Treść opublikowana przez fafnasty
-
Siłownia
w to nawet nie smie watpic:decayed:
-
Siłownia
jest jaskis spec od anabolikow???? mam kilka pytan na priv:decayed:
-
[ALL B5] Jak wymienić drążek kierowniczy?
zrobilem sobie klucz zeby wymienic drazek bez kanalu klucz 34 wygiety w 90stopni i bez problemu odkrecasz i dokrecasz
-
Radio audi symphony
mam ten sam problem:kwasny:
-
Malowanie konsoli
ja oklejalem dekory i tunel srodkowy po czesci i jest lalunia
-
Kto nie wytrzymal
teraz to juz nic nas nie zaskoczy :wink:n na nastepny sezon chyba zestaw bedzie gleba+18"+zimowki:polew::polew: wtedy sie pojezdzi:grin:
-
[ALL B5] Jak wymienić drążek kierowniczy?
ja zawsze jak jest do wymiany to zaspawuje na przeglubie kulowym i odkrecam zero problemow:decayed:
-
Kto nie wytrzymal
- Kto nie wytrzymal
a u mnie juz plus 4 stopnie:decayed: dolnyslask- A4 B5 jaki wybrać gwint?
gwint tytlko na przodzie hmmm cena mnie zabila:slina:- Kto nie wytrzymal
nooo a u mnie tak:kwasny: http://imageshack.us/a/img40/849/zima.JPG widze ze na letnich laczkach ladnie ta lala na sniegu wyglada:decayed:- Kto nie wytrzymal
tylko czekac na slonce- Kto nie wytrzymal
zeby to jeszcze ladna zima byla a tu tylko resztki sniegu i ziiiimno ale za to lato bedzie trwalo 7miesiecy:grin:- Kto nie wytrzymal
hehe jak to pomoze to nawet dwie spale i utopie:decayed:- Kto nie wytrzymal
Zimo wypier.....- A4 B5 jaki wybrać gwint?
wyczysc skrzynke kolego to bedziesz mogl pisac priv- A4 B5 jaki wybrać gwint?
za tysiak to nie poszalejesz kolego chyba ze uzywke:wink: an z uzywkami to tak bywa ze jak juz cos dobrego jest to szybko znika hehe i bierze sie co jest sam sprzedaje troche zawieszenia do b5 i teraz troche ciezko juz z gwintem ale sie trafia a popyt spory z reguly to FK KW H&R nowe typy ta-technuka to wywalone sianko w bloto bo sezonu nie przetrzyma a parametry jazdy koszkarne- Obniżone zawieszenie H&R i problemy ze prowadzeniem
TA-Techta firma to straszny szit:facepalm: nie dalbym 100zl za ten zestaw lepiej kolego poszukaj juz jakis uzywek fk kw eibach veitec jak poszukasz to nawet za 200 pln kupisz konkretne uzywki swojego czasu sprzedawalem takie. teraz jak cos to mam springi z amorkami skreconymi do kupy springi -40 VEITEC po przebiegu 5tys cena samych nowych springow 198euro- jak wymienić sprężyny?
kilka razy jak przyjechal ktos z urwanym lebkiem od tej sruby i szukal pomocy to demontowalem zwrotnice i wcale latwo jej nie idzie wybic zadne grzanie nie wchodzi w gre tak jak to sie w starych zawieszeniach robi bo aluminium inaczej sie rozpreza niz stal..- jak wymienić sprężyny?
tak dokladnie nakretka to idzie normalnie ale to ze zwrotnica jest alu a sruba stalowa to powstaje osat w polaczeniu z utleniajacego sie alu i sruba sie zapieka to bardzo powszechne i trzeba to sposobem heh- jak wymienić sprężyny?
jesli ta sruba nie idzie to oznacza ze tej juz nic nie pomoze ani udar ani wybijanie urwiesz lepek i tyle potem trzeba rozwiercac... zostaw ja i wyciagaj cala zwrotnice bez problemu dasz rade b b5 jest zeliwna zwrotnica to sie sryba nie zapieka a w b6 jest alu i sa problemy robilem to setki razy i w 90procentach wyjmowalem zwrotnice mniej zabawy juz walka ze sruba... odkrecasz gore pod maska a z dolu jak masz sciagacz do swozni to swoznie ale jest tam ciasno albo odkrecasz dolne wahacze i wyjmuszesz zwrotnice z wahaczami i potem odkrecasz amorka z gniaz i masz juz gotowe do przekladania springow pod warunkiem ze masz sciagacz do springow... tyl to juz szybciej idzie odkrecasz stabilizator wahacz (tylko uwazaj na srube wachacza ma podkladke do ustawiania kata pochylenia kola ) zaznacz jej polozenie markerem obrysuj ja... zacisk tez jak chcesz mozesz zwalic to lepsze dojscie bedzie. nastepnie delikatnie wachacz napnij breszka w dol i sprezyna juz twoja dolne i gorne mocowanie amorka i zdemontowany zawias... filozofii w trym nie ma powinno co to zajac ze 4h z piwkiem:decayed: Powodzenia:naughty:- glosniki w tylnych drzwiach b5
no w sedanie tylne w polce sa ze wzmacniaczem to wiem bo tez mam sedana ale jesli bedziemy wkladac glosniki w tylne boczki od avanta to wzmaka tez chyba trzeba co? gdzie on jest w avancie? w subooferze?- glosniki w tylnych drzwiach b5
masz nr czesci (wzmaka) albo jakies foto jak wyglada???- glosniki w tylnych drzwiach b5
wlasnie wydaje mi sie ze lepiej pod przod bo na tyl idzie bass:decayed:- Kto nie wytrzymal
ale 3 dni polatalem na nowej feli musialem ja wlozyc bo bym spac nie mogl:decayed::decayed: teraz tylko czekam az snieg juz na dobre odejdzie:polew: - Kto nie wytrzymal