Treść opublikowana przez fafnasty
-
Który GWINT do B5 lepszy
zamienic ale za co?
-
Który GWINT do B5 lepszy
bedzie na sprzedarz zestaw springi veitek -40 i amorki ori springi maja 5miesiecy i kosztowaly 189euro caly zestaw za 450 pln na prawde dobrze siedzie na tym moj afn bylo to na zime a teraz juz gleba i moge zestaw oddac potem dodam jak lezy sedan na 16 calach
-
glosniki w tylnych drzwiach b5
mam zamiar jak sie ociepli zabrac sie za elektryke tylnych szyb:wink: wszystko juz czeka a ze boczki mam od avanta to sa w nich glosniki i tu moje pytanie czy warto je podlaczys jesli mam glosniki ori w tylnej polce jak to w sedanie hmmm radyjo mam symphony jesli tak to jak to ogarnac zeby dobrze gralo:wink:
-
ILe waży sedan 1.9 tdi afn napęd ośka z klimą 1998r
1350 tak mam w dowodzie afn
-
FMIC z A5 do B6 AWX
juz jednak bedzie wkladany sprawdzony chinol:decayed:
-
Kto nie wytrzymal
heh dokladnie pokaz jakies foto jak teraz jezdzisz
-
Kto nie wytrzymal
ale fela juz jest ja jeszcze czekam ufff nie moge patrzes na stalowy 16
-
Fele-proszę o radę
ja mysle ze fela ladna ale min17cali na 16 czarny kolor to bedzie wygladac jak kooopak:kwasny: do b6 odrazu bym 17 wkladal po co Ci 16 cali?
-
Fele-proszę o radę
tak smiealo wkaladaj et 45 bedzie ok tez mam takie na 17 calach:wink:
-
Kto nie wytrzymal
bedzie boczkiem boczkiem
-
Kto nie wytrzymal
troche nasypalo sniegu hehe
-
jak zdjac znaczek oooo z kierownicy b5
raczej doduszki nie bede rozbieral:kwasny: zastanawiam sie czy jest klejony i go da sie oderwac czy jak
-
jak zdjac znaczek oooo z kierownicy b5
jak w temacie potrzebuje zdjac znaczek z kiery 3ramiennej z b5 bo chce okleic poduszke folia:wink: ---------- Post dopisany 10-03-2013 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2013 at 14:40 ---------- ???
-
3 swiatlo stop a4 b5
ok dzieki czyli taki jak na postojowki
-
Złapali rowerzystę na fotoradar
to tylko w Polsce pewnie za jakis czas wejdzie obowiazek predkosciomierza i tablic na rowery wyczuja w tym siano palanty:polew:
-
3 swiatlo stop a4 b5
witam da sie wymienic zarowke w ori 3 swietle stopu??? sedan. jak tak to jakie tam sa??
-
Wydech z Audi A4 B6 2.5TDI lub 3.0TDI do A4 B6 AWX?
czas przyszedl na nowego moda do awx trzeba wstawic wydech na dwa kominy i tu moje pytanie czy p&p podejdzie z b6 2.5 tdi??? 3.0 benzin??? a6 c6 3.0 tdi??? dokladka oczywiscie bedzie z b6 1.8t
-
FMIC z A5 do B6 AWX
jakiego masz na mysli kolego???
-
FMIC z A5 do B6 AWX
witam zaczyna robic sie cieplo to i trzeba jechac na garaz cos modzic u kolesia w B6 chcemy w koncu zrobic coolera EMU INTERCOOLER AUDI A4/A5/A6/Q5 2007- NOWY BEHR (3015184152) - motoAllegro montowal ktos takiego do AWX-a ???
-
Kto nie wytrzymal
Trzeba czuć Maszyne
-
Kto nie wytrzymal
jak badalem pogode to prawie caly marzec ma byc ok 0stopni masakra q....wa masakra:facepalm:
-
Kto nie wytrzymal
matyss pokaz foto jak siedzi lalunia:wink:
-
Po przjechaniu kałuży silnik zgasł
i jak ???
-
wzmacniacz do symphony
witam mam zamiar podlaczyc wzmaka ze skrzynia pod moje radio symphony:wink: z tego co kojaze to nie posiada wyjscia pod wzmacniacz to w takim razie chyba trzeba uzyc takie cos KONWENTER AUDIO ADAPTER WYJŚCIE NA WZMACNIACZ (3026419212) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. chyba dobrze mi sie wydaje co??? podlaczenie tego konwentera nie koliduje z glosnikami ori w aucie??? jak to dokladnie wyglada??? ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 10:33 ----------
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
w moim sedanie z 2000roku jest 303tysie i tyle w realu ma ale chyba dopiero sie dotarl:banan: