Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prometeusz86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prometeusz86

  1. Witam czy tylnie klamki beda pasowac w miejsce przednich?
  2. czy mozesz mi powiedziec czy trzeba go wymienic czy zregenerowac. Ewentualny jaki koszt i powiedz mi jeszcze gdzie znajduje sie ten zaworek N18. Wybacz za prostackie pytania ale jestem zielony z tego.. dzieki za odp.
  3. Witam mam taki problem kiedy jade sobie np. na czwartym biegu i delikatnie przyspieszam powiedzałbym ze nawet nie dociskam pedału gazu tylko trzymam w jednej pozycji czuje ze silnik lekko przyspiesza i nagle przez ok 0,5s traci moc i spowrotem lekko przyspiesza i po około 2-3 s.ponownie traci moc i tak wkółko. Tak jakby nie dostawał odpowiedniej dawki ropy. Jesli chodzi o takie gwłątowniejsze przyspieszenia nic nie czuc zadnej starty mocy. Z Vaga nic nie wyszło zadnych błedów, spróbuje jeszcze w czasie jazdy. Ale spotkał sie ktos juz z czyms takim jesli tak to co jest przyczyna. pozrawiam
  4. a co do tej lampki w suficie? dziekuje za odpowiedzi i pomoc!
  5. Mam mały problem z odpalaniem silnika kiedy postoi dłuższy czas (powiedzmy noc), nie dawno byłem u mechanika ktory podłaczył VAGa ale błędow zero, kiedy zapali przewaznie za drugim razem to obroty przez jakis czas sie wahaja 700-1000 kiedy pochodzi troszku obroty sie stabilizujaa po zagaszeniu samochod odpala na dotyk, druga sparwa lampki mi sie niezapalaja po otwraciu drzwi, mam watpliwosci co do tej lampki na podsufitce zaznaczylem to na zdjeciu wyadaje mi sie ze powinno tam cos jeszcze byc jakis przycisk, jeszcze jedna sparwa czy znajduje sie ktos na forum kto posiada jakiekolwiek czesci/ rzeczy do audi kory jest sparwdzony. pozdrawiam i prosze o odpowiedź. tomek Poprawiono nazwę tematu. Baskecior
  6. Witam wszytskich forumowiczów i posiadaczy samochodu audi. 17 GRUDNIA 07 zakupiłem audi z 95 roku silnikiem diesla 90konnym. Mam nadzieje, że bedziecie w stanie mi pomoc jesli zauważe jakies trudnosci z autem i bede chcial sie z tym podzielic z wami, ja tez bede starał sie w miare mozliwosci udzielac na forum choć silniki diesla są dla mnie nowością. pozdrawiam i życze szczesliwego nowego roku!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.