-
Błędy 5205 5213 5231 Za niskie/wysokie ciśnienie na szynie paliwowej
Witam u mnie tez dzis wyskoczył błąd 5231 skasowałem ale znow sie pojawił? dodam ze auto pali normalnie nie gaśnie. Ktoś wie gdzie szukać przyczyny? Silnik 2.0 Tdi CAGA Pozdrawiam
-
[ALL B6/B7] Tryb skandynawski-problem z zkodowaniem
Widzę tamat stary ale może kto mi odpowie ? chciałem zmienić kodowanie wchodzą wszystkie oprócz USA ? znaczy nie świecą kierunki robię coś nie tak czy po prostu jest to niemożliwe MCE 8E0 907 279 F Dzięki za odpowiedzi
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Tak zrobię dzięki za podpowiedź ?
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Też posiadam rnse i ori zmianiarke chce dołożyć aux tylko nie wiem jaki kabel zakupić ? ten z 32 pinami czy inny?? I w którym miejscu ma być on wpiety? Chciałbym żeby ori zmieniarka też została ? dzięki za podpowiedzi
-
Prośba o analizę logów AVF
Prosze o analize logow głównie chodzi o pompki auto zaczęło trochę kopcić ? Logi statyczne Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_WxYXy9.html Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_3ZTxg.html Grupa 002: http://vaglogi.pl/log-002_79V858.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_g5k6z2J.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_bN8G42R.html Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_I179T.html Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_If61u33.html Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_VnaTm7G.html Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_46H41wT.html Grupa 020: http://vaglogi.pl/log-020_61G7c9.html Gruoa 023: http://vaglogi.pl/log-023_ICo736.html Dynamiczne Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_kg9BpCU.html Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_7kLQE.html Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_MIbfRq6.html
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
wielkie dzieki za pomoc
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam pomoże ktoś i powie jaki rozmiar tarcz ? I jakie moglibyście polecić tarcze i klocki . Dzięki wielkie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dziek za podpowiedzi, zamawiam olej z linku podanego przez kolege endriuu
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam zbliża się wymiana oleju. Jako ze jestem trochę zielony proszę o pomoc jaki olej wybrać obecnie zalany jest Castrol 5w30. A4 b6 1.9 TDI AVF przebieg 280k Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam