Treść opublikowana przez prometeusz86
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
moge zobaczyc te ''gładkie'' szkła na Twoich lampach? i czy te lampy sa na H7 czy raczej na H4? a wogole wyciagnij ten ksenon bo jak juz wczesniej stwierdzono stawarzasz zagrozenie, załozyłes to pewnie zebymiec białe swiatła dla pierd--olonego lansu (kup lepiej sobie zarówki z auchan a'la ksenon za 20zł), nie rob z siebie buraka tak jak w przypadku tych ktorzy w normalny dzien zapalaja przeciwmgielne swiatła, (swoja droga co taki kredyn musi sobie myslec kiedy włacza przeciw mgielne). migo jezdzenia
-
[B5 1Z] Pompa wspomagania z innego auta
tak tak, pompa wspomagania.. powiedz mi jak mi huczy pompa to wstarczy sam ten 'mechanizm' czy kompletne razem z kołem pasowym?
-
[B5 1Z] Pompa wspomagania z innego auta
Witam czy pompa z powiedzmy z afn podejdzie do 1z czy są róznice? pozdrawam
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
że jak?? prawko na przyczepkę? prosze oświeć mnie o co chodzi.. Jak ktoś nie ma prawka na to lub po prostu nie jest mu potrzebny hak. Zresztą auto z hakiem nie ciekawie wygląda załapałeś? co za tłuk!! :shocked:hehe jeszcze nie załapałem.. tłmuacz dalej co z tym prawkiem
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
że jak?? prawko na przyczepkę? prosze oświeć mnie o co chodzi..
-
[B5 1Z] Stukanie z tyłu auta
Witam mam problem otoz przy jakies nierownosciach (NIEZAWSZE) a także kiedy podczas jazdy(koło 80km w zwyż) skrecam w lewo, słysze z tyłu stukanie lub pukanie (takie głuche), co jest przyczyną? Wązne- wymieniłem z tyłu klocki tracze i wszytsko co tym związane (jakies pierscienie i chyba łożysko) przed i jak i powymianie stukanie było. Zanazłem podobny wątek ale niestety złożyciel tematu nie zakonczył go i nie przedstawił problemu pozdrawiam.
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
u mnie problem ustał po wymiane sprzegła kompletnego tj: trarcza, docisk i łożysko oporowe.
-
Nowa inwestycja 1,9TDI 110KM
aha powiedział co wiedział
-
Nowa inwestycja 1,9TDI 110KM
Nie sugeruj sie opinami ludzi ktorzy radza bys zmienił zawias..nie zmieniaj, pokochasz ten komfort jazdy, kiedys tez sie posłucham ludzi ktorzy twierdzili zawias i duza(dla mnei 17 już nią jest) felga bedzie pięknie a tu co?! moze jak stał to auto pieknie sie prezentowalo ale jak wiemy auto słuzy do jazdy a nie do stania, druga sparwa momentalnie jak wymieniłem na twradszy zawias siadły mi wahacze nastepnie przekładnia..i tu nie chodzi od stylu jazdy bo naprawde przejzdzajac przez prog normalnie stawalem i powlotku przetaczałem auto i staralem sie omojac dziury(co na polskich drogach jest trudne) szczegolnie kiedy nie znasz trasy..To moja rada! a przede wszytkiem piękna A4, powodzenia w użytkowniu.
-
[B5 1Z] Czy będzie pasować konsola środkowa przed lift a II lift?
a jest ktos na forum kto tego próbował? a wogole wychdziły z manulanym sterowaniem ogrzewania te konsole po lifcie?
-
[B5 1Z] Czy będzie pasować konsola środkowa przed lift a II lift?
witam czy bedzie pasowac konsola środkowa, tak jak na zdjeciu zaznaczyłem. Oczywiscie ja mam manulane sterowanie nagrzewania i chcialbym ząłozyc konsole bez navi. Zdjecie tylko podglądowe: http://img529.imageshack.us/my.php?image=beztytuug.jpg Widze że strasznie nie lubisz używać prefixów w tematach to juz 3 raz
-
[B5 AEB] Atomowy Avant by Marek
a skad Ty to mozesz wiedziec?? nie wnetrze jest ważne a kondycja silnika i w tym przypadku turboo wnetrze mozna wyprac wymyc odkurzyc i bedzie jak nowe
-
[B5 1Z] Zbyt duże zużycie paliwa
moj 1z pali 6 na 100 a jest zima, sprawdzone wielokrotnie na pełnym baku robie spokojnie ponad 1000km wiec to nie jest normlane..
-
[B5 1Z] co wymienic by zlikwidowac drgania silnika
jeszcze jedno pytanie na temat poduch znalazłęm całkiem ciekawą aukcje z poduchami, czy ktos kiedys takie montował jesli tak to jakie wrazenia: http://www.allegro.pl/item535290454_poduszka_silnika_audi_a4_a6_vw_passat_1_9_tdi.html
-
[B5 1Z] co wymienic by zlikwidowac drgania silnika
a poduchy z FEBI dobra to jest firma ale czy poduchy majaj dobre?
-
[B5 1Z] co wymienic by zlikwidowac drgania silnika
macie namiaryna goscia co sprzeadej po okazyjnych cenach poduchy Lemfordera?
-
[B5 1Z] co wymienic by zlikwidowac drgania silnika
260 tys. jest na liczniku. Po kondycji silnika tyle bedzie miało (testy vagiem, sprawdzanie kompresji, badanie turbo i ile bierze oleju) na nowe koło zamachowe niesttey mmnie w tej chwili nie stac.. propo plecionki to juz pisaalem, że na luzie kolega mi gazował ja odsłuchiwalem silnik to własnie z plecionki wydobywał sie dzwiek brzeczenie (jakby cos tam latało) przy 1200obr/min i przy tym lekkie drgania (minimalne).
-
[B5 1Z] co wymienic by zlikwidowac drgania silnika
a te koło zamachowe to moge kupic samo tzn tylko to wymienic i czy moge uzywke wstawic? oczywiscie napierw wymienie plecionke jak to nie pomoze to kupie koło (raczej używke) a na koncu poduchy.
-
[B5 AFN] Nie równo pracuje silnik
- [B5 1Z] co wymienic by zlikwidowac drgania silnika
własnie słysze takie brzeczenie z plecionki przy 1200 obr/min na postoju (kompan trzymał obroty na 1200 a ja sie wsłuchałem) myslisz ze to bedzie powodem całego tego drgania? a czym sie roznia te za 200od tych za 70zł?- [B5 1Z] co wymienic by zlikwidowac drgania silnika
a takie z allegro za 60-70zł bedą dobre i powiedz mi jeszcze co to jest odbijak bo znalazłem tez na allegro.- [B5 1Z] co wymienic by zlikwidowac drgania silnika
Witam moje auto to audi a4 z silnikiem 1z z 95r. Mam pytanie co zrobic, ktore poduszki(tak sie domyslam) wymienic by auto sie nie trzęsło ciągnąc silnik od dołu tzn powiedzmy trzci bieg i oborty 1200, 1300 i trzesiawka dopiero jak osiganie powiedzmy te 1500 trzesienie ustaje.- [ALL B5] Jak otworzyć maskę ?
Witam nie wiedzialem gdzie umiescic moj problem..wiec jesli zły dział to prosz o przeniesc. otóż urwała mi sie linka od otwierania maski. Jest jakis prosty patent by otowrzyc maske czy obowiazkowo pod kanał? poadrawiam- Rysy na ekranie nawigacji
witam czy jest jakis sposob by usunąc rysy na ekranie dotykowym, moze jakis istnieje preparat.. ma ktos jakis pomysl? nie wchodzi w gre wymiana szkła.. pozdrawiam- [ALL B5] lampy po lifcie i ksenony h7
Witam zaczeło sie od tego ze kupiłem lampki soczewkowe zespolone po lifcie (skusiłem sie bo była super cena), lampki ustawiłem jak trzeba (czyt. diagonostyk) i lampki nie spełniły moich oczekiwan (bardzo słabo oswitelja droge) dlatego zdecydowalem sie na ksenony HID H7(cały zestaw zarniki+przetwornice), moje pytanie czy jeszcze cos dodatkowo trzeba do tego zestawu przy montowaniu zarników w lampy? prosze o odpowiedz pozdrawiam - [B5 1Z] co wymienic by zlikwidowac drgania silnika