Treść opublikowana przez fafnasty
-
Rezanie bixenonu
Jeśli chcesz zwykły xenon to Tak dokładnie wystarczy zmienić odblysniki soczewek z h7 na d2s założyć przetwornice i żarniki o masz lampy jak ori xenon bo reszta lampy i soczewki jest taka sama przy halogenie i xenonie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Moje zdanie znasz jasne
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Znaczek w grillu na złoto Tak lusterka nie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dopieszczasz suke
-
Rezanie bixenonu
Hella3 hella clasic
-
Rezanie bixenonu
To jest bi Led Koito
-
Rezanie bixenonu
Jest to ori montowane w toyota lexus itp to niby czemu ma paść po pół roku?
-
Rezanie bixenonu
Wtedy zaślepki musiałby być płaskie i idealnie wyprofilowane pod zderzaknzeby to estetycznie wyglądało
-
Rezanie bixenonu
To ze Zderzak pod spryski środki z lifta ma inna konstrukcję wnęki na chowajace się dysze
-
Rezanie bixenonu
W stylu lifta czyli na równo nie zrobisz bez ori zderzaka pod spryski. Z zaslepkami na zderzaku Tak jak jest w przedlifcie zrobisz bez problemu
-
Rezanie bixenonu
Wygląda na ori a jak wygląda zaślepka?
-
Rezanie bixenonu
Wtedy nie wystawia w detalu tylko ma kilku odbiorców co biorą w paletach nie w sztukach
-
Rezanie bixenonu
Wyglądać mogą ale cena po dobrych kontaktach i w hurcie to 130-140 PLN szt Tak ze nie sadze ze ktoś dokłada do interesu
-
Rezanie bixenonu
I wierzysz że osram Cbi 5500 ktoś za 100 oryginał sprzedaje?
-
Rezanie bixenonu
Oczywiście że dadzą radę. Cchcesz żarniki pisz pw ori osram d2s mam po 120
-
Rezanie bixenonu
Podchodzą fajnie ale wymagają rezanie mocowań zresztą jak przy każdym innym.
-
Rezanie bixenonu
Z alli tylko hella3 miałem w rękach tych q5 nie dotykałem
-
Rezanie bixenonu
Nowe projektory Koito
-
Rezanie bixenonu
Chyba lepiej ale okaże się w deszczu bo stawiam że w deszczu pobija xenony
-
Rezanie bixenonu
Mam nadal Al z b8 lift te lampy będą na sprzedaż dziś tylko test robiłem drogowe mają fajny daleki zasięg
-
Rezanie bixenonu
Chińskie soczewki sa słabej jakości. Miałem w rękach niby hella3 z alliexpress i jakość wykonania nie była nawet zbliżona do oryginału Zawartość dodana 42 minutes later Ledy siedzą świeca całkiem fajnie
-
Rezanie bixenonu
Soczewki Al z b8 nie pasują w ogóle do lamp b5 trzeba by dużo dolnej części lampy wyciąć itp do b5 się zakłada hella3 lub hella3 Intemo
-
Rezanie bixenonu
Góra sporo miejsca ale dół trzeba mocno przerobić żeby w 100% działa regulacja
-
Rezanie bixenonu
- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Radio już zmienione na ori navi - [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"