Treść opublikowana przez fafnasty
-
Lubin i okolice moze spocik ?
zgadamy sie chyba po swietach co? koncze skladanie plastikow w srodku to bede dostepny
-
Lubin i okolice moze spocik ?
jakies konkretne daty? kto kiedy moze?
-
Lubin i okolice moze spocik ?
no i o to DEVON00 mi chodzilo zgadaj ludzi ja zgadam lubiniakow i lotnisko nasze
-
Lubin i okolice moze spocik ?
brak ludzi na spota?
-
Lubin i okolice moze spocik ?
moze 8.04???
-
Lubin i okolice moze spocik ?
to troche poczekamy pozbieramy chętnych!! ja juz paru znajomych mam dzilamy dalej moze cos fajnego da sie zgrac
-
Lubin i okolice moze spocik ?
pare a4 na lubinskim lotnisku tez by bylo dobre pasuje 28 03 ?
-
Lubin i okolice moze spocik ?
WITAM wszystkich z LUBINA I OKOLIC MOZE SIE ZBIERZEMY I JAKIS SPOCIK SIE OGARNIE SPORO NES JEST TO MOZE SIE COS CIEKAWEGO UDAC pogoda zaczyna dopisywac to niunie na myjnie i sie spotykamy:a4fan:
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
juz nagralem sobie seryja fele sline 17' czas na opony i szukanie kompromisowej do tego zawiechy
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
a moze ma ktos zawias 1be lub 1bd do sprzedania jakis w miare dobry co? zawt w bagajerze na tej naklejce jest napisane ze powinna byc zawiecha 1be a jak ktos chce to moge moja opylic jest prawie nowa ma po ok 83% sprawnosci amorow tak bylo jak ta sprawdzalem na stacji przy kupnie jakies 3tygnie temu. dzieki wam za podpowiedzi! BO W JEDNOSCI TKWI SILA oooo ---------- Post added at 11:21 ---------- Previous post was at 11:11 ---------- vdm!!! jak Ci sie lata na tej 17' jakie masz opony
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
myslalem juz nad seryja zawiecha 1be i feli 16' tylko jaki najlepiej opony dobrac bo czesto jezdze po kiepskich drogach cos myslalem nad 205/45/16 ---------- Post added at 16:46 ---------- Previous post was at 16:19 ---------- *205/50/16
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
super dzieki wielki a masz jakies foto jak to wyglada na aucie ? jaka masz fele?
-
[B5 AFN] Rozkodowany immo po odpięciu akumulatora świeci kluczyk
no i wszystko sie wyjasnilo immo sie wysypalo przez nie dokrecona kleme (-) przy uruchomieniu silnika po calym zabiegu
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
1.9 tdi afn
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
a jakies konkretne masz na mysli ? jakie oznaczenia kolorystyczne bo mam kolesia ktory trochr takich ma ale sa tylko kolory bo opakowan do nich nie posiada ---------- Post added at 01:48 ---------- Previous post was at 01:31 ---------- albo jakis link do sklepu online allegro lub cos takiego z gory dziekuje
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
Witam posiadam audice taka jak w temacie gdy ja kupilem byla po wymianie calej zawiechy a ze miala jezdzic po wroclawiu to mechanicy zalozyli niby podniesione zawieszenia na kiepskie drogi moze i sie sprawdza ale strasznie wyglada amorki sa nowe wiedz szkoda mi ich wywalac myslalem o obnizeniu za pomoca sprezyn czy da sie cos z tego zrobic? dodam ze mam zamiar jezdzic na 16' max 17' zaraz dodam foty i oznaczenia sprezyn. prosze o opinie i jakies ciekawe podpowiedzi zbliza sie wiosna i moze na zime ta zawiecha sie spisala ale nie na lato pozdrawiam i z gory dziekuje ---------- Post added at 16:47 ---------- Previous post was at 16:30 ---------- [/img][/img] [/img]
-
[B5 AFN] Rozkodowany immo po odpięciu akumulatora świeci kluczyk
jaki kkl? malo siedze w elektronice bardziej w mechanice to malo o tym wiem[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 23:14_________________________________________________aha juz wylukalem co to jest ale co da sie tym zrobic??? ale chyba z tym bede musial jechac do elektronika co? tylko ze niunia nie jedzie szkoda [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 23:16_________________________________________________dobra dzieki wielkie Wihajster 3maj sie
-
[B5 AFN] Rozkodowany immo po odpięciu akumulatora świeci kluczyk
czyli jednak musze jechac do sciemniaczy i dac im zarobic heh ale ciekawi mnie co sie stalo po tym ze tylko odpielem aku i licznik hmm[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 23:03_________________________________________________http://allegro.pl/skaner-diag-dominator-obd2-jezyk-polski-f-v-i2117728878.html a czy takim czyms da sie cos zrobic w tej sprawie???
-
[B5 AFN] Rozkodowany immo po odpięciu akumulatora świeci kluczyk
zaraz koles mi napisze jaki to byl ale wiem ze bylo napisane blad cewki immo. jak bedzie wiedzal kod bledu to zaraz napisze ale nie wiem bo to jakis byl komp z allegro do kasowania np airbag i takich tam [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 22:51_________________________________________________jednak lipa z tym kodem wiem tyle ze byl pokazany blad cewki immo i niby kluczyka bledy niby zostaly usuniete ale nic sie nie zmienilo
-
[B5 AFN] Rozkodowany immo po odpięciu akumulatora świeci kluczyk
tez to robilem kluczykiem normalnym i tym servisowym i nic zastanawiam sie czy jechac do elektronika czy co ale nie ma kiedy uff a ta kontrolka z kluczykiem oznacza jakis blad jesli tak to cos konkretnijszego czy po prostu servis i juz...
-
[B5 AFN] Rozkodowany immo po odpięciu akumulatora świeci kluczyk
kostki juz wlasnie tez sprawdzilem bo to byla pierwsza mysl [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 22:35_________________________________________________a w mojej wersji jest tak ze np po 1h bez aku imo sie rozkodowuje i trzeba kodowac od nowa?
-
[B5 AFN] Rozkodowany immo po odpięciu akumulatora świeci kluczyk
Witam. audi a4 b5 2000r sedan 1.9 tdi AFN dzisiaj wyciagalem licznik poniewaz zakladalem chromowane nakladki na zegary. odlaczylem aku (-) i zabralem sie za licznik po tym jak juz wszystko poskladalem i podpielem aku czas na uruchomienie Audicy a tu lipa zapalila sie kontrolka z autkiem i kluczykiem i miga nie moge odpalic auta znajomy ma jakis komp do audi probowal cos zrobic skasowal niby blad ale nic z tego! impo sie rozkodowalo??? co radzicie zrobic? jutro mam wyjazd w gory i smutno bedzie jechac dziewczyny focusem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
LUBIN Witam serdecznie wszystkich fanów a4 :> jestem Grzesiek i od niedawna szczęśliwym posiadaczem a4 b5 1.9 TDI 110 ps moja niunia jest z 2000r i jest w świetnej kondycji. myślę ze milo spędzę czas w tym klubie i wymiana informacji będzie dużym doświadczeniem. fafnasty