Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. chyba gra nie warta świeczki cześci ok 1500pln zalezy gdzie robota mysle od 1500 do 2500pln i juz jest minimum 3patyki szkoda zachodu a potem pewnie same problemy po takim swapie:grin: też bym takim nie jezdził szczepanem
  2. wysusz to miesce usuń vbłedy i zobaczysz ze bedzie dobrze
  3. spalanie mniejsze???? jakim cudem skoro opornik oszukuje ecu i zwieksza dawke paliwa:facepalm: stosowanie opornika jest porównywalne do załozenia 12 kondomów i oszukiwaniu sie ze ma sie dobre wyposażenie jesli oporniki sa za***iste to po co robić virusa za 800pln skoro boxa wstawisz za 10groszy
  4. to nie jest przepływka!!! wina jest wilgoć na kostce od potencjometru przerabiałem to u siebie najpierw wymieniłem potencjometr (w c**j roboty) ale okazało sie ze to nie to... wilgoć lub sama woda zbiera sie na kostkach pod ECU czyli do wymiany uszczelka pod obudową ecu u siebie wymieniłem i jest spokój już rok ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- to jest ta uszczelka ja ja kupiłem w aso za 43pln ale mozna ja samemu dorobić i dodatkowo uszczelnić sylikonem
  5. to fajnie tylko po co sie oszukiwac soft to soft a nie jakies oporniki
  6. Chip-box to złoooooo
  7. wjade na garaż i sobie zmienie na zime ale nie moge patrzec na auto na zimówkach
  8. ja tam czekam na 1 śnieg
  9. krzywe tarcze wyczujesz na pedale hamulca i kierownicy... blache osłonowa tarczy sprawdziłes?
  10. blacha osłonowa na półosi nie obciera o półoś ???
  11. moj afn luty 2000rok ponoć ostatnie afn-y szły właśnie w lutym
  12. właśnie ciekaw teraz jestem jak jest z tym poprzeczniakiem 1.9 hmm golf bora itp
  13. 1.5 roku i dalej tak jeździsz ? ale i tak masz luz na łozysku tak ? 2 łozyska to nie majatek
  14. a może nie dokładnie je przesmarował? jesli chodzi o tylne to częsty błąd przy montażu
  15. ---------- Post dopisany 11-11-2013 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2013 at 19:59 ----------
  16. wymień łożyska i po problemie
  17. raczej jak czop byłbu lużny to by odleciał tylko luz na łożysku z tyłu jest możliwy a wydaje sie ze to z tyłu tarczy przez to ze w tarczy są łozyska. rozbierz to i zakładaj nowe tanie są wiec nie narazisz sie na koszta ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ---------- jeśli łozysko raz było dociagniete to juz sie 2 raz go nie dociaga to nic nie da moze tylko szybciej je zabić.
  18. jak cos to dawaj ja wystawiaj może się sprzeda rozbita juz nad nią myslę
  19. bedziesz ja reanimował? oby z ubezpieczenia dobrze dostac i można rezać ja na kozaka
  20. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    a widziałes czasami jak ktoś ma podswietlona tablię z tyły ledami i ledy mrygaja jak stroboskop? właśnie po to
  21. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    jak nie trzeba jak trzeba normalnie rezystor szeregowo
  22. to już musisz cos tam ogarnąć z tym tyłem a ten konwenter mozesz podpiąć pod sygnał nawet jesli jest kola kostka bez glosnika
  23. w symphony nie ma wyjscia na wzmaka nie ori musisz zastosowac konwenter ktory podpinasz pod wyscie na głośnik równolegle do głośnika najlepiej zrobić to w bagazniku pod głośnik w półce. podpinasz pod 1 głośnik i dopiero od konwentera wpinach chicze do wzmaka i dziła HOLLYWOOD ENERGETIC HLC 2 KONWENTER AUDIO SYGNAŁU (3613042592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  24. dokładnie tak cały zestaw ms jest ok ale koncówki zakladalem febi
  25. kraft to bajzel łozyska strasznie kiepskie na pewno tylne bo kolesiowi po 10tys padło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.