Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Granatowy Avant by Olszak 17' mercedes monoblock str.1 str.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Nie miałem okazji wcześniej auta pokazać więc nadrabiam. Jest to Audi A4 B5 Avant. Rocznik 1997, silnik 1.8 ADR + LPG BRC Sequent24

Na wyposażeniu posiadam:

  • 4 x airbag
  • climatronic
  • grzane d*py
  • elektryczne szyby i lusterka
  • nagłośnienie nokia + oryginalny subwoofer
  • alufelgi 15 na lato
  • biała stal 15 na zime

Tyle z wyposażenia. Od siebie jak narazie dodałem:

  • dekory obklejone folia 3M Carbon
  • grill czarny mat
  • żarówki h7 osram cool blue hyper
  • sticker na wlewie paliwa
  • nowa pompa wody i chłodnica
  • cb radio

Ogólnie auto jeździ ładnie na gazie i benzynie bez problemów. Jest w nim troche do ogarnięcia ale wszystko z czasem.

W planach mam też kilka modów:

  • alufelgi 17 ( chciałem 16 ale troche mało do b5)
  • jak i 17 to i jakaś glebka (eibach pro kit -30)
  • zmienić radio na niefabryczne + wzmacniacz i subwoofer
  • przyciemnić szybki
  • może jakis wydech (dwururka)

Więcej mi w tym samochodzie nie potrzeba :) ma jeździć bezawaryjnie i tyle ;)

Poniżej fotki mojego avanturnika. Dziękuje i pozdrawiam.

DSCN9574.jpg DSCN9575.jpg DSCN9576.jpg DSCN9578.jpg DSCN9579.jpg DSCN9580.jpg DSCN9581.jpg DSCN9582.jpg DSCN9583.jpg DSCN9584.jpg DSCN9585.jpg DSCN9586.jpg DSCN9587.jpg DSCN9588.jpg DSCN9589.jpg DSCN9590.jpg DSCN9591.jpg

14 grudzień 2013

Nowe kółka na lato. Mercedes Monoblock 17

2x 7,5J ET35 opona 205/45/17

2x 8J ET35 opona 215/45/17

k8cn.th.jpgq8q2.th.jpgw7hh.th.jpg

16 kwiecień 2014

I po robocie. Z przodu -30 ale malo siadl chodz jest lepiej niz bylo.

qy3ugy2y.jpgmy8ynyqe.jpg4edurasa.jpg

Opublikowano

Zdzieraj stikera i szukaj poliftów na przód, na pewno będziesz zadowolony.. a i może jakiś hidzik 4300 jak już soczewka będzie na pokładzie :wink:

Alu 17 to min, i tak będziesz żałował że nie 18 :decayed: dobrze, że chcesz wrzucić do tego chociaż -30.

Radio fakt - d*py nie urywa, ale ja szukał bym jednak ciekawszego ori.. te gówniane ramki zawsze kiepsko wyglądają :whistling:

Poka tą białą stal na aucie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Biała stal pod koniec października :) Polift przód bd napewno a co do ramek to myśle kwestia gustu. :) Ori radia nigdy mi się nie podobały, chyba że miały by USB bo dla mnie to priorytet.

Opublikowano

usb chyba można dorezać do niektórych radyjek :eusathink:.. lub podłączyć cyfrową zmieniarkę

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pytanie mam. Czy pomaranczowe stalowki 15 na zime do granatowego koloru zalatuje wsia?

Wysłane z mojego LG-E610

Opublikowano
Pytanie mam. Czy pomaranczowe stalowki 15 na zime do granatowego koloru zalatuje wsia?

Wysłane z mojego LG-E610

tak, chyba ze to szeroka stal w 16" badź 17"

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Okej. Zostane przy bialej 15. Mialem taka w 80 b3 do koloru butelkowej zieleni i bylo ok.

Wysłane z mojego LG-E610

---------- Post dopisany 14-12-2013 at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2013 at 21:26 ----------

Sytuacja wygląda tak. Od ostatniego razu w samochodzie troche się pozmieniało. Kupiłem radio Pioneer z USB, 17 monoblock z Merca na lato, czekam na springi h&r 40/40 i zrobiłem oświetlenie LED wnętrza. Zdjęcia niebawem.

---------- Post dopisany 16-12-2013 at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2013 at 17:45 ----------

up str.1

Opublikowano

pokaż te białe stalówki:wink: i usuń stickery!!!

Opublikowano

i który tam wyskoczył z hidami? a potem ja nic nie widzę bo jakiś ziomuś se zenonki zapuścił!

Opublikowano
  • Autor

Dżordż stalowek brak. Zostaly srebrne. Wolalem 17 kupic niz inwestowac proszkowe malowanie w stal.

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

Stickery zostaja. Kwestia gustu. Moze honda zalatuje ale widzialem kiedys tak zrobione w astrze i mi sie spodobalo.

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Olszak no no kogo ja widze :decayed:, jakiś postęp z autem ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jestem na etapie polerowania monoblockow, na poczatek hr 40/40, grill obklejony folia 3m carbon, wnetrze w ledach narazie tyle. Dalsze plany to polifty przod i jakies granie do bagara.

---------- Post dopisany 16-04-2014 at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 22:53 ----------

Up

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.