Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. dzieki za linka ojjj widze że jest kolega z A4 w takim stanie do jakiego dążę ja
  2. Zajebis....a Fela a kto jest na nie to niech poczyta sobie inne watki bedzie dooobrze wyglądać
  3. taka tak wkleję ja i zaszpachluje na zime bede w garage rezał może znajdzie sie jakies foto??? tak z ciekawosci bym zobaczył
  4. ok nie ma sprawy ogarne tunel z climatronikiem na 2din i grzane srania
  5. hehe Ty mi navi pogonisz a nie ja tunel:decayed:
  6. Nie czemu??? ostatnio grało ze 3h na ful bass i dobrze było
  7. spt zaliczony do udanych:wink::wink: nastepny Legnica 13.10.2013 zapraszamy:decayed:
  8. wpadniemy jasne :-) zapraszam na grila :-) bedą teżinne auta dostałem info że też jakiś spot się szykuje to pokażemy że jednak 0000 ma przewagę hehe
  9. na gładko już wiem jak i co zrobić bardziej mi chodzi o dokladke wrezaną w zderzak na stałe bez widocznej przerwy
  10. witam. mam zderzak do malowania i tak się zastanawiam żeby zrobić go na gładko i zespolić na stałe z dokładką która też bedzie w kolor zderzaka może ktoś już cos takiego rezał ??? może ma ktoś jakieś foto jak to wygląda???
  11. no trzeba:decayed: w tym samym czasie na lotnisku też bedą chłopaki z klubu low filesia
  12. witam:hi: widziałem na jakimś filmie że Nicolas w swojej s4 miał czerwone zegary tak jak ja ale białe wskazówki w liczniku hmmm było tak tylko w S-ce ??? chce u siebie zostawić czerwone podświetlenie ale fajnie wyglądaja białe wskazówki:decayed: jak to ogarnąć???
  13. jeszcze kilka 0000 wpadnie nie z klubu ale może już wkrótce
  14. Wystarczy kabelki przelutować i po problemie
  15. 1. Gruby1991 2. Fafnasty 3. JubaABT 4. Tighe 5. adi88 6. audifan1 ---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:52 ---------- zBIERAĆ GRILLLLLLEEE I KOBASY ---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ---------- zBIERAĆ GRILLLLLLEEE I KOBASY
  16. http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/lubin-okolice-moze-spocik-229421/index3.html#post3784151
  17. http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/lubin-okolice-moze-spocik-229421/index3.html#post3784151
  18. 1. Gruby1991 2. Fafnasty 3. JubaABT 4. Tighe 5. adi88
  19. Załatwiaj wolne i wpadaj na grila
  20. to zabierac geile i kiełbaski :-)
  21. to zabieramy znajomych w audiczkach i na lotnisko
  22. 22.09 lotnisko lubin start 15 ZAPRASZAMY
  23. a jeśli czasami mam tak jak zamykam centaralnym to otwiera szybe pasazera dzieje się to sporadycznie ale czasami sie tak dzieje
  24. to może koledzy z legnicy wpadna doLubina na lotnisko???? niedziela godzina 15 pasuje??? juz zbieram ludziska zapraszam:wink:
  25. lampy tylne i przednie bym wywalił ori polift przerobić na bix pomalowac wnetrze i robi robote i w tej samej kasie co te dziwne chinoole

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.