Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. fafnasty odpowiedział(a) na Nicco temat w Układ Jezdny
    ja nie mam ASR ESP itp i chyba mi z tym dooobrze:decayed::decayed:
  2. Witak kolegow:wink: chce wpasc do was na spota. kiedy nastepny? jestem z lubina ale czesto w wasze okolice latam na narty sledze watek i na nastepnego spota postaram sie wpasc z kolesiem dwoma klekotami:decayed: pozdro
  3. devastation mialem podobny przypadek ale ja bylem ojca subaru justy 4x4 takie male cos jak punto:decayed: gosciu sie zawiesil na zaspie na wyjezdzie z parkingu na zaspie po plugu heh podjechalem do niego on siedzial w mustangu gt cala akcja w karpaczu gosciu odjebany jak na wesele i chyba bal sie z auta wyjsc zeby butow nie ubrudzic. zapytalem czy go wyciagnac z tej zaspy? gosciu popatrzyl na subaru na mnie znow na subaru i chyba sie zasmial ironicznie:facepalm: mowie zeby sie tak nie patrzyl tylko gdzie ma hak bo ja tez chce na ten parking wjechac heh podczepilem wlaczylem 4wd i nie trwalo to 5sek gosciu byl w szooooku:shock3: ze taka mala zaba pociagnela bydlaka heh
  4. zima juz zawitala to i poslizgi tez sie pojawiaja:decayed: jak panowie w waszych miastach policja reaguje na zimowe zabawy np. na parkingach marketow bocznych uliczkach czy innuch wiekszych placach? u mnie jest wieeeeellllki parking pod realem gdzie nawet 1/5 nie jest zajeta przez auta mozna troche sie uslizgnac heh ale czasami policja robi naloty i grozi mandataki 500zl czasem jakies bmw na krawezniku sie zatrzyma i placza ze kola sie pod auto schowaly heh
  5. zima juz zawitala to i poslizgi tez sie pojawiaja:decayed: jak panowie w waszych miastach policja reaguje na zimowe zabawy np. na parkingach marketow bocznych uliczkach czy innuch wiekszych placach? u mnie jest wieeeeellllki parking pod realem gdzie nawet 1/5 nie jest zajeta przez auta mozna troche sie uslizgnac heh ale czasami policja robi naloty i grozi mandataki 500zl czasem jakies bmw na krawezniku sie zatrzyma i placza ze kola sie pod auto schowaly heh
  6. dzieki wielkie na taka odpowiedz czekalem:decayed: dominator da sobie rade z tym bo do takiego mam narazie dostep:kwasny:
  7. to jak go wpiac?
  8. wstawiaj s4 i tego rs na forum zaraz sie podzielimy tymi gratami pokaz foto tych furaszi:decayed:
  9. w przedliftach nie mieli tych bocznych poduszek to chyba tak zle nie bedzie co? ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------
  10. wpinanie opornika do poduszek <br /><br /> <br /><br /> kable bialy z niebieskim paskiem bialy z brazowym paskiem brazowy rezystor wpiac miedzi bialy z niebieskim i bialy z brazowym a brazowy zostaje wolny?
  11. wyjscia na wzmachol nie ma ale jest taka opcja taki adapterr KONWENTER AUDIO - ADAPTER WYJŚCIE NA WZMACNIACZ (2813207985) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktory podpinasz pod wyjscie sygnalu na glosnik i wtedy masz wejscie na wzaka ja tak kiedys w hujdaju mialem zrobione
  12. fafnasty odpowiedział(a) na Kris5123 temat w Audi A4 B5
    termostat raczej padniety nie reguluje przeplywu
  13. jak przód cieply to i tyl tez by sie zdal zobaczymy co z tego sie wyreza:wink:
  14. chce wlasnie zeby tylko siedzisko sie grzalo oparcie juz niech zostanie jak jest:wink:
  15. popielniczke zaklejam na stale a kocs do ECU wypuszcze pod podlokietnikiem juz to oblukalem maty delikatnie juz wyjelem z siedzien i czekaja na kanape kolezanki w mini nie beda narzekac ze zimno w pupe:grin: ---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ---------- moze jakies lepsze wlaczniki co? te sa z przedlifta
  16. od jakiegos czasu leza w garazu fotele z mojej b5 grzane! wpaqdlem na taka mysl zeby wujac z nich maty grzewcze i zamontowac je z tylu w kanapie:decayed: zima idzie a ztylu zimna skora:kwasny: jesli by sie udalo je tam zmiescic pociagnac kable do srodkowego tuneli i kolo popielniczki wyrezac takie wlaczniki <br /><br /> jak koledzy to widzicie ? ktos pomoze jak ta instalacje zrobic?
  17. widzialem tak zrobiona b5 na krakowskich blachach moze ktorys z kolegow z krk wie kto to? widziana na autostradzie a4
  18. kolego w b7 tak jak w b6 zeby wyjac oparcie musisz wyjac zaglowki i plastikowe tulejki te w ktore wklada sie zaglowki bo to one trzymaja oparcie. zlap mocno i do gory mi latwo poszly
  19. potwierdzam te bilstein b6 zamonotalem je w malyszu u kolesia i sympatycznie sobie radza:wink:
  20. taki i takie jesli masz:wink:
  21. Pawel_M a podeslij jakies foto co?
  22. spalanie rosnie wtedy jak sie katuje:decayed: nigdy sie nie jezdzi w ten sam sposob to nawet tego nie odczujesz wole sie zamienic za takie same ale 18:decayed: jak bym mial sprzedac to mozemy sie dogadac na pw podeslij jakas oferte heh
  23. tak wlasnie takie fele mam ale chce je sprzedac albo wymienic komfort gitarrra tez przez chwile jezdzilem na seryjnym 1ba ale zmienilem na amorki 1be (czerwone ) i springi -30 i wiele wiele lepiej wyglada i sie prowadzi co do spalania nie odczulem jakis zmian

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.