Treść opublikowana przez Dżordż
-
Felga marzeń do B5 ?
Jak dla mnie to rotiform LHR, bbs rs, 3SDM 0.01, vip modular vx110 albo vc110, schmidt th line
-
Felgi DARE- opinie
hm no to można by się nad nimi zastanowić
-
Felgi DARE- opinie
Tak jak w tytule, chciałbym poznać wasze opinie na temat felg DARE- replik bbs'ów i innych firm. Jest tego pełno na allegro i nawet w przyzwoitej cenie. Ale co to warte? I czy nie kwas zakładać takie podróbki do auta?
-
[b5 1z] 96" ly3h oem+
jakie ET miałeś w tych felgach?
-
Czy takie felgi będą pasować do b5?
ok dzięki za informacje
-
Czy takie felgi będą pasować do b5?
aha dzięki za podpowiedź. Podpowiedzcie więc jakie będą dobrze pasować do gwintu
-
Czy takie felgi będą pasować do b5?
215/45 przód i 225/45 tył ?
-
Czy takie felgi będą pasować do b5?
Witam. Mam pytanie czy felgi o rozmiarze 8,5jx17 et 30 przód i 10x17 et 30 tył będą pasować do a4 b5? zaznaczę jeszcze że mam gwint na pokładzie. Proszę o podpowiedź
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
mam d2s ale coś kiepsko świeci, szczególnie prawa lampa...dlatego chce ją wymienić i wtedy zobaczymy czy zmiana coś pomoże. Jak tak to zostanie ten xenon co jest a co do zderzaka to chciałbym albo go pomalować z powodu odprysków po kamykach albo znaleźć jakiś poliftowy. Odnośnie FIS-a to muszę poczytać jak go wyrezać to może nad nim pomyślę
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
więc jak się znajdzie czas to pójdą w czerwień
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
hmm..
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Przedstawiam Wam moje Audi B5, którego posiadaczem jestem od 2010roku. Z biegiem czasu wprowadzam pewne zmiany tak aby samochód prezentował się atrakcyjniej oraz był niezawodny A więc kilka technicznych spraw: rok produkcji: 1995 silnik: 1.9 tdi 90km wyposażenie seryjne: -2x air bag -2x elektryczne szyby i lusterka -szyberdach -podgrzewana tylna szyba -dzielona tylna kanapa -klamki w kolorze Modyfikacje: -Zawieszenie gwintowane FK AK Street -Felgi z rantem Remotec A 17" 205/40 + malowanie systemowe w złoty + polerka rantów + dekle Porsche -Dystanse 13mm przód + 17mm tył -Końcówki wydechu Buzzer 70mm -Kierownica trójramienna S4 -Gril fake RS -Lampy przód poliftowe styl USA + xenon, lampy tył 2 polift -Kierunki dymione -Tarcze 288mm + zaciski malowane na czerwono -Fotele kubełkowe półskórzane + ręczny w skórze -Gałka s-line z A4 B6 -Boczki obklejone czarną skórą perforowaną -Dwa duże lusterka w kolorze -Dekory obklejone folią szczotkowane aluminium -Kolektor ssący AWX + flansza -Górna rozpórka z A6 C5 -Przeprowadzona kompletna renowacja gwintu -Montaż klimy z klimatronem w trakcie Plany: -Korekta lakieru -Rolowanie błotników -Elementy wnętrza w black piano -Zderzak przedni S4 lub poliftowy Zdjęcie poglądowe jak auto wygląda obecnie( reszta zdjęć dalej w wątku) : , Komentarze mile widziane i ewentualne sugestie również
-
Co to za cykanie?
Niestety u siebie mam to samo cykanie. Jakiś tydzień po wymianie kompletnego rozrządu urwał się pasek o którym mowa wyżej. Stało się tak właśnie przez napinacz który był wykrzywiony. Po prostu chyba swoje wysłużył. Kupiłem w sklepie motoryzacyjnym pasek Dayton i napinacz za który zapłaciłem 120zł. Po spędzeniu całego popołudnia w garażu udało się wymienić napinacz. Lekko nie było Niestety na drugi dzień pojawiło się owe Cykanie. Strasznie jest denerwujące szczególnie na zimnym silniku bo wtedy wydaje się jeszcze głośniejsze. Problem w tym że nie wiem co mam z tym fantem zrobić? Czy zdemontować napinacz i oddać na gwarancję czy czekać aż samo przestanie?
-
Przepalona ścieżka w lapmce podsufitki
Aha dzięki za informacje
-
Przepalona ścieżka w lapmce podsufitki
Witam. Dzisiaj przy okazji porządków w aucie i rozebraniu lampki podsufitki zobaczyłem, że jedna ze ścieżek od pokrętła szyberdachu jest przepalona. W związku z tym mam pytanie, od czego jest owa ścieżka? Zaznaczam, że szyberdach oraz podświetlenie lampki działają normalnie. Ciekawi mnie to, ponieważ nie wiem czy mam to lutować czy zostawić tak jak było
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
no okey załóżmy ze taśma jest w porządku a dzieje sie to przez kiere. To co w tedy robić?
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
posiadam drugą taką samą tasme ze starej kierownicy w której było wszystko w porządku. Wiec myślisz że jakbym zmienił taśmę i sprawdził to powinno byc wszystko ok?
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
ale mi nie wyskakuje błąd tylko jedyne co to klakson ciągle tak jakby był włączony... hmm ponieważ nie znam sie na alektryce dla tego nie wiem w czym szukac przyczyny. Gdzie sprawdzic te przejscia?
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
rozebrałem... wyjąłem jeszcze raz poduszke, odłączyłem i włączyłem raz jeszcze kostki... i dalej
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Panowie zmieniłem starą kierownicę w autku z przedliftu i założyłem do niego kierownicę od eski trójramienną też z przed liftu i ogolnie wszystko elegancko pasuje bez przerabiania ale jest mały problem... Po wpięciu kostki od klaksonu wyje on cały czas. Co może być nie tak?
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
tak więc pytanie: czy będę potrzebował tych wszystkich przewodów co są przy taśmie na podanym zdjęciu czy wystarczy mi sama taśma? Ponieważ mam możliwość kupna samej taśmy bez przewodów za trochę mniejsze pieniądze
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
tak wiem ale do końca nie jestem pewien czy jednak trzeba do tej kierownicy zmieniać taśmę i obudowę dla tego poprosiłem tutaj o podpowiedź i pomoc
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
hmm no właśnie dobrze by było aby ktoś mi to potwierdził bo sam też już się pogubiłem... Miałem nadzieje że tamtą da się podłączyć no ale cóż bezpieczeństwo przede wszystkim ;D tak więc proszę o potwierdzenie kogoś kto się zna lepiej ode mnie
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Czyli poduszka będzie działac tylko na jeden ładunek tak? zastanawiam sie jeszcze nad taką Czy do takiej też trzeba robic przeróbke czy podejdzie bez?[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 21:02_________________________________________________
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Witam wszystkich. Przymierzam sie do zmiany kierownicy w swojej b5 95r. W związku z tym mam takie pytanie ponieważ chciałbym sie upewnić czy taka kierownica podejdzie Dodam że przeczytałem wszystkie posty i wiem że najprawdopodobniej będe potrzebowal taśmy poduszki, redukcji(posiadam), nowej obudowy i właśnie tej kierownicy. I tutaj kolejne moje pytanie, czy taka taśma będzie dobra i czy te wszystkie przewody które są przy niej będa potrzebne czy są zbędne? Dodaje zdjęcie taśmy: . Bardzo będę wdzięczny za pomoc :)