Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dżordż

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dżordż

  1. bardzo prawdopodobne, że to mogą być zużyte przeguby wewnętrzne. Wahacze nie mają wiele do szarpnięcia przy dodaniu i odpuszczeniu pedału gazu.
  2. klima się nie włączy jeśli temperatura powietrza na zewnątrz spadnie poniżej 5 stopni. Tak jest zrobiona klima w B5 i to normalne
  3. odsmażam kotleta gdzie ten dławik znajduję się w przedlifcie?
  4. też obstawiałbym przeguby wewnętrzne
  5. a jak wygląda montaż dwumasy do 1z?
  6. niebawem sam będę przekładał klime więc będę pisał co i jak
  7. Dżordż odpowiedział(a) na NoWay temat w Audi A4 B5
    najprawdopodobniej padnięte łożyska w sprężarce
  8. Dżordż odpowiedział(a) na nike166 temat w Audi A4 B5
    Ale jak mam calutka kompletna wiazke ze wszystkimi wtyczkami to duzo jest rzezby zeby podlaczyc? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  9. Dżordż odpowiedział(a) na nike166 temat w Audi A4 B5
    Mini_Tytan pisz co i jak, jakie miałeś u siebie problemy z dołożeniem ja mam kupioną a4 z takim samym silnikiem jak mój czyli 1z i z tego samego rocznika czyli 95 i będę z niej przekładał do siebie kompletną klimę z klimatronikiem. Dobrze byłoby wiedzieć na jakie problemy muszę sie przygotować
  10. Dżordż odpowiedział(a) na piurko temat w Audi A4 B5
    pasuje do sedana jak i kombi. Mam na sprzedaz aktualnie hak w 100% sprawny firmy Steinhof jak bys byl zainteresowany Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  11. podłączam się do pytania
  12. fajne lapmy
  13. Dżordż odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    widzę mój parch
  14. wejdą bez problemu tylko musisz podciąć stare rurki i przyspawać te nowe końcówki bo inaczej jak je tylko przykręcisz to Ci po 5km odpadną
  15. Dżordż odpowiedział(a) na oca69 temat w Audi A4 B5
    Też jeżdżę na fk i jest dobrą opcją zamiast Ta-technics innych w tym przedziale cenowym. Nie jest zbyt twardy i dobrze wybiera nierówności więc polecam
  16. potwierdzam tylko i wyłącznie ori rozpórka z a6 c5
  17. Roluje ktoś błotniki albo może kogoś polecić z lubelskiego lub pożyczyć maszynkę? w miarę pilna sprawa.
  18. Dżordż odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zrób jakiś skan i podeślij jak możesz ^^
  19. Dżordż odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    pamiętasz całą listę gratów, które są niezbędne do przeszczepu?
  20. Dżordż odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    powiem Ci, że faktycznie ogarnięcie tej klimy z tymi wszystkimi rzeczami to w dobrej kasie udało Ci się załatwić zadowolenie pewnie 100%.
  21. miało być niżej ale z gwintem jest problem... tył na maksa skręcony a nie chce zejść :/ są nowe wkłady amorów i nie wiem czy ma to jakieś znaczenie. Ogólnie lewa strona jest ciut niżej... w drodze są dystanse 15mm bo felga oparła się o zacisk ^^ Także będzie nieco szerzej. Możliwe to, że odboje już nie dają niżej zejść z tyłu na gwincie?
  22. mozliwe nie powiedzieli mi konkretnie jaki jest kod lakieru

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.