Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. mialem male zapytanie a tu wooohoho jest co czytac:wink:
  2. s4 jakie ma heble??? jak wyglada przeszczep??
  3. no wieksze to juz chyba rs:wink: narazie i te ciesza:kwasny:
  4. na pewno zamuli go ale ja szybko nie jezdze bo wahacz jest 6cm od gleby hehe:grin::grin:
  5. ja latam na 17 s line opona 225/45 jest i gwint jest dobrze komfort tez zostal nie taki jak na 15 ale jest szykuje juz 19 i tam bedzie zero komforu heh ta pierwsza mi osobiscie sie nie podoba a ta 2 szprych to widac przez nia heble ktore sie nie prezentuja i wypada cos z nimi zrobic:wink: moze rozgladnij sie za jakas ori audi fela cos na pewno ci sie spodoba kupisz 17 bedzie git kupisz 18 bedzie koks:decayed:
  6. kolego co do opon zimowych latem to robia sie plastyczne i jest niegezbiecznie przy wiekszych predkosciach z wlasnego doswiadczenia a co do slabszego przyspieszania to diesle juz tak maja ze w upalne dni slabiej lataj bo jest cieple powietrze ktore trafia do komory spalania ori intercooler nie wyrabia zeby schlodzic:wink: montuje sie FMIC i zderzak i po sprawie osiagi sie poprawiaja:decayed:
  7. gwint jest na aucie a 312 juz powoli sie rezaja:decayed:
  8. witam znajomu chce sobie kupic replike zderzaka przedniego ala rs4 ZDERZAK PRZÓD AUDI A4 SPOILER TUNING PROMOCJA (3134538122) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. chyba cos takiego a ze wszystko w aucie ja mu robie to tez pytal czy zamontuje mu ten zderzak i tu moje pytania; -jak to wogole wyglada na polifcie? -pasuje p&p? -wchodzi na ori belke? -da sie wrezac ori halogeny?? - podejda kratki ori rs4?? czy cos trzeba rezac z wiejskiej siatki?? - moze jakies foty tak to lezy na polifcie bez wreezanych progow np. s4
  9. przez rok to mocno jej nie zakatowal a o jakim rozmiarze rozmawiamy? firma?
  10. ale na tej focie wyglada strasznie na pewno nie 19 i ta kozzzza jest straszna hehe po weekendzie wloze i zobacze czy da sie na tym jezdzic:wink:
  11. spokojnie dasz rade to ogarnac tylko delikatnie zdejmij pierscien zeby sie nie odksztaklcil i dasz rade:wink:
  12. zbadaj czy peka miedzy bieznikami czy guma jakos wyglada ale ja bym szybko na takich nie latal mialem juz przygody w ostrym lecie z takimi oponami:kwasny:
  13. wpadlu w moje rece ladne 19 puerwsza przymiarka i mnie zmiazdzylo:naughty: Felga 19" 8.5j et 40 opona 225/35/19 lata ktos w b5 na takim zestawieniu a moze w afn-ie ????
  14. czym??? jak jezdzilem seryjna a4 to nigdy mnie nie zatrzymali hehe jak jest biala fela ostra gleba pare wlepek i cos pomodzone to auto wyroznia sie na tle innych i teraz jest jak jest:polew:
  15. przyznam sie i jest mandat i punkty??? ale to gestapo zatrzymuje za kazdym razem jak ktoregos z nas widza i kontrola calkowita
  16. sprawa wyglada tak jechalem przez osiedle bez pasow zatrzymalo mnie gestapo:kwasny: chyba sie na miescie uwzieli bo czesto a4 z clubu u nas zatrzymuja moze dla tego ze ladna fele czyste auto pomodzony zderzak czy cos hehe zatrzymali i twierdza ze nie mialem pasow ale ja mowie ze mialem i juz o ze mandat 100 i 2 p ja mowie ze mialem a no ze wniosek o ukaranie to dobra prosze pisac... nie maja zadnego nagrania ani nic zeby udowodnic mi ze jechalem bez pasow dostalem wniosek na komende... jak to wygladac ma dalej??? jag gadac??? co za to grozi?? prosze o wypowiedz doswiadczonych osob pozdro:hi:
  17. chce to kolko na poduszce okleic w carbon zeby do dekorow pasowalo hehe
  18. wlasnie widzialem to w b6 jutro na kanal i oblukam czy tez u mnie jest
  19. chyba na kole podbiegunowym :polew:
  20. moze sie koledzy pochwala jak wyglada zestawienie Felgi i Gleby na ten sezon:decayed: fotyyyyyyyy:naughty: Gwint KW felga 17'' s line
  21. pochwal sie:decayed:
  22. wczesniej nie oblukalem bo bylo male zimowe kolo i nie bylo tak widac ale nie sciaga ani nic takiego wahacze sa gitara zwrotnice zeliwne to raczej beda proste bo twarde. a wozek sanki ma jakies fabryczne oznaczenie polozenia?
  23. witam:hi: wiem ze w b5 kata pochylenia przednich kol sie nie ustawia jest staly ale u mnie po zalozeniu gwintu i 17 rozni sie przwe od lewego czyli prawe siedzi bardziej w nadkolu a lewe gora bardziej wystaje i przy ostrej chopce przyciera opona o blotnik:grin: i trze tylko ta lewa strona. auto nie bylo bite i mocowania jak ori probowalem popuscic gorne mocowanie tre na 3 sruby pod maska i troche zwrotnice podepchac to wewnatrz auta ale malo to dalo hmmm:kwasny: wysokosc ustawiona taka sama na lewej i prawej stronie amory w tej samej kondycji czego jeszcze moge sprobowac??? pozdro
  24. fafnasty odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
  25. szukam lakiernika i blacharza ktory ogarnie pognieciony tylny blotnik w mojej b5 najlepiej z Klubu:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.