Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. fafnasty odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    jak sie ten gril ma do polifta???? jest chyba na wzor przdlifta czyli mniejsza ramka tak??? da sie ramke zalozyc z ori grila z polifta?
  2. ja tez mam czarne 0000 i zrobilem fele na bialo wow jest zajebisci...
  3. :decayed:
  4. no to chwalic sie jak na ten sezon fela i zawiecha wyglada:decayed: ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- n apierwszy strzal poszla kolesia b6 i wyszlo tak dzisiaj wyrownalismy tyl i jest lalunia ale progi omijac szerroookim lukiem hehe jutro idzie moja b5 na g;lebe:decayed:
  5. predkosci beda znacznie ograniczone a jeszcze w dodatku teraz u mnie w miescie tyle tego tyfu zamontowali ze chyba bedzie trzeba specjalna mape miasta w nawi wklepac zeby nie bylo takiej sytuacji
  6. ja jutro wkladam gwint i fele heh nawet zeby to zrobic to w pracy L4 bo juz tyle gratow czeka na mody ze szook:decayed:
  7. kolego koza to tak ustawione auto na zawieszeniu wyyysoko nad kolem:decayed:
  8. mam kolesia od klejenia itp plastikow to moze cos poszpacimy jak sie ociepli
  9. fafnasty odpowiedział(a) na wafelek1987 temat w Układ Jezdny
    Kolego i tak w koncu wleci na auto GWINT kazdy tak konczy ktory zaczyna obnizac auto:decayed: kazdy:decayed: tak samo jak z felga najpierw 16" i jakies springi -20 potem 17 i -40 a potem gwint i 18 i tak bedzie pewnie tez i u ciebie pozdro:decayed:
  10. ja mam polifta koles ma polifta i w obu przypatkach trzeba wdusic lewarek
  11. ten temat widzialem myslalem cos wlasnie zeby to schowane bylo tak jak w b6 jak sie osiepli to cos pokminie bo mam tapicere z b6 z roletkami
  12. nigdy sie z tym nie spotkalem ale sie zastanawiam czy w b5 byly montowane w tylnych drzwiach roletki wysuwane z boczkow tak jak to jest np w b6 hmm jesli nie to moze ktos cos takiego rezal???
  13. dobra moze mnie ponioslo 2km ale kolego z tymi 15km to ohhhhoooohooo:facepalm:
  14. 80pln dalem w sklepie z czesciami zaufany sklep ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ---------- 15km:facepalm: z
  15. termostaty raczej ori koszt ok 60-80pln a nie bedziesz musial za tydzien znow tego robic tak jak kiedys ja heh sam spokojnie to ogarniesz jesli dawno nie wyminiales plynu g12 to tez kup wymien odpowietrz uklad i zbadaj sytuacje powodzenia
  16. od esssy to chyba nie bardzo bo by troche bardziej siedziala 5cm od opony do blotnika hmmm ale birac pod uwage springi z esssy wlozina do 4cilindrowca hmm trzeba po nr sprawdzoc podaj kod kolorow na springarz albo nurery jesli sa
  17. jak wymieniac to tylko parami 2 na osi bo raczej nie trafisz zeby sprezyna byla taka sama i tak samo zuzyta potem beda problemy jak jedna wymienisz... poszukaj pewnie masz jakies -20mm cos takiego szukaj oczywiscie pod 4cylindry nie z jakiejs v6
  18. ja bym obstawial termostat nie duze koszta a bedzie z glowy
  19. a nagrzewa sie w kabinie normalnie??? mysle ze termostat masz kolego do wymiany i jest ciagle otwarty wali na duzym obiegu i sie ciezko nagrzewa. szybka akcja z wymiana i bedzie po problemie. jest tez opcja ze masz zapowietrzony uklad ale wtedy raczej w kabinie zimno moj 1.9 tdi afn po 2 km jest nagrzany w obecnych temperaturach
  20. kiedys u siebie mialem dziwne sprezyny byly jak ori czarne i tak ok -20 ale mega twarde wywalilem je zalozylem -40 veiteka i jest o niebo lepiej heh tamte nawet nie wiem co to bylo za go... zrob foto springow i pokaz
  21. ja demontowalem ten znaczek u kolesia i wlasnie tak potem wygladal ale po oklejeniu dekorow zamontowalem ten sam znaczek ale z a6 a on ma od tylca takie zatrzaski blaszki co go trzymaja cos takiego jak w dekorach b5
  22. fafnasty odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.