biturbo Tylko pytanie czy tam wejda ma ktos moze jakis rysunek z wymiarami z etki ori ic?
-
Intecoolery z s3 do 2.0tdi
Witam jak w temacie czy kyos zakładał moze do audi swego 2 intery z s3 jak wiemy s3 ma chyba 230 w serii i seryjnie ma 2 intery wiec majac takie sztuki zastanawiam sie jak jest z założeniem ich do a4 bo bardzo brakuje mi zimna auto jak dostaje 56 stop i w dolot to jest duzo slabsze spada do 36 u znow zapie.....
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
No to kolego jedna moja rada, wynikajaca z przypadku ktory mial miejsce.... Tak po prostu wpadnij na jakas autostradę, i zaczynając od 1 biegu do 3tyś a później juz od 2 biegu i każdym nastepnym czyli na 3, 4, 5, 6do 4,5tys i jedz tak na tej 6 przez jakies przynajmniej 20km w jedna strone, nawrotka ta sama sekwencja i w druga.... Tylko zalej do baku dodatku do pompek (dobrego) potem do pelna fure lejesz i ogien... Powiem Ci nie to auto a gosc juz gdzies nawet pompki chcial zamawiać.... Tylko sumiennie na obrotach jak po 5tys pociagniesz to tez nie zaszkodzi....
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Nie skomentuje tego....
-
Jakie mocniejsze sprzęgło z dwumasem do AFN?
Stary po ci Ci ten dwumas w tym afn wez zwykle sprzeglo załóż i po sprawie lol co za temat pytanie zadales jakbys tam przynajmniej mial 300+
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
MaciejK powiem Ci ze jesli widzę tekst w stylu można jeździć delikatnie to juz wszystko wiem, tylko czekać az założysz temat ze szarpie Ci na trasie, albo łapie not lauf
-
2.0 TDI BLB + TURBO BRD + drugi INTERCOOLER Z BRD
Hmmm dziwne, cooler pasuje plug&play z brd ale koszt tyle ci centralny :/
-
mix wnętrza
Mnie tez ale z drugiej strony do czegoś to musi pasować.... Miejmy nadzieje narie musze pomalowac wóz
-
mix wnętrza
Panowie powiem wam tak ja juz wiem jak to zrobic zeby bylo ladnie i mialo rece i nogi jak juz mowie wiec fotele s-line czarne ale bron boze bez alkantary, kiera deska zostaje plastiki kolo mieszka i popielnjczka przód tyl czarna podłokietnik czarny, przejdzmy do boczkow, zoataja przekladamy material na czarny raczki zostaja, oslony glosnikow czarne, rolet bagażnika czarnareszta zostaje choc mysem nad calym bagaznikiem czarnym tam patrze tylko ja a przynajmniej praktyczny:) jesli chldzi o przednie fotele to biore pod uwage na próbę przelozyc jasne doly w sensie plastiki... Derkory - biore dwie opcję pod uwagę, albo black piano, albo rybia łuska:) ewentualnie ale nie jestem pewny to kratki ciorne:
-
2.0 TDI BLB + TURBO BRD + drugi INTERCOOLER Z BRD
To zalezy czy centralny chcesz czy bardziej w ori jak ori to drugi plug & play z brd ile Nm Ci wyszli przy 190?
-
mix wnętrza
Ale chyba się nie doczekamy jakiegoś foto...
-
2.0 TDI BLB + TURBO BRD + drugi INTERCOOLER Z BRD
Jak w temacie BLB + TURBO BRD + DRUGI INTERCOOLER Z BRD + CHIP czy ktoś posiada taką konfigurację i potrafi określić ile się udało wydobyć, a może jakiś filmik z jazdy
-
mix wnętrza
Witam, mam do was wszystkich wielką prośbę jeśli ktokolwiek z was posiada jakieś zdjęcia zmiksowanego wnętrza w b7 to prosiłbym o wklejenie, chodzi mi konkretnie o to że na dzień dzisiejszy posiadam taborety jasne wraz całym jasnym wnętrzem i bedę wymieniać na sporty czarne ale tylko fotele kanapę i podłokietnik. Wizja jest taka aby w fotelach w sportach zmienić dolny plastik ze sterowaniem lędźwi z jasnych tylko nie wiem jak to będzie wyglądało a dopóki nie zobaczę to nie kupie sportów Dalszy plan jest taki ze do boczków drzwi też wpadnie parę czarnych elementów jeśli tylko znajdą się czarne boczki w dobrej cenie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko zarejestrowany już jakiś czas temu ale jakoś nie było czasu się przywitać