Treść opublikowana przez fafnasty
-
prosze o pomoc, brak czesci !
nr.9 i 11 odpowiada za Twoj problem
-
[B7 ASB] Czarnuch 3.0 quattro
ori po modyfikacjach
-
Wybór 17 czy 18 ??
pokaz foto jak wyglada teraz i jakie masz parametry felgi
-
Wybór 17 czy 18 ??
kolego jest tak szerokosc mozesz sobie dobrac jaka chcesz tak samo jak i ET ale bez szalenst najpierw trzeba sobie zadac pytanie co chcesz osiagnac??? ja na feldze 8j mam opone 225/45 a kolega na 9j tez ma 225.45 napisz co chcesz osiagnac czy po prostu tylko chcesz duze ladne kolo
-
Wybór 17 czy 18 ??
na poczatek to na kolo17cali zaklada sie 225/45/17 a czemu 225/50/ 17????? nie wiem jak jest w b8 ale w b5 b6 na 18 fele bym zakladal 225/40 a na 19 225/40 lub 225/35 przeklamania w predkosci max do 1.5km/h ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- co do zawieszenia to po pierwsze zle bedzie wygladac. przy 19 raczej nie da sie jezdzic na 1ba ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ---------- nie chcesz gleby rozumiem ale jakis zawias troche twardszy i amorki z mniejszym skoku musza byz do takiego kola
-
[B7 ASB] Czarnuch 3.0 quattro
znaczek '4' odwrotnie przyklejony na klapie:grin: czesto widze na miescie takie cos heh
-
Wybór 17 czy 18 ??
Zakładaj kolego 18" i się nie martw skoro jeździsz większość po DE. Ja u siebie w swojej B6 miałem 18" na seryjnym zawieszeniu i było ok. Jakbyś szukał felg z oponami 18" to mam swoje na sprzedaż , ponieważ sprzedałem B6-kę 18cali i 1ba:facepalm::facepalm: a 19 to juz :polew:
-
prosze o pomoc, brak czesci !
na amortzator zaklada sie kolo gwintu taka mala tulejke jak podkladka jak jej nie zalozysz to gdy sciska sie sprezyna to amor wychodzi z mocowania przelatuje bo go nic nie trzyma ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- dostaniesz to na szrocie albo w aso. jak nie znajdziesz to napisz to Ci cos poszukam ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------
-
Wybór 17 czy 18 ??
1be powinno troszke dac rade jesli nie chcesz gleby to calkiem ok bedzie:wink:
-
Wybór 17 czy 18 ??
kolego felga 18 a nawet i 17 na seryjnym 1ba bedzie wygladac strasznie smiesznie:kwasny: jak latasz zazwyczaj po autobanach to czemu nawet troche auta nie obnizysz??? poprawi sie znacznie prowadzenie auta i felga 17-18 bedzie bobrze wygladac a co do pytania to miedzy 17a18 nie ma wielkiej roznicy moze w 18 bardziej odczuwa sie niedoskonalosci jezdni:wink:
-
obnizenie a4 b5
ja na 17'' zjechalem na dod tak ze jak auto stoi bez pasazerow to.. przod na maly palec sie zmiesci tyl.. palca nie upchasz:decayed: zeszlo gdzies -90 cos kolo tego
-
Na jaki kolor pomalować ALU????
ja tam zawsze preferuje do czarnego auta BIAŁĄ fele robi robote:wink: sam mam 17 biala i innego koloru nie chce
-
Jakie buty ?
ja preferuje tzw. TEHNO-BOYE:decayed: Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://p.alejka.pl/i2/p_new/63/28/buty-meskie-nike-shox-rivalry-135_0_b.jpg Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://image.ceneo.pl/data/products/6635862/i-nike-shox-rivalry-gs-316800-105.jpg Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://image.ceneo.pl/data/products/6635862/i-nike-shox-rivalry-gs-316800-105.jpg ---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ---------- Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://images.kangoo.pl/63464863/28882/large/adidas_buty_meskie_porsche_typ_64.jpg
-
Boczek bagaznika sedan
rownolegle je podlaczyles? a trzeba bedzie luknac
-
Boczek bagaznika sedan
wlasnie ten ori sub pod tylna pulka odlaczylem i gra teraz ten z b7 w prawym boczku ale trzeba cos wyreezac
-
Rzuca tył tuleje?
na trzepakach amorkow nie sprawdzisz zobacz dokladnie czy ktoregos nie dobilo jak byles zaladowany i teraz nie cieknie zbadaj tez springi czy nie pekla ktoras
-
Górne mocowania tylnych amortyzatorów
jesli jest skrecony to wkaladaj i ciesz sie ze jest nnniiiisko:decayed:
-
Boczek bagaznika sedan
kupie
-
Górne mocowania tylnych amortyzatorów
kolego jesli masz ten gwint skrecony do kupy na mocowaniach z przedlifta (stalowe nie alu) to normalnie wkladaj na auto roznica jest w mocowaniu do amorka nie do nadwozia:wink: pokaz foto
-
Pomaranczowe alu
mam identyko fele na bialo i tez robi robote fajnie wyglada jak znaczki oooo tez sie w kolor zrobi i glege mam identyczna heh a tak na marginesie to kogo ta b5???
-
regenerowane wahacze
w wahaczach jedynie se da wymienic duza tuleje w bananie to male szanse na opchniecie wez wybij tuleje i oddaj na zlom na piwo zarobisz
-
Boczek bagaznika sedan
witam wpadl w moje rece ori soobofer z b7 i zamontowalem go do kolesia b6 w prawy boczek bagaznika gdzie znajdowal sie sam wzmacniacz:wink: weszlo prawie p&p ale boczka juz sie nie zalozy bo jest przetoczony na ta wneke ktore wypelnil sobofer i tu moje pytanie czy znajde taki boczek czy trzeba sobie cos wyrezac??? ---------- Post dopisany 25-04-2013 at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 22:33 ----------
-
CB radio w tunelu b5 polift
na wymiar radia wytne tam otwor zeby radio weszlo do samej podlogoi i tylko kawalek bedzie wystawac ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------
-
CB radio w tunelu b5 polift
czemu nie zmieszcze ?? jest tam sporo miejsca z tego co patrzylem bedzie pionowo i miejsce na gruche zostanie
-
CB radio w tunelu b5 polift
witam:hi: na dnich bede montowal cb bo coraz wiecej dalekich tras robie. szukam dobrej lokalizacji dla radyjka myslalem nad ta puleczka pod kierownica z lewej strony ale dyndajaca tam gruszka bedzie mnie denerwowac decyzja padla na to miejsce w tunelu srodkowym pod podlokietnikiem rezal ktos w tym miejscu??