Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. dzwonilem do aso i co? 139 zlociszy za rurke od bloku silnika do separatora:facepalm: ---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ---------- pierwszy lepszy sklep z czesciami i jest 45zlociszy oryginal i od reki
  2. ja bym wkladal 2 sam mam 17cali wersja 3 i teraz dopiero widze ze co 2audi lata na tej feli 2 troche gleby i lalunia:naughty:
  3. ok zobacze z ta przeplywka ---------- Post dopisany 08-11-2012 at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 12:25 ---------- teraz nie pada i jest gitara ale jak przyjda sniegi
  4. fafnasty odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ktos z kolegow poleci dobra kreatyne? kilka testowalem byly dobre ale nie do konca spelnialy oczekiwania chodzi mi tylko o kreatyne reszte mam w miare ogarnieta:wink:
  5. czekamy na efekt 3mam kciuki:naughty:
  6. to czemu w 1z nie bylo separatora?
  7. kupilem ta bez separatora nowa chyba zda egzamin bo stara sie rozsypala
  8. kiedys tak bylo ze miales 7dni na ewentualny zwrot kupionego auta na podstawuie np takiej usterki podpierajac sie prawami konsumenta ale czy jest takie prawo nbadal to nie wiem na 100pro
  9. jak w temacie czy odma od sharana podejdzie do mojej a4 b5? @ GALAXY SHARAN 1.9 TDI AFN 110KM @ ODMA SILNIKA 2 (2752133551) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ---------- albo ta? SEAT IBIZA 1.9 1,9 TDI 99 110KM AFN odma (2712830273) - motoAllegro
  10. a teraz masz seryjny zestaw 1ba? jak tak to tak jak kolega pisze 1be na seryje amorki albo jakies kw uzywki kpl kupisz za 150zlociszy w dobrym stanie
  11. sprawdz wezyki moze gdzies jest przetarty i pompka potrzebuje czasu zeby nadymac powietrza a jesli jest przetarty to czasami moze sie przesunie i dziala dobrze. mikrowyl nic do tego nie ma. jesli zewe cale to wyciag pompke moze wirnik sie rozsypuje i trzeba go reanimowac
  12. filtr to byla moja 2 mysl i wlasnie tez to sprawdzilem i jest sucho chyba bede musial poczekac do nastepnych opadow jak znowu sie zacznie i wtedy podpiac vaga bo teraz narazie jest ok i na vagu wszystko gra
  13. tulejki gumowe na stabilizatorze wymieniles?
  14. wloasnie to nie pasek dzialo sie tak tylgo podczas tej usterki czyli zero mocy do 3tys obr kupa dymu i dziwny dzwiek w okolicy 2300obr ale tylko przy dodaniu gazu do dechy i szoruje przez chwile
  15. witam sprawa wyglada tak ze w b6 awx stalo sie cos takiego ze w trakcie deszcze motor traci moc ciezko jest nawet ruszyc taki slaby zaczyna ciagnac jak sie przypali sprzeglo i od ok 2500obr przy tym kopci na siwo i smierdzi tak jak niedopalony ON dodam ze silnik dziwnie pracuje gdy na luzie od dolu obrotow wcine pedal do konca to ok 2000obr jest dziwny dzwiek potem ustaje gdy delikatnie bede dodawal gazu tego nie ma. sprawdzilem skrzynke z ecu i przekaznikami myslalem ze doda gdzies dochodzi ale jest sucho:facepalm: dzieje sie tak czasami przy deszczu:kwasny: nie mam teraz dostepu do vaga a sprawa wydaje sie na pienku bo jestem poza domem. ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ---------- dodam film
  16. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Układ Jezdny
    aha czyli nawet jak juz bedzie ta dodatkowa to ja moge wywalic i bedzie wiekszy zakres w DOL:decayed:
  17. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Układ Jezdny
    czyli lepiej jak ich nie posiada owe zawieszenie?
  18. jutro zrobie jakies foto
  19. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Układ Jezdny
    ok dzieki za porade ale kto mi wytlumaczy o co chodzi z tymi sprezynami dodatkowymi
  20. tylko zeby nie rdzewialy przez zime
  21. fafnasty opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    mam mytanko dotyczace rodzajow gwintu czyli jak przgladam rozne oferty to widze ze np. jeden zestaw ma dodatkowa mala spreżyne na przednich amorkach w 2przypadku jest ona tylko na tylnych amorkach a w 3 wogole jej nie ma i tu moje pytanie jakie ona ma zastosowanie? lepiej jak jest czy o co kaman? <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> a przez zime trzeba jakis wybrac to wole wiedziec jak to jest:decayed:
  22. jan niezbedny ma juz klej czy trzeba tasma pomagac?
  23. plastidipem zrobilem gril lusterka maske okleje chyba bo nie chce malowac a jakas c*paa szla parkingiem z kluczem w reku
  24. i wszystko na ten temat heh widzialem na zywo i jednak bedzie w carbon albo czarny mat:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.