Treść opublikowana przez fafnasty
-
Grill rs look
jak sie ten gril ma do polifta???? jest chyba na wzor przdlifta czyli mniejsza ramka tak??? da sie ramke zalozyc z ori grila z polifta?
-
jakim kolorem malować te felusie?
ja tez mam czarne 0000 i zrobilem fele na bialo wow jest zajebisci...
-
Kto nie wytrzymal
:decayed:
-
Kto nie wytrzymal
no to chwalic sie jak na ten sezon fela i zawiecha wyglada:decayed: ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- n apierwszy strzal poszla kolesia b6 i wyszlo tak dzisiaj wyrownalismy tyl i jest lalunia ale progi omijac szerroookim lukiem hehe jutro idzie moja b5 na g;lebe:decayed:
-
Kto nie wytrzymal
predkosci beda znacznie ograniczone a jeszcze w dodatku teraz u mnie w miescie tyle tego tyfu zamontowali ze chyba bedzie trzeba specjalna mape miasta w nawi wklepac zeby nie bylo takiej sytuacji
-
Kto nie wytrzymal
ja jutro wkladam gwint i fele heh nawet zeby to zrobic to w pracy L4 bo juz tyle gratow czeka na mody ze szook:decayed:
-
Jak widzicie te felgi?
kolego koza to tak ustawione auto na zawieszeniu wyyysoko nad kolem:decayed:
-
wzmacniacz do symphony
- A4 B5 RADIO SYMPHONY z skąd wsiąść sygnał do dodatkowego wzmacniacza ?
tak np u mnie w sedanie- czy w B5 byly roletki
mam kolesia od klejenia itp plastikow to moze cos poszpacimy jak sie ociepli- Jakie amory?
Kolego i tak w koncu wleci na auto GWINT kazdy tak konczy ktory zaczyna obnizac auto:decayed: kazdy:decayed: tak samo jak z felga najpierw 16" i jakies springi -20 potem 17 i -40 a potem gwint i 18 i tak bedzie pewnie tez i u ciebie pozdro:decayed:- [ALL b5]Twarde zawieszenie B5
???- Jak prawidłowo wrzucać wsteczny?
ja mam polifta koles ma polifta i w obu przypatkach trzeba wdusic lewarek- czy w B5 byly roletki
ten temat widzialem myslalem cos wlasnie zeby to schowane bylo tak jak w b6 jak sie osiepli to cos pokminie bo mam tapicere z b6 z roletkami- czy w B5 byly roletki
nigdy sie z tym nie spotkalem ale sie zastanawiam czy w b5 byly montowane w tylnych drzwiach roletki wysuwane z boczkow tak jak to jest np w b6 hmm jesli nie to moze ktos cos takiego rezal???- Temperatura silnika rośnie powoli 1.9 TDI 116 KM
dobra moze mnie ponioslo 2km ale kolego z tymi 15km to ohhhhoooohooo:facepalm:- Temperatura silnika rośnie powoli 1.9 TDI 116 KM
80pln dalem w sklepie z czesciami zaufany sklep ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ---------- 15km:facepalm: z- Temperatura silnika rośnie powoli 1.9 TDI 116 KM
termostaty raczej ori koszt ok 60-80pln a nie bedziesz musial za tydzien znow tego robic tak jak kiedys ja heh sam spokojnie to ogarniesz jesli dawno nie wyminiales plynu g12 to tez kup wymien odpowietrz uklad i zbadaj sytuacje powodzenia- [ALL b5]Twarde zawieszenie B5
od esssy to chyba nie bardzo bo by troche bardziej siedziala 5cm od opony do blotnika hmmm ale birac pod uwage springi z esssy wlozina do 4cilindrowca hmm trzeba po nr sprawdzoc podaj kod kolorow na springarz albo nurery jesli sa- [ALL b5]Twarde zawieszenie B5
jak wymieniac to tylko parami 2 na osi bo raczej nie trafisz zeby sprezyna byla taka sama i tak samo zuzyta potem beda problemy jak jedna wymienisz... poszukaj pewnie masz jakies -20mm cos takiego szukaj oczywiscie pod 4cylindry nie z jakiejs v6- Temperatura silnika rośnie powoli 1.9 TDI 116 KM
ja bym obstawial termostat nie duze koszta a bedzie z glowy- Temperatura silnika rośnie powoli 1.9 TDI 116 KM
a nagrzewa sie w kabinie normalnie??? mysle ze termostat masz kolego do wymiany i jest ciagle otwarty wali na duzym obiegu i sie ciezko nagrzewa. szybka akcja z wymiana i bedzie po problemie. jest tez opcja ze masz zapowietrzony uklad ale wtedy raczej w kabinie zimno moj 1.9 tdi afn po 2 km jest nagrzany w obecnych temperaturach- [ALL b5]Twarde zawieszenie B5
kiedys u siebie mialem dziwne sprezyny byly jak ori czarne i tak ok -20 ale mega twarde wywalilem je zalozylem -40 veiteka i jest o niebo lepiej heh tamte nawet nie wiem co to bylo za go... zrob foto springow i pokaz- Listwa napis quattro
ja demontowalem ten znaczek u kolesia i wlasnie tak potem wygladal ale po oklejeniu dekorow zamontowalem ten sam znaczek ale z a6 a on ma od tylca takie zatrzaski blaszki co go trzymaja cos takiego jak w dekorach b5- Siłownia
- A4 B5 RADIO SYMPHONY z skąd wsiąść sygnał do dodatkowego wzmacniacza ?