Treść opublikowana przez Dżordż
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
jak jesteś zainteresowany niedrogimi 17' to pisz
-
Projekt By "KETEO" in Progress 2014
chyba będę miał na zbyciu 17', pisz na priv
-
[ALL B5] Kupiłem swoje pierwsze audi a4 b5 jest super! Foto
ładne, zadbane auto pokaż foty wnętrza
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
całkiem fajnie ta kierka się prezentuje
-
Audi a4 b5 avant 2.4 v6 by ostry1981 :)
dokładnie, przynajmniej te lampy z tyłu.. ogólnie ładne auto no i wnętrze mi się podoba
-
[B5 ADR] Granatowy Avant by Olszak 17' mercedes monoblock str.1 str.1
pokaż te białe stalówki:wink: i usuń stickery!!!
-
[ALL B5] Czerwony Jamnik z czerwonym I na końcu do wożenia 4 liter
git ogólnie nie jestem zwolennikiem czerwonych aut, ale widzę, że zapowiada się ciekawie będę obserwować postępy
-
A4 Sedan B5 USA kierunki /donjakub
jak mat to tylko czarny:decayed: plus, że lampy zmieniłeś,bo była tragedia. no i ten hak... skóre chcesz wkładać do auta bez klimy?
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
chętnie bym przytulił taki stolik a auto fajne, przyglebiłbym troche i dał fajną felgę
-
[ALL B5] Czerwony Jamnik z czerwonym I na końcu do wożenia 4 liter
planujesz coś modzić?
-
[B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
niezła baza do modów, czekam na rezultaty
-
Drgania tylko w określonym zakresie obrotów
ten typ tak ma tez mam 1z i jest podobnie tylko w granicach 1800-200 obr/min. U mnie obstawiałbym poduchy pod silnikiem i skrzynią bo zauważyłem że nie są w zbyt dobrej kondycji słyszałęm że jeśli zmieniać poduszki to tylko na ori? A co powiecie o Lemforderze?
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
fele fajne czekamy jak się będą prezentować
-
Po wymianie na nowy termostat(wehler) temperatura dochodzi do 80 po czym nagle spada
Podłączam się do tematu. U mnie w 1z po wymianie termostatu na Wahlera przy temperaturze ok -3/-5 stopni łapie temperaturę również po co najmniej 7-8km i nie ma bata żeby szybciej sie nagrzał nawet przy zatkanych wlotach przy grilu
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
i gdzie foty? ;D ludzie czekają
-
Czy taka felga podejdzie do b5?
hmm nie ma też co przesadzać z tym ocieraniem ja teraz mam koło 8cali na tym siedzi opona 215/45 i et 35 i nic nie tarło
-
Czy taka felga podejdzie do b5?
tak jak piszecie ładnie to wygląda ale wiem że jazdy na tym nie ma a więc szukam dalej jakiegoś ciekawego felunku dzięki za podpowiedzi ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ---------- a tak wogole jakie parametry przy feldze 8,5 cala lub 9cali siedziało by i wyglądało dobrze oczywiście przy niższym zawieszeniu
-
Czy taka felga podejdzie do b5?
ogólnie to grubo to wygląda tylko ciekawe jak podczas jazdy
-
Czy taka felga podejdzie do b5?
Czy mocno to by przeszkadzalo na zglebionym zawieszeniu?
-
Czy taka felga podejdzie do b5?
Witam. Chciałem zapytać czy takie parametry felgi podejdą do budy b5. Felga 8,5x17 cali o ET13. Wiem że et nie zbyt pasuje ale czy idzie to spasować? opony to albo 205 albo 215 max. Proszę o porady
-
Co lepsze do zacisków farba czy spray?
Witam. Tak jak w temacie co lepsze jest do pomalowania zacisków spray czy farba?
-
Bracia czy ta felga wejdzie do a4 b5??
Witam wszystkich Podpowiedzcie czy taki rozmiar felgi upcha się do budy a4 b5? Przód to 8,5x18 Et30 tył 9,5x18 et 30. Tak tak wiem będą troszkę wystawać ale jak się da dobrą gumę to może by to ładnie siedziało? Czekam na jakieś podpowiedzi
-
A4 Diesel
dokładka mi sie osobiście bardzo podoba i chętnie bym Ci ja zawinął hehe żartuje oczywiście ogólnie wszystko na duży +
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
nie straszcie tym wyjmowaniem wisko tak jakby z tyłu wiskozy jest śruba która ją trzyma. Wystarczy klucz ampulowy tylko nie pamiętam jaki i odkręca sie wiskoze bez większego problemu
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
najprawdopodobniej zerwał się gwint... hm może spróbuj to czymś podgrzać i wtedy odkręcić