Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy taka felga podejdzie do b5?


Dżordż

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem zapytać czy takie parametry felgi podejdą do budy b5. Felga 8,5x17 cali o ET13. Wiem że et nie zbyt pasuje ale czy idzie to spasować? opony to albo 205 albo 215 max. Proszę o porady :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak doklanie to sie bedzie prezentowac w b5 ale et jest bardzo male wiec fela bedzie raczej wystawac lekko poza obrys auta, jeszcze zalezy tez jakie zawieszenie, jezeli sie myle nie ktos mnie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

et nie pasuje przy 8.5j

---------- Post dopisany at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:58 ----------

sporo by trzeba by było toczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela będzie wystawała w c**j :kox:

Ten ostatni wyraz to pojecie wzgledne, i nie okresla konkretnego wymiaru :naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz tak jak na foto to tylko sobie stać na parkingu możesz ale przyciagniesz oko:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to grubo to wygląda :wink: tylko ciekawe jak podczas jazdy

To nie do jazdy,to na pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to grubo to wygląda :wink: tylko ciekawe jak podczas jazdy

zdjecie pokazuje tył, z przodu jeszcze bardziej wyjdzie:whistling: jak zglebisz to ranty rozwalisz oraz opone natniesz:whistling:, będzie trzeba maszynka zrolowac i wypchnać wiec pewnie i lakierować.. z tyłu bardzo mocno usztywnic amory noi oczywiscie rolowanko, inaczej nie ma jazdy:whistling: będzie przypalało lakier solidnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9,5j et25

SP_A0392_zps97066866.jpg

czyli to by było coś takiego jak te Twoje parametry

coś koło tego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9,5j et25

http://i1280.photobucket.com/albums/a482/8pulpit7/SP_A0392_zps97066866.jpg

czyli to by było coś takiego jak te Twoje parametry

coś koło tego:decayed:

z pół centymetra wiecej wyjdzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszecie ładnie to wygląda ale wiem że jazdy na tym nie ma :wink: a więc szukam dalej jakiegoś ciekawego felunku :naughty:

dzięki za podpowiedzi :wink:

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

a tak wogole jakie parametry przy feldze 8,5 cala lub 9cali siedziało by i wyglądało dobrze :) oczywiście przy niższym zawieszeniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszecie ładnie to wygląda ale wiem że jazdy na tym nie ma :wink: a więc szukam dalej jakiegoś ciekawego felunku :naughty:

dzięki za podpowiedzi :wink:

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

a tak wogole jakie parametry przy feldze 8,5 cala lub 9cali siedziało by i wyglądało dobrze :) oczywiście przy niższym zawieszeniu :wink:

przy np 8" et około 35 wychodzi na równo z nadkolem żeby utrzymać linie koła z nadkolem przy 8,5 et musi się odjechać o pół cala na pół, czyli et o około 6 w dół i tak analogicznie przy innych szerokościach. z tym że może dojść do momentu kiedy felga oprze się o amortyzator lub nie możliwe będzie założenie "normalnej" opony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 8,5cala bez inwazyjne parametry to

przód

et40-45 opona moze być 225, bądź 215, sadzisz w dół ile chcesz, nie rolujesz błotnika, przy et ponizej 40 koło stoi na równo z rantem

tył

et25-30 dla opony 215 będzie na równo z błotnikiem, dla opony 225 et 30 moze zrobić spas z rantem, ale pewnie będzie przycierać po zewnętrznej stronie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 8,5cala bez inwazyjne parametry to

przód

et40-45 opona moze być 225, bądź 215, sadzisz w dół ile chcesz, nie rolujesz błotnika, przy et ponizej 40 koło stoi na równo z rantem

tył

et25-30 dla opony 215 będzie na równo z błotnikiem, dla opony 225 et 30 moze zrobić spas z rantem, ale pewnie będzie przycierać po zewnętrznej stronie:whistling:

mała korekta :wink: ja u siebie mam 7.5j kapeć 225/45 i et 40 z przodu waliło po błotniku i nadkolu:grin: dwlikatnie podgiety błotnik i wyprofilowane na ciepło nadkole załatwiło sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...