Treść opublikowana przez fafnasty
-
B5 LIFT jaka dokladka hokey do prezedniego zderzaka
calkiem fajnie to wyglada do polifta nie podejdzie? bede cos kminil z ta dokladka dzieki Kowi:wink:
-
B5 LIFT jaka dokladka hokey do prezedniego zderzaka
jakiej cordoby? serio? ---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ---------- cordoba ma gumowy dol a to juz ladnie by nie wygladalo
-
B5 LIFT jaka dokladka hokey do prezedniego zderzaka
witam. szukam dokladki do przedniego zderzaka moze ma ktos jakies propozycje zeby w miare ladnie to wygladalo z ori zderzakiem
-
Kierownica z B7 do B5 lift
tak myslalem nad 3- z b6 a wiesz jak wyglada przekladka?
-
Kierownica z B7 do B5 lift
narazie na dzwina nie licze ale jak juz cos wyjdzie to lepiej zeby strzelila heh
-
Kierownica z B7 do B5 lift
a wesz jak wyglada przerobienie air bagu?
-
Kierownica z B7 do B5 lift
witam czy moz ktos z kolegow robil taka przekladke? jak to wyglada z wieloklinem z airgagiem i czy wogole jest mozliwa taka przekladka jak tak to co trzeba przerobic:naughty: ---------- Post dopisany 17-06-2012 at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2012 at 21:31 ---------- up:wink:
-
Jaką dokładkę tylenego zderzaka zamiast ori?? SEDAN LIFT b5
witam jak w temacie jaka mozna ciekawa dokladne tylnego zderzaka zapodac troche nizsza niz ori? moze jakies namiary na producenta?
-
[ALL] sportowe sprężyny -30 a seryjne amortyzatory
mozemy sie dogadac wezmiemy razem caly kpl za 400stowki i podzielimy sie po polowie co? jak cos to PW ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- jak masz dobre amory to smialo wkladaj springi ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- masz jakief foto tej zawiechy?
-
[ALL] sportowe sprężyny -30 a seryjne amortyzatory
cena nie tragiczna nawet ci powiem ze dobra sam szukam amorow 1be dla kolesia jak by ktos mial to wciagam
-
[ALL] sportowe sprężyny -30 a seryjne amortyzatory
na seryjbych anorkach normalnie polatasz pod warunkiem ze sa sprawne ale jak masz za dobre sianko amory 1be to bym sie nie zastanawial 1be sa przystosowane do takich springow jak chcesz zalozyc ja u siebie mam springi KW i amory 1be jest gitarka
-
Kto pomoże w rozkminieniu co to za springi?
cos mi nie chce zadzialac ten link:kwasny: ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- ktos wie? bo nie moge dojsc:facepalm:
-
Kto pomoże w rozkminieniu co to za springi?
czerwone springi niby -30 do a4 b5 polift ale zadnej firmy na nich nie ma. to chyba nie zamienniki cos moze z seryjnego wypustu?? <br /><br />
-
Cieknie płyn ze wspomagania na dywanik kierowcy
ciekla ci do kabiny na nogi kierowcy? wydaje mi sie ze jest tam na tyle miejsca zeby ten zymering wymienic ale opre sie na podpowiedzi kolegow ktorzy to juz przeszli
-
Dobrzy chiptunerzy
ECU Project Wrocław:naughty: Ecu Project - tuning, chiptuning, hamownia Wrocław
-
Cieknie płyn ze wspomagania na dywanik kierowcy
Witam sprawa wyglada tam ostatnio zauwazylem maly wyciek plynu ze wspomagania z symeringu dokladnie w tym miejscu gdzie kolumna kierownicza wchodzi do maglownicy nie jest to wielki wyciek ale brudzi ciagle dywan i tu moje pytanie czy wymienial juz ktos ten symering jak tak to moze jakis numer czesci bo bardzo by sie przydal z gory dzieki i pozdro ---------- Post dopisany 31-05-2012 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 16:44 ---------- ---------- Post dopisany 05-06-2012 at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2012 at 14:14 ----------
-
Samodzielna wymiana wachaczy - na co zwrócić uwage?
przy tej wymianie jest taki jeden mankament czyli sruba mocujaca sworznie gornych wachaczy w zwrotnicy ktora bardzo lubi sie zapiec i bez pneumata (udaru) ciezko ja wyrwac. ja zawsze wyciagam cala zwrotnice wtedy jest wszystko na stole i jest jak sie za to zabrac jak juz ta o to sruba odpusci dobrze jest jej gniazdo wyczyscic i przy skladaniu nasmarowac mascia miedzi zeby sie nie zapiekala na nastepny raz. pamietaj ze przy skaladniu wachaczy dokrecaj je na full w pozycji takiej jak auto stoiu na kolach czyli gorne wachacze jak dokrecasz musisz ustawic je na oko w takiej pozycji jak byly przed demontarzem potem gdy dokrecasz dolne przy podwoziu i masz juz poskladana zwrotnice podstaw lewarek i podnies calosc do pozycji takiej jak auto stoi na kolach inaczej gdy dociagniesz wachacze na gomowych elementach a nie podniesiesz ich to naprezenia beda tak duze ze na nowym zawieszeniu dlugo nie polatasz bo pozrywa gumy pozdro:wink:
-
Pompka centralnego zamka
wydaje mi sie ze chyba nie ja przekladalem z passata b5 96rok pasuje jak talala troszke mniejszy ale wszystko dziala o pompka do passka koszt 60pln a nie 250 jak do a4
-
Czym usunąć klej po emblematach
ja emblematy oderwalem nicia czyli wciasnelem nic miedzy klape a emblemat i pojechalem po calosci delikatnie znaczki zeszly a resztki kleju tarlem mocno palcem az zeszlo (lekkie odciski heh) potem na myjke i cala klape przetarlem dokladnie pasta temp i dodam ze mam czarna lalunie i efekt jest:banan:
-
Lubin i okolice moze spocik ?
kiedy nastepny spot?? robi sie cieplo:)
-
Lubin i okolice moze spocik ?
to jak panowie wpadacie na spota czy co? pisac kto bedzie!!!! ---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ---------- spot sie odbedzie i mam nadzieje ze paru ludzi tez sie zjedzie ja bede juz o 16.30 czem na was pozdro
-
Lubin i okolice moze spocik ?
WITAM WSZYSTKICH INFORMUJE ZE SPOCIK PRZENIESONY NA 21 Sobota godzina 17 Lubin lotnisko!!! chetnych na sto! pisac na PW zrobimy liste pozdro
-
Lubin i okolice moze spocik ?
prosze o wyslanie na PW potwierdzenia kto zawita na sto i czym przyjedzie:) ---------- Post added at 09:54 ---------- Previous post was at 09:54 ----------
-
Lubin i okolice moze spocik ?
halo halo jest legnica????
-
Lubin i okolice moze spocik ?
ogarniamy spota na 14 (sobota) Lubińskie lotnisko co wy na to???? jest sporo miejsca no i licze na sporo LALUNIEK:) pogoda zamowiona godzina do ustalenia ale mysle ze ok 15 ludzia bedzie pasowac co na to ekipa Legnica?