Treść opublikowana przez Dżordż
-
[b5 ADR] 1.8 pierwsza audi, pierwsze auto EDIT: nowe zdjecia! NOWE PROBLEMY wlatuje gwint
czym i jak malowałeś felgi?
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
- [b5 ADR] 1.8 pierwsza audi, pierwsze auto EDIT: nowe zdjecia! NOWE PROBLEMY wlatuje gwint
ciekawie się prezentuje, czekam na więcej fot- [b5 AFN++] || Silver & Black Avant || 159KM 317Nm ||
ładnie i dobre mody pod maską tak trzymać- [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
a no to spoko jak tak poszuka się- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
też błądziłem trochę, w końcu jakąś rozkopana drogą powoli ale dojechaliśmy- Co to za wtyczki? Od czego są? Pozpowiedzcie
zielony przewód jest ucięty właśnie tak też mi sie wydaje, że to od jakiegoś wzmacniacza albo zmieniarki. Czarny kabel wygląda jakby na jakiś od anteny. Ciekawe może dochodzi do anteny, która jest zamocowana przy tylnej szybie pod podsufitką- Co to za wtyczki? Od czego są? Pozpowiedzcie
hmm ale radio obsługuje inna wtyczka niż ta biała- Co to za wtyczki? Od czego są? Pozpowiedzcie
Witam. Przy okazji wymiany dekorów i rozebrania konsoli u siebie w przed lifcie znalazłem takie oto wtyczki i nie wiem od czego one są. Może się ktoś orientuje i podpowie? Nie były one do niczego podłączone. Wtyczka biała z kolorowymi przewodami wychodzi jakby od wiązki radia a ten czarny przewód z białą końcówką jest jakby nakręcany bo ma na końcu gwint i wychodzi z pod prawego słupka przedniej szyby. Z góry dzięki za podpowiedź 1. Wiązka z korowymi kabelkami wychodząca z wiązki radia. 2. Wiązka wychodząca z prawego słupka przedniej szyby.- Który kabel wybrać do diagnostyki
Przyda sie- [B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
podejdzie ta osłona do naszych zetorów?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja mógłbym z dziewczyną przyjechac gdyby ktoś był- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Myślę, że do niedzieli zrobie auto, więc się pisze na jakiegoś spota- [ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
15 czy 16 jeszcze dostaniesz, są jakieś na allegro z 17 już ciężko. Na tablicy ktoś sprzedawał za 2800 tylko rozstaw beemkowy. Pany doradźcie coś Na przyszły sezon zamierzam pomalować felgi. I tu zaczyna się problem, bo nie mogę zdecydować się na kolor :/ pomysły są różne, ale nie wiem czy dany kolor będzie pasował. Zrobiłem na szybko w PS'ie przeróbki tak poglądowo bez bawienia się w detale: 1) turkus: 2) złoto: 3) mięta: 4) czerwień: które najlepsze? Czy zostawić oryginalne malowanie?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie nie będzie na 99% z powodu awarii ale za tydzień w niedzielę się piszę parking w Olimpie może na którymś z poziomów gdzie będzie więcej miejsca?- [ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Panowie przeczytałem cały wątek ale chciałem się ostatecznie upewnić. Mam przedlifta z 95roku i chciałem założyć do niego lusterka duże z 98roku. Jak to jest w końcu da się czy nie bo już się zamotałem w tym wszystkim??- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ogólnie proponuję zrobić spotkanie np na parkingu w Olimpie. Jest dużo miejsca gdzie spokojnie można porozmawiać, pooglądać auta itp. Niedzielne wieczory mi też pasują np ok. 18-19- [ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
spoko, może jeszcze kiedyś będzie okazja by zamienić słowo- [ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
byłeś może w zielonej koszulce z napisem illest?- [ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
za to widzę w tle moją polerującą ranty ja też nie raz podchodziłem obok twej furmanki ale nie widziałem Cie- [ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Nowe foty z powrotu z eventu ostatnio wpadło kilka nowych gratów....- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
lublin i okolice jak już ;D- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak ktoś będzie to i ja sie pojawie bo będe akurat w LBN. Także piszcie czy ktoś będzie 19- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to jutro?- przekładka komputera z 8 bit na 16bit z immo
tak - [b5 ADR] 1.8 pierwsza audi, pierwsze auto EDIT: nowe zdjecia! NOWE PROBLEMY wlatuje gwint