Treść opublikowana przez fafnasty
-
podswietlane Klamki
ja w drzwiach znalazlem prad tylko po stacyjce i tak podlaczylem ale nie ukrywam ze lepiej pociagnac kable do wnetrza i podpiac pod + po wlaczeniu swiatel i zapala sie rowno z podswietleniem konsoli:wink:
-
Zakup nowej osłony silnika+skrzyni
zamienniki strasznie pekaja:kwasny: nawet latem a co dopiero w zimie
-
na GWINCIE do chorwacji
mysle ze 1be wystarczy co??? czy walic 1BA?? mam dostep do kazdego zawieszenia
-
na GWINCIE do chorwacji
teraz tak jest na sto % bym tak nie pojechal hehe juz oblatwiam kpl 1be i na takim zawiasie polece
-
na GWINCIE do chorwacji
aktualnie mam ok -100:wink: pisze ze okolice bo jade w ciemno i nie wiem gdzie dokladnie bede:decayed: czyli wkladam seryjne 1be i lece uff zal troche
-
na GWINCIE do chorwacji
jade w okolice Zadaru:wink:
-
na GWINCIE do chorwacji
witam:hi: za miesiac wypad na wczasy do chorwacji sie szykuje i zastanawiam sie jakie drogi sa juz za granica Piolski?? w mojej b5 siedzi twardy gwint ostro skrecony i felga 17 z kapciem 225/45.... zastanawiam sie czy leciec na gwincie czy moze na czas wyjazdu upchac seryjne 1BE albo jakiegos kita -30 bede jechal w 4 osoby i pelen bagaznik aktualny stan jest sporo za nisko bo miedzu kolem a blotnikiem nawet malego palna sie nie upcha:decayed: dodam ze na tym zawiasie praktycznie komfortu nie posiada auto hehe myslalem ze troche podniose i bedzie git ale amorki strasznie twarde i martwie sie o pasazerow bo jestem przyzwyczajony.... dzieki za podpowiedzi co do jakosci drog na trasie i w samej chorwacji
-
Lubin i okolice moze spocik ?
to nakrecaj ludziska z lubina i okolic i sie stykniemy:decayed:
-
Lubin i okolice moze spocik ?
no ja za 2 tygdnie moge cos poszpacic bo auto do naprawy idzie
-
Odpływ wody z klimatyzacji pod autem gdzie szukać
mi woda kapie za prawym przednim kolem kolo mijsca gdzie sie oslone przykreca na wysokosci scianki grodziowej ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ---------- poginna bys tak gumowy odplyw wody
-
podswietlane Klamki
wlasnie musze je opilowac jak mowisz bo slabo podswietla dopiero cos widac jak sie palca do klamki wlozy:kwasny:
-
Kluczyk Audi A4 B5
kup uzywany kluczyk i spokojnie przerobisz go. robilm mi tak koles jak rozje... swoj kluczyk
-
Sprężyny a4 b5 kto rozkmini kolory kropek
jak w temacie kto rozkmini opis kolorow na sprezynach??? tył-- zielona--biała--biała przód-- zielony--rozowy-rozowy (to chyba 1be?? )
-
Błąd doładowania 1.9 tdi
wlasnie z vaga mam tylko dominatora zrobie logi takim??? Skaner Dominator VW Audi Skoda Seat CAN+KKL OBD2 (3280002937) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Klubowe hity - Muzyka Retro
:banan:
-
Błąd doładowania 1.9 tdi
wlasnie jutro jade do kolesia i podmienimy zawor i ogien zobacze czy powraca dolegliwosc
-
Błąd doładowania 1.9 tdi
wezyki nic do tego nie maja a i tak wszystkie sa nowe silikony
-
Zapieczone felgi.
tez mialem taki problem ale na stalowkach po zimie trzeba bylo ostro walic:polew: teraz mam osadzenie przesmarowane pasta z miedzia i jest po problemie
-
Błąd doładowania 1.9 tdi
wywala mi czasem taki błąd i łapie tryb awaryjny 17958. P1550 - ciśnienie doładowania szatnaga pracuje poprawnie gdzie dalej szukac????
-
sycząca klimatyzacja
moze ma inny uklad inna ilosc czynnika hmmm na sto tak ma byc i nie masz sie czym martwic tak ma byc ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ---------- wiatrak ci chodzi od klimy??
-
sycząca klimatyzacja
wszystko jest ok tak ma byc to syczenie to rozprezanie sie gazu:wink: po zgaszeniu auta przez chwile szyczy spokojnie
-
Lubin i okolice moze spocik ?
włsnie cos trzeba zrobic
-
[b5 ajm] spadek mocy? Notlauf?
mam cos podovbnego czesto na 3 biegu w okolicach 3600 obrotow i tez po wylaczeniu i wlaczeniu wszystko ok dzieje sie tak czasami
-
Polak kupi, byleby nie przekroczył 200 tys. km
cała prawda o Polakach:facepalm:
-
Strefa Śmiechu
juz chyba poszla ta audiola bo u mnie pio Lubinie ona lata heheh:decayed: