Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dżordż

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dżordż

  1. chyba będę miał na zbyciu 17', pisz na priv
  2. ładne, zadbane auto pokaż foty wnętrza
  3. całkiem fajnie ta kierka się prezentuje
  4. dokładnie, przynajmniej te lampy z tyłu.. ogólnie ładne auto no i wnętrze mi się podoba
  5. pokaż te białe stalówki:wink: i usuń stickery!!!
  6. git ogólnie nie jestem zwolennikiem czerwonych aut, ale widzę, że zapowiada się ciekawie będę obserwować postępy
  7. jak mat to tylko czarny:decayed: plus, że lampy zmieniłeś,bo była tragedia. no i ten hak... skóre chcesz wkładać do auta bez klimy?
  8. chętnie bym przytulił taki stolik a auto fajne, przyglebiłbym troche i dał fajną felgę
  9. niezła baza do modów, czekam na rezultaty
  10. ten typ tak ma tez mam 1z i jest podobnie tylko w granicach 1800-200 obr/min. U mnie obstawiałbym poduchy pod silnikiem i skrzynią bo zauważyłem że nie są w zbyt dobrej kondycji słyszałęm że jeśli zmieniać poduszki to tylko na ori? A co powiecie o Lemforderze?
  11. fele fajne czekamy jak się będą prezentować
  12. Podłączam się do tematu. U mnie w 1z po wymianie termostatu na Wahlera przy temperaturze ok -3/-5 stopni łapie temperaturę również po co najmniej 7-8km i nie ma bata żeby szybciej sie nagrzał nawet przy zatkanych wlotach przy grilu
  13. i gdzie foty? ;D ludzie czekają
  14. hmm nie ma też co przesadzać z tym ocieraniem ja teraz mam koło 8cali na tym siedzi opona 215/45 i et 35 i nic nie tarło
  15. tak jak piszecie ładnie to wygląda ale wiem że jazdy na tym nie ma a więc szukam dalej jakiegoś ciekawego felunku dzięki za podpowiedzi ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ---------- a tak wogole jakie parametry przy feldze 8,5 cala lub 9cali siedziało by i wyglądało dobrze oczywiście przy niższym zawieszeniu
  16. ogólnie to grubo to wygląda tylko ciekawe jak podczas jazdy
  17. Czy mocno to by przeszkadzalo na zglebionym zawieszeniu?
  18. Witam. Chciałem zapytać czy takie parametry felgi podejdą do budy b5. Felga 8,5x17 cali o ET13. Wiem że et nie zbyt pasuje ale czy idzie to spasować? opony to albo 205 albo 215 max. Proszę o porady
  19. Witam. Tak jak w temacie co lepsze jest do pomalowania zacisków spray czy farba?
  20. Witam wszystkich Podpowiedzcie czy taki rozmiar felgi upcha się do budy a4 b5? Przód to 8,5x18 Et30 tył 9,5x18 et 30. Tak tak wiem będą troszkę wystawać ale jak się da dobrą gumę to może by to ładnie siedziało? Czekam na jakieś podpowiedzi
  21. Dżordż odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dokładka mi sie osobiście bardzo podoba i chętnie bym Ci ja zawinął hehe żartuje oczywiście ogólnie wszystko na duży +
  22. nie straszcie tym wyjmowaniem wisko tak jakby z tyłu wiskozy jest śruba która ją trzyma. Wystarczy klucz ampulowy tylko nie pamiętam jaki i odkręca sie wiskoze bez większego problemu
  23. najprawdopodobniej zerwał się gwint... hm może spróbuj to czymś podgrzać i wtedy odkręcić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.