Treść opublikowana przez fafnasty
-
jakie felgi i opony
na 17 odpowiednia to 225/45/17 ale rozne sie zaklada zalezy co chcesz osiagnac normalne kolo czy jakis naciag czy co? jest sporo watkow o tym poszukaj
-
Heble w B5 2.4 2.6 2.8
w kazdej jest 288? z tych silnikow???
-
[ALL B5] Audi S4
Kolego Twoja Furaszi wprawia mnie w kompleksy jest Straszna Bestia
-
Heble w B5 2.4 2.6 2.8
witam:hi: sprawa wyglada tak w mojej B5 AFN mam heble 288 a jakie sa w 2.4??? 2.6??? 2.8???
-
jakie felgi i opony
ja sprzedaje np. kw fk h&r veitec itp od 350pln gwint z allegro troche ryzyko kupilem kilka kpl i zawsze cos jest:kwasny: albo amor wylany albo strasznie slaby ale czasami zdarzaja sie ciekawe gwinty. polecam kupi u nas na forum sporo sie tego sprzedaje
-
Grill ala RS4
eee to kicha:kwasny: a sa chinole do polifta???
-
Grill ala RS4
witam mam pytanie czy na ten grill chinola da sie zalozyc oryginalna ramke chrom z grila poliftowego??? ATRAPA GRILL NOWY AUDI A4 B5 8D0 94-01 S4 RS4 Wwa (3296840317) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
jakie felgi i opony
dobry gwint uzywany nawet na poczatek przygody z gleba:decayed: felga minimum 17'' ale radze 18 '' wszystko zalezy od tego jak masz zamiar uzytkowac swoja lalunie:wink: ja mam gwint ustawinoy na -100mm felge 18'' i glownie latam sam lub z mloda moja ale tez czasami do pracy po kiepskiej drodze jade w 4 osoby i daje rade:wink: napisz czego oczekujesz od samochodu ale i tak gwint polecam bo sobie ustwisz wysokosc jaka Ci bedzie odpowidac i w kazdej chwili mozesz ja zmienic:decayed:
-
jakie felgi i opony
kolego zadales pytanie na ktore tylko Ty bedziesz znal odpowiedz:decayed: pewnie najpierw kupisz 16" i seryje zawieszenie:wink: potem zalozysz jakiegos kita np. -30 i fele 17" az w koncu po tym wszystkim wleci ladna 18" i Gwint:decayed: sporo ludzi tak ma jak zaczyna zmieniac kolo i zawieche czesto sie konczy 18 na dooobrej glebie:banan:
-
Progi z OMEGI do B5
koledzy jak to jest z tymi progami z omegi b do a4 b5?? cos tam wyczytalem ze pasi ale dokladnie jakie to progi??? jest jakis kolega co rezal taka akcje???? jakies foto? z gory dzieki:hi:
-
Dostępne rozmiary na oryginalne felgi
bo profil opony to nie stały wymiar i zmienia się za każdym razem gdy zmieniasz szerokośc opony. profil 65 przy oponie 195 jest dużo mniejszy niż profil 65 przy oponie 215. a co do opon to nie zakłądaj niż szerszego na te felgi niż 205/60
-
Ustawienie geometri po obnizeniu auta
jak zakladasz uzywane roz...ane wahacze albo jakies chinole to wiadomo ze sie poprzestawia geometria
-
Ustawienie geometri po obnizeniu auta
nie ustawia sie katow i juz:decayed: kolega Lukaszxxx ma racje jest ten kat staly i nie wchodzi w gre zadne luzy na srubach czy cos ja po obnizeniu nigdy nie ustawialem zbieznosci i jest gitara a jaest ok -100:naughty: sprawdzilem 2 razy po obnizeniach i zawsze zbieznosc byla prawidlowa nie jadlo opon a po -30 to nawet glowy bym nie zawracal...
-
Dostępne rozmiary na oryginalne felgi
polecam 205/60 jak kolega Marc!n juz zaznaczyl:wink:
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
malina
-
Po obniżeniu auta na 1BE trzęsie przodem przy większych prędkościach
490pln za przekladke zawiasu?????:facepalm: zart??? mylse ze chyba cos nie tak z tym zawieszenie moze czegos zapomnili zalozyc??? gumy pod sprezyne czy cos napisz jak wyjdzie nastepna wizyta
-
Po obniżeniu auta na 1BE trzęsie przodem przy większych prędkościach
dystanse nie sa wymagane przy et 38:wink: przed wymiana zawiechy tego nie bylo??? dobrze poskrecane wszystko na sto % ???
-
Montaż chipa z allegro
Chip-Box TO ZŁOOOOOOOOOOOOO:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
-
oryginalne obniżenie a4 b5
1BE seryjnie obizone i utwardzone od Seryjnego 1BA o 20mm oznaczenia maja sprezyny silnik-1.6 1.8 1.9 1zielona 1 rozowa kropka lub 1 zielona 2 rozowe zalezy od silnika 1.9tdi amorek jest czerwony lub niebieski ale czesciej czerwony:wink:
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
jak sciagniesz dekory i okleisz to jest b.ładnie:decayed:
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
furka ladna:wink: kolego ale ten carbon we wnetrzu to chyba kleiles bez sciagania dekorow co???? strasznie to wyszlo:thumbdown: mam w taki sam carbon zrobione i wyglada jak ori a tu? znaczek zakleiles hmmm ale ten na zewnatrz ladny ladny:decayed:
-
na GWINCIE do chorwacji
ja jade 10 lub 12 Sierpien:wink: startujemy z wrocławia to dawaj dawaj fajnie i razniej na 2 auta a moze i wiecej??? ktos leci jeszcze?
- podswietlane Klamki
-
na GWINCIE do chorwacji
dobra juz uszykowalem 1be i na takim polece tylko jak sesja zdjeciowa w takim tle wyjdzie na takiej kozie hehe:grin:
-
na GWINCIE do chorwacji
gwint nawet jak podniose to jest mega twardy i nie chce katowac znajomych:decayed: zawieszenia mam rozne to sobie zapodam 1be i lece:wink: jade dokladnie 10.08 ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- po pl latam glownie sam albo z mloda i zazwyczaj po dobrych drogach i czasem przycierka