Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. zamienic ale za co?
  2. bedzie na sprzedarz zestaw springi veitek -40 i amorki ori springi maja 5miesiecy i kosztowaly 189euro caly zestaw za 450 pln na prawde dobrze siedzie na tym moj afn bylo to na zime a teraz juz gleba i moge zestaw oddac potem dodam jak lezy sedan na 16 calach
  3. mam zamiar jak sie ociepli zabrac sie za elektryke tylnych szyb:wink: wszystko juz czeka a ze boczki mam od avanta to sa w nich glosniki i tu moje pytanie czy warto je podlaczys jesli mam glosniki ori w tylnej polce jak to w sedanie hmmm radyjo mam symphony jesli tak to jak to ogarnac zeby dobrze gralo:wink:
  4. juz jednak bedzie wkladany sprawdzony chinol:decayed:
  5. heh dokladnie pokaz jakies foto jak teraz jezdzisz
  6. ale fela juz jest ja jeszcze czekam ufff nie moge patrzes na stalowy 16
  7. ja mysle ze fela ladna ale min17cali na 16 czarny kolor to bedzie wygladac jak kooopak:kwasny: do b6 odrazu bym 17 wkladal po co Ci 16 cali?
  8. tak smiealo wkaladaj et 45 bedzie ok tez mam takie na 17 calach:wink:
  9. bedzie boczkiem boczkiem
  10. troche nasypalo sniegu hehe
  11. raczej doduszki nie bede rozbieral:kwasny: zastanawiam sie czy jest klejony i go da sie oderwac czy jak
  12. jak w temacie potrzebuje zdjac znaczek z kiery 3ramiennej z b5 bo chce okleic poduszke folia:wink: ---------- Post dopisany 10-03-2013 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2013 at 14:40 ---------- ???
  13. ok dzieki czyli taki jak na postojowki
  14. to tylko w Polsce pewnie za jakis czas wejdzie obowiazek predkosciomierza i tablic na rowery wyczuja w tym siano palanty:polew:
  15. witam da sie wymienic zarowke w ori 3 swietle stopu??? sedan. jak tak to jakie tam sa??
  16. czas przyszedl na nowego moda do awx trzeba wstawic wydech na dwa kominy i tu moje pytanie czy p&p podejdzie z b6 2.5 tdi??? 3.0 benzin??? a6 c6 3.0 tdi??? dokladka oczywiscie bedzie z b6 1.8t
  17. jakiego masz na mysli kolego???
  18. witam zaczyna robic sie cieplo to i trzeba jechac na garaz cos modzic u kolesia w B6 chcemy w koncu zrobic coolera EMU INTERCOOLER AUDI A4/A5/A6/Q5 2007- NOWY BEHR (3015184152) - motoAllegro montowal ktos takiego do AWX-a ???
  19. Trzeba czuć Maszyne
  20. jak badalem pogode to prawie caly marzec ma byc ok 0stopni masakra q....wa masakra:facepalm:
  21. matyss pokaz foto jak siedzi lalunia:wink:
  22. i jak ???
  23. witam mam zamiar podlaczyc wzmaka ze skrzynia pod moje radio symphony:wink: z tego co kojaze to nie posiada wyjscia pod wzmacniacz to w takim razie chyba trzeba uzyc takie cos KONWENTER AUDIO ADAPTER WYJŚCIE NA WZMACNIACZ (3026419212) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. chyba dobrze mi sie wydaje co??? podlaczenie tego konwentera nie koliduje z glosnikami ori w aucie??? jak to dokladnie wyglada??? ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 10:33 ----------
  24. w moim sedanie z 2000roku jest 303tysie i tyle w realu ma ale chyba dopiero sie dotarl:banan:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.