Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dżordż

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dżordż

  1. dokładnie tak jak kolega wyżej pisze a więc do sklepu po piwko oraz części i wymieniać ;D
  2. tak więc albo napinacz albo tak jak mówię pasek
  3. albo piszczy napinacz paska klinowego albo sam pasek. U mnie mam to samo i nie mam klimy. Przerabiałem już to 2 razy i ciągle to samo pomogło założenie sprzęgiełka na alternator i wymiana paska na nowy. Ps po samej wymianie napinacza i rolki nie pomogło ponieważ pasek sie wyrobił i w moim przypadku piszczał przy głównym kole zamachowym. ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- jak chcesz to nagram filmik i jutro wrzucę to sobie porównasz
  4. no cóż tak czy inaczej dzięki za pomoc
  5. hehe no cóż takimi zdjęciami tylko mnie zachęcasz bo jednak da sie
  6. no to teraz to juz nie wiem ;p bo w tym momencie gdy felga jest pomalowana nie widać nic na rantach... a jeśli ma sie okazać że po zdjęciu farby nie da sie spolerować to lipa
  7. hm czyli jak bym zdarł farbę i okazałoby się że wżery są zbyt głębokie to rozumiem że pozostaje tylko pomalowanie felgi a polerka odpada tak? Czy można to jakoś uzupełnić/wyrównać polerując?
  8. właśnie teraz na rancie nic nie widac tych wżerów bo są uzupełnione jakimś podkładem
  9. troche mniejsze niz te na zdjęciu... zostały zakryte jakimś podkładem podczas malowania ale przypuszczam że przy polerce sie ukażą i bedzie lipa:kwasny:
  10. Witam. Posiadam felgi, które mają trochę wżerów na rantach ok 0,5-0,7mm i nie wiem czy da sie to jakoś ładnie wyprowadzić przy polerce? Niech podpowie ktoś kto się na tym zna
  11. oczywiście że robie auto dla siebie a nie na pokaz dla innych mam tylko mały problem bo felgi maja małe wżery na rantach ok 0,5mm i nie wiem czy dadzą się spolerować hm? Ma ktoś jakiś pomysł?
  12. czyli jest kilka osób co im sie podoba to fajnie
  13. Owszem duża gleba i taki rozmiar koła na co dzień nie jest zbyt praktyczna ale zdaje sobie z tego doskonale sprawę zajarały mnie jednak te fele ;D
  14. przeszukałem pół internetu i znalazłem. wyszłoby coś takiego
  15. na pewno cała srebrna nie będzie. rotor pójdzie w burgundowy jak wyżej (dla wnikliwych jest to kolor z palety Forda a dokładniej Royal Red), ewentualnie czarny mat:wink: ---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ---------- i jak już jesteśmy przy temacie felg.. sprzedam niedrogo felgi wraz z oponami, na których obecnie stoi moja audica. wszelkie informacje dla zainteresowanych na priv.
  16. felga będzie 18,8,5 a opona chyba wleci 205x35 ewentualnie 215x35
  17. Jak myślicie czy taka felga 18cali będzie pasować do a4 b5? Mile widziane wszystkie opinie
  18. no no nieźle gratuluje modów... drążek zmiany biegów bym Ci zawinął hehe
  19. Dżordż opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Orientuje się ktoś czy recaro z mondeo mk3 podejdą do sedana b5?
  20. właśnie chyba nowy gril os esy by go trochę odmłodził i nadał uroku
  21. a dzięki Pozdrawiam ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 07:22 ---------- Czy ma ktoś jakieś ciekawe pomysły na mody wnętrza? ---------- Post dopisany 30-06-2013 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 13:16 ---------- Sprzedam felgi widoczne na zdjęciach, Fittipaldi OZ Monte Carlo, 215x45 r.17 ET 30 ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 20:48 ---------- po długim czasie nieobecności pora wrócić do tematu aktualnie auto wygląda tak : w tym czasie wpadła nowa lampa depo (przód), dodatkowo został wymieniony napinacz, drążki, wahacze, pompa wody, poduszki amorów. Zawieszenie zostało jeszcze trochę obniżone, zobaczymy co z tego wyjdzie A w planach: -druga lampa -nowe stołki kubły + obszycie -felgi najlepiej 18 (jakby ktoś miał coś ciekawego to pisać na priv) wszelkie komentarze i propozycje mile widziane ---------- Post dopisany 20-09-2013 at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2013 at 11:44 ---------- nikt nie ma jakichś ciekawych pomysłów?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.