Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojthass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojthass

  1. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Teraz 12stego w niedzielę o 12stej
  2. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja tez jestem za
  3. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Witam! Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na zlot Life On Wheels - LOW Day. Zlot poświęcony miłośnikom wszelakiej motoryzacji, bez podziału na markę, czy typ pojazdów. Zapraszamy wszystkich fanów czterech jak i dwóch kółek! W końcu wszystkich łączy nas łączy jedna pasja – motoryzacja. Zlot odbędzie się w Lesznie (woj. Wielkopolskie) na parkingu klubu Heaven przy ulicy Lipowej 6. Termin – maj – bliższe informacje już wkrótce. Wjazd na teren zlotu – 10 zł od pojazdu (cały dochód zostanie przekazany na cele charytatywne) Szczegóły odnośnie dokładnego terminu, oraz bliższe informacje na temat planu imprezy już wkrótce, ale już dziś zapraszamy wszystkich na naszą imprezę. Wiecej info: https://www.facebook.com/events/168641026617885/?notif_t=plan_user_invited Wybieracie się ????
  4. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Podobno we wschowie jest jakiś dobry lakiernik:whistling:
  5. dlaczego nie dobry? Porysowałem tylni zderzak jak sierota - fotka w wątku, i ogólnie stan lakieru w całym aucie pozostawia wiele do życzenia:kwasny: Dobrze że chociaż barca przejebała A ja tankuje na lotosie, dynamica za 5.69, dużo taniej w Poznaniu macie o jakieś 30 gr, fajnie..
  6. Póki co, muszę znaleśc dobrego lakiernika za rozsądne pieniądze W ogóle przy okazji dzisiejszego mycia, zauważyłem 3 nowe uszkodzenia , na drzwiach i listwach, ludzie się nie kontrolują na parkingach Nie mam ani jednego elementu w idealnym stanie...
  7. Dobry , w sumie nie dobry ale witam
  8. Manewrowa wtopa Teraz wiem, że parktronic to przydatna rzecz
  9. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kuknijcie w ten temat proszę . http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/felgi-renowacji-ida-rodzaj-kolor-271806/#post3521586
  10. Musze się dowiedzieć co to za felgi u mnie siedzą, bo musze dokupić do nich ori kapsle, podobno są od B5 ale nie znalazłem ich w katalogu. Średnica otworu to około 60mm a tego rantu w srodku 55mm. No i te felgi chciałbym pomalować w ori kolor felg audi RS4 Titan Edition in grey, jest jakiś numer farby czy jak ja dobrać? To ten sam kolor co środek grilla s4 black ? :hi:
  11. Nie udało się, nie podobało się pedałom że przykleiłem ori prostokątną na tamtą i ta wystawała:facepalm: Magnesy neodymowe mam, ale nie kleją się do tablic, więc musze jakoś zakombinować przyklejając do tablic jakąś blaszkę na stałe i dopiero wtedy da radę, ogólnie to tylko 20 zł za podbicie przeglądu więc w pompie ich mam:grin: Ale nie byli najgorsi, bo dostałem mandat za postój w miejscu niedozwolonym, a za pasy mnie pouczył.
  12. Jade do domu po stara, przykleje na ta i chyba sie uda
  13. No i po dowodzie rejestracyjnym, ale i tak dlugo jezdzilem, ale sie nie poddam i bede jezdzil tak dalej i ch**j
  14. Posty nabijają się w działach technicznych:wink:
  15. Jutro odwiedzam Wasze miasto:wink:
  16. Bartek no w końcu dokończyłem, czekałem za śrubkami i zaślepkami z aso. Jeszcze muszę zamówić te maskownice na śróby od rączki lewej ale nie mam numeru, więc byłbym wdzięczny jakbyś mi sprawdził Niestandardowy, mam nadzieję jeszcze raz na nią trafić, bo wtedy to był wypadek przy pracy:wink: Tomek zapraszam, zapraszam, tu drzwi cały czas otwarte:decayed: Właśnie jutro będe rozmawiał z fotografem odnośnie sesji i chyba będzie na tych kołach, a jak wymienie to będzie trzeba się ustawić, z wielką chęcią
  17. wojthass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. Mały upload:wink: Naklejki by Artur82 Czarny sufit i BT by Bart-s
  19. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    witamy, witamy:decayed:
  20. Jak tam na spocie było, jakieś fotki zrobiliście w wiosennej aurze ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.