Treść opublikowana przez fafnasty
-
Symphony
moze ma ktos tanio symphony moze byc bez panelu bo moj jest ladny:decayed:
-
Opłaty autostradowe Hiszpania i Portugalia
jestem z okolic legnicy:wink:
-
Symphony
jak wyczyscic?
-
Symphony
witam:hi: co da sie zrobic z radiem symphony po wlozeniu cd po chwili pokazuje error i tyle:kwasny:
-
Opłaty autostradowe Hiszpania i Portugalia
aha sory jeb... mi sie troszke:decayed:
-
obniżenie zawieszenia
sprzedalem sporu uzywanego zaieszenia i zawsze byli koledzy zadowoleni:decayed: uzywane springi polecam tylko dobrej firmy i nie zajechane szkoda bo ostatnio veiteki -30 sprzedalem odezwij sie na pw cos poszukamy jak cos
-
Opłaty autostradowe Hiszpania i Portugalia
wybieram sie do chorwacji w okolice ZADAR-u powiedz kolego jak taka wyprawa wyglada koszta autostrady jak najlepiej jechac i ktore punkty omijac
-
obniżenie zawieszenia
jaka kwota dysponujesz kolego?
-
[B5 AFN] Zawieszenie S-line z B6 do B5??
PRZOD tez jest inny!!! nie podejdzie do b5:thumbdown: ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- kolego w b5 nie ma S line:grin: nowe chcesz to zawieszenie 1BE??? nowe amori i springi czy jak??? jak uzywka to ja sprzedaje kpl 1be tak ok 300pln 400pln
-
obniżenie zawieszenia
-30 smialo amory 1ba dadza rade przy -40 tez ale wiadomo ze dostana troche po piz... ale smialo wkladaj springi -40 latalem tak na poczatku i bylo dooobre springi kup nie jakies technixy czy inny szit:wink:
-
naciag opony :-)
tak wlasnie myslalem o takiej oponie felgi sa swiezo po odnowieniu i odmalowane na bialo to szkoda zmieniac i trzeba chyba takiej opony szukac
-
naciag opony :-)
co za bzdury:facepalm: a co kolega o tym mysli?
-
naciag opony :-)
- Pielęgnacja skóry-dla opornych
a co polecicie do odnowienia czarnej skory?? delikatne ubytki lakieru i popekana ale tragedi nie ma- Czyszczenie Skory
dzieki- naciag opony :-)
mam felge tzw. s line 17'' 7.5j et45 jaka dac opone zeby byl delikatny naciag:wink: obecnie mam 225 ale na dobrej glebie i z pasazerami troche odciera rant opony o nadkola bo wystaje opona za fele chroni felge od zarysowan ale wole chyba naciag- Czyszczenie Skory
kupilem skore czarne kubelki ale sporo stala w garazu i nie wyglada najlepiej:kwasny: czy na poczatek dobrze wyczyscis skore i czym doprowadzic ja do stanu- rozmiar felg
Czyli mam rozumieć że max szerokosc felgi to 8j ?? Szkoda ET jest male kolego ja mam 7.5j i et 35 i jest na styk:naughty:- wymiana amortyzatorow tyl audi a4 b6
jasne ze dasz rade sciagasz kolo odkrecasz dolna srube amorka potem od strony nadkola 2 sruby na klucz 13 i amor wyjety zajmie ci to godzine:wink:- prezent dla kolegi na wesele
fafnasty- zostaniesz moim Kumplem ??? a co nosisz mankiety hehe:grin:- prezent dla kolegi na wesele
tez mysle ze koperta i gitara ewentualnie do tego jesli chcesz tak od siebie to jakis fajny gadzet jesli jest np. fanej jakiejs marki aut:decayed: kolesiowi dokupilem na wesele spinki do mankietow 0000 srebrne i byl w nich na slubie:decayed: koszt 500pln za dwie i czealem miesiac- Nowe przepisy: niższe spalanie i droższa klimatyzacja
a niech sobie w leb strzela:grin:- [B5 AFN] by BARTEK
ja stawiam ze bedzie ori siatex:naughty: chyba ze kolega wyreza sobie kratki w tym ksztalcie ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- ale checi i zapal jest i to spory:wink:- Jakie macie skrzynie (statystyki) ?
nie tak do konaca kolego bo i tak jak przegniesz nawet na "wajcha w bok" to komp zapoda nastepny bieg:decayed: ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- Manual- Nie załącza się sprężarka klimatronika (1.9 TDI 131 PS 2002 rok)
czesto w b6 pada czujnik cisnienia w ukladzie klimatyzacji i od tego ja bym zaczął z prawej strony chłodnicy kolo prawej lampy za takim malym plastikiem. kup uzywany ja dalem 40pln i podmien go u mnie zadzialallo - Pielęgnacja skóry-dla opornych