Treść opublikowana przez Dżordż
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
dokładnie tak jak kolega wyżej pisze a więc do sklepu po piwko oraz części i wymieniać ;D
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
tak więc albo napinacz albo tak jak mówię pasek
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
albo piszczy napinacz paska klinowego albo sam pasek. U mnie mam to samo i nie mam klimy. Przerabiałem już to 2 razy i ciągle to samo pomogło założenie sprzęgiełka na alternator i wymiana paska na nowy. Ps po samej wymianie napinacza i rolki nie pomogło ponieważ pasek sie wyrobił i w moim przypadku piszczał przy głównym kole zamachowym. ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ---------- jak chcesz to nagram filmik i jutro wrzucę to sobie porównasz
-
Wżery na rantach- Co z tym zrobić?!
no cóż tak czy inaczej dzięki za pomoc
-
Wżery na rantach- Co z tym zrobić?!
hehe no cóż takimi zdjęciami tylko mnie zachęcasz bo jednak da sie
-
Wżery na rantach- Co z tym zrobić?!
no to teraz to juz nie wiem ;p bo w tym momencie gdy felga jest pomalowana nie widać nic na rantach... a jeśli ma sie okazać że po zdjęciu farby nie da sie spolerować to lipa
-
Wżery na rantach- Co z tym zrobić?!
hm czyli jak bym zdarł farbę i okazałoby się że wżery są zbyt głębokie to rozumiem że pozostaje tylko pomalowanie felgi a polerka odpada tak? Czy można to jakoś uzupełnić/wyrównać polerując?
-
Wżery na rantach- Co z tym zrobić?!
właśnie teraz na rancie nic nie widac tych wżerów bo są uzupełnione jakimś podkładem
-
Wżery na rantach- Co z tym zrobić?!
troche mniejsze niz te na zdjęciu... zostały zakryte jakimś podkładem podczas malowania ale przypuszczam że przy polerce sie ukażą i bedzie lipa:kwasny:
-
Wżery na rantach- Co z tym zrobić?!
Witam. Posiadam felgi, które mają trochę wżerów na rantach ok 0,5-0,7mm i nie wiem czy da sie to jakoś ładnie wyprowadzić przy polerce? Niech podpowie ktoś kto się na tym zna
-
Felgi AMG do budy a4 b5 sedan. Jak myślicie?? Proszę o opinię
oczywiście że robie auto dla siebie a nie na pokaz dla innych mam tylko mały problem bo felgi maja małe wżery na rantach ok 0,5mm i nie wiem czy dadzą się spolerować hm? Ma ktoś jakiś pomysł?
-
Felgi AMG do budy a4 b5 sedan. Jak myślicie?? Proszę o opinię
czyli jest kilka osób co im sie podoba to fajnie
-
Felgi AMG do budy a4 b5 sedan. Jak myślicie?? Proszę o opinię
Owszem duża gleba i taki rozmiar koła na co dzień nie jest zbyt praktyczna ale zdaje sobie z tego doskonale sprawę zajarały mnie jednak te fele ;D
-
Felgi AMG do budy a4 b5 sedan. Jak myślicie?? Proszę o opinię
dokładnie. dla mnie kozacko:kox:
-
Felgi AMG do budy a4 b5 sedan. Jak myślicie?? Proszę o opinię
przeszukałem pół internetu i znalazłem. wyszłoby coś takiego
-
Felgi AMG do budy a4 b5 sedan. Jak myślicie?? Proszę o opinię
na pewno cała srebrna nie będzie. rotor pójdzie w burgundowy jak wyżej (dla wnikliwych jest to kolor z palety Forda a dokładniej Royal Red), ewentualnie czarny mat:wink: ---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ---------- i jak już jesteśmy przy temacie felg.. sprzedam niedrogo felgi wraz z oponami, na których obecnie stoi moja audica. wszelkie informacje dla zainteresowanych na priv.
-
Felgi AMG do budy a4 b5 sedan. Jak myślicie?? Proszę o opinię
felga będzie 18,8,5 a opona chyba wleci 205x35 ewentualnie 215x35
-
Felgi AMG do budy a4 b5 sedan. Jak myślicie?? Proszę o opinię
czekam na więcej opinii ;p
-
Felgi AMG do budy a4 b5 sedan. Jak myślicie?? Proszę o opinię
Jak myślicie czy taka felga 18cali będzie pasować do a4 b5? Mile widziane wszystkie opinie
-
Jak to upchac i na tym jezdzic? :D
Grubo
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
no no nieźle gratuluje modów... drążek zmiany biegów bym Ci zawinął hehe
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
a dzięki dzięki
-
recaro
Orientuje się ktoś czy recaro z mondeo mk3 podejdą do sedana b5?
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
właśnie chyba nowy gril os esy by go trochę odmłodził i nadał uroku
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
a dzięki Pozdrawiam ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 07:22 ---------- Czy ma ktoś jakieś ciekawe pomysły na mody wnętrza? ---------- Post dopisany 30-06-2013 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 13:16 ---------- Sprzedam felgi widoczne na zdjęciach, Fittipaldi OZ Monte Carlo, 215x45 r.17 ET 30 ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 20:48 ---------- po długim czasie nieobecności pora wrócić do tematu aktualnie auto wygląda tak : w tym czasie wpadła nowa lampa depo (przód), dodatkowo został wymieniony napinacz, drążki, wahacze, pompa wody, poduszki amorów. Zawieszenie zostało jeszcze trochę obniżone, zobaczymy co z tego wyjdzie A w planach: -druga lampa -nowe stołki kubły + obszycie -felgi najlepiej 18 (jakby ktoś miał coś ciekawego to pisać na priv) wszelkie komentarze i propozycje mile widziane ---------- Post dopisany 20-09-2013 at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2013 at 11:44 ---------- nikt nie ma jakichś ciekawych pomysłów?