Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafael22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafael22

  1. gdzie sie to znajduje ten element co przesłałeś? masz może schemat całego silnika? Przydał by mi się
  2. Witaj kolego mam podobny problem z brakiem mocy i zasyca mi powietrze silnik gdy chcę odkręcić korek do wlewu oleju. Napisałeś: ,,Zacząłem od podciśnień i tu od razu napotkałem małą usterkę a mianowicie zawór zwrotny który jest połączony wężykiem z kolektorem ssącym jest walnięty... cały czas vacum pompka zasysała mi powietrze z kolektora ssącego, byłem w ASO kupiłem zaworek koszt 50zł''' -który to dokładnie jest zawór możesz opisać gdzie sie znajduje! Wymieniłem zawór DV i N75 pierwszy od strony chłodnicy z brązową wtyczką, auto lepiej sie zbiera wyczyściłem zawór AEG i działa teraz będe wymieniał zawór odpowietrzenia komory silnika. Właśnie gdzieś pod kolektorem syczy mi powietrze.
  3. Jeśli chodzi o poduszki silnika miałem podobny przypadek w golfie 3 1.8 benz. Trzaskało jak przyspieszałem i zwalniałem silnikiem np;podczas wyprzedzania okazało sie poduszki padły a póżniej jeszcze przegub wewnętrzny trzaskał ale ciężko było go wykapować. Co do poduszek na starych silnik jak sie ruszał mocno ręką cały chodził, po założeniu nowych wszystkie chałasy przenosiły sie do środka zatwarda była guma i podczas ruszania trząsło w środku. Kolega kupił B4 TDI i poprzedni właściciel też wymieniał poduchy i auto trzęsie jak sie siedzi w środku.
  4. Odme sprawdziłem i ten zielony zaworek był walnięty -czekam na nowy. Zobacze czy na nowym będzie słychac syczenie. W serwisie Audi powiedziano mi że jest zawór EZEGKTOR który znajduje sie na wężach podciśnieniowych jakiś trójnik który też może być zapchany i blokuje kosztuje 110zł. Wiecie coś o tym zaworze i gdzie się znajduje?
  5. Witam! Mam problem z silnikiem 1.8T 163KM silnik BFB przebieg 130km. Po zapaleniu auta i odkręcaniu korka wlewu oleju powietrze z silnika zasyca korek ze nie idzie go wyciągnąć trzeb użyć siły, następnie po wyciągnięciu korka silnik traci wone obroty trzęsie go. Następnie oroty raz ma 1100 raz 900 tak jak zawsze miał, po rzegazowaniu go obtot długo schodza . Był tez słabszy ale po wymianie zaworu DV i kostki która nim steruje jest zrywniejszy ale dalej to niejest to. Turbina po przejechaniu 8 km jest czerwona jak żar z pieca. Przepustnica została wyczyszczona i ustawiona ale w jej okolicach słychać syczenie. Co może być tego przyczyną? są jeszcze jakieś zawory do wymiany? słyszałem ze moze byc winny ezegtor tylko gdzie on sie znajduje? Pozdrawiam Wymieniłem zaworek odpowietrzenia komory korbowej i po kłopocie niezasyca korka obroty OK tylko turbina dalej sie grzeje
  6. Opolskie Witam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.