Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. moze ma ktos tanio symphony moze byc bez panelu bo moj jest ladny:decayed:
  2. jestem z okolic legnicy:wink:
  3. jak wyczyscic?
  4. witam:hi: co da sie zrobic z radiem symphony po wlozeniu cd po chwili pokazuje error i tyle:kwasny:
  5. aha sory jeb... mi sie troszke:decayed:
  6. sprzedalem sporu uzywanego zaieszenia i zawsze byli koledzy zadowoleni:decayed: uzywane springi polecam tylko dobrej firmy i nie zajechane szkoda bo ostatnio veiteki -30 sprzedalem odezwij sie na pw cos poszukamy jak cos
  7. wybieram sie do chorwacji w okolice ZADAR-u powiedz kolego jak taka wyprawa wyglada koszta autostrady jak najlepiej jechac i ktore punkty omijac
  8. jaka kwota dysponujesz kolego?
  9. PRZOD tez jest inny!!! nie podejdzie do b5:thumbdown: ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- kolego w b5 nie ma S line:grin: nowe chcesz to zawieszenie 1BE??? nowe amori i springi czy jak??? jak uzywka to ja sprzedaje kpl 1be tak ok 300pln 400pln
  10. -30 smialo amory 1ba dadza rade przy -40 tez ale wiadomo ze dostana troche po piz... ale smialo wkladaj springi -40 latalem tak na poczatku i bylo dooobre springi kup nie jakies technixy czy inny szit:wink:
  11. tak wlasnie myslalem o takiej oponie felgi sa swiezo po odnowieniu i odmalowane na bialo to szkoda zmieniac i trzeba chyba takiej opony szukac
  12. co za bzdury:facepalm: a co kolega o tym mysli?
  13. a co polecicie do odnowienia czarnej skory?? delikatne ubytki lakieru i popekana ale tragedi nie ma
  14. dzieki
  15. mam felge tzw. s line 17'' 7.5j et45 jaka dac opone zeby byl delikatny naciag:wink: obecnie mam 225 ale na dobrej glebie i z pasazerami troche odciera rant opony o nadkola bo wystaje opona za fele chroni felge od zarysowan ale wole chyba naciag
  16. kupilem skore czarne kubelki ale sporo stala w garazu i nie wyglada najlepiej:kwasny: czy na poczatek dobrze wyczyscis skore i czym doprowadzic ja do stanu
  17. Czyli mam rozumieć że max szerokosc felgi to 8j ?? Szkoda ET jest male kolego ja mam 7.5j i et 35 i jest na styk:naughty:
  18. jasne ze dasz rade sciagasz kolo odkrecasz dolna srube amorka potem od strony nadkola 2 sruby na klucz 13 i amor wyjety zajmie ci to godzine:wink:
  19. fafnasty- zostaniesz moim Kumplem ??? a co nosisz mankiety hehe:grin:
  20. tez mysle ze koperta i gitara ewentualnie do tego jesli chcesz tak od siebie to jakis fajny gadzet jesli jest np. fanej jakiejs marki aut:decayed: kolesiowi dokupilem na wesele spinki do mankietow 0000 srebrne i byl w nich na slubie:decayed: koszt 500pln za dwie i czealem miesiac
  21. a niech sobie w leb strzela:grin:
  22. ja stawiam ze bedzie ori siatex:naughty: chyba ze kolega wyreza sobie kratki w tym ksztalcie ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- ale checi i zapal jest i to spory:wink:
  23. nie tak do konaca kolego bo i tak jak przegniesz nawet na "wajcha w bok" to komp zapoda nastepny bieg:decayed: ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- Manual
  24. czesto w b6 pada czujnik cisnienia w ukladzie klimatyzacji i od tego ja bym zaczął z prawej strony chłodnicy kolo prawej lampy za takim malym plastikiem. kup uzywany ja dalem 40pln i podmien go u mnie zadzialallo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.