Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarasss11

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam u mnie tez dzis wyskoczył błąd 5231 skasowałem ale znow sie pojawił? dodam ze auto pali normalnie nie gaśnie. Ktoś wie gdzie szukać przyczyny? Silnik 2.0 Tdi CAGA Pozdrawiam
  2. Widzę tamat stary ale może kto mi odpowie ? chciałem zmienić kodowanie wchodzą wszystkie oprócz USA ? znaczy nie świecą kierunki robię coś nie tak czy po prostu jest to niemożliwe MCE 8E0 907 279 F Dzięki za odpowiedzi
  3. Tak zrobię dzięki za podpowiedź ?
  4. Też posiadam rnse i ori zmianiarke chce dołożyć aux tylko nie wiem jaki kabel zakupić ? ten z 32 pinami czy inny?? I w którym miejscu ma być on wpiety? Chciałbym żeby ori zmieniarka też została ? dzięki za podpowiedzi
  5. Prosze o analize logow głównie chodzi o pompki auto zaczęło trochę kopcić ? Logi statyczne Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_WxYXy9.html Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_3ZTxg.html Grupa 002: http://vaglogi.pl/log-002_79V858.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_g5k6z2J.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_bN8G42R.html Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_I179T.html Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_If61u33.html Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_VnaTm7G.html Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_46H41wT.html Grupa 020: http://vaglogi.pl/log-020_61G7c9.html Gruoa 023: http://vaglogi.pl/log-023_ICo736.html Dynamiczne Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_kg9BpCU.html Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_7kLQE.html Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_MIbfRq6.html
  6. wielkie dzieki za pomoc
  7. Witam pomoże ktoś i powie jaki rozmiar tarcz ? I jakie moglibyście polecić tarcze i klocki . Dzięki wielkie
  8. Dziek za podpowiedzi, zamawiam olej z linku podanego przez kolege endriuu
  9. Witam zbliża się wymiana oleju. Jako ze jestem trochę zielony proszę o pomoc jaki olej wybrać obecnie zalany jest Castrol 5w30. A4 b6 1.9 TDI AVF przebieg 280k Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.