Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. to kolego jedno zaprzecza drugiemu wsadzisz 19 cali opone np.225/35 i myslisz że bedziesz miał komfort??? jeśli chcesz komfort jak w oryginale to max 16 cali o opona balonowa 55 i wtedy latrasz komfortowo i bezpiecznie
  2. wkładaj 19" et 45 z dobrym dystansem przód 9j tył 10j opona przód 215 tył 225 GWINT a dla tych 4 osób kup bilet miesięczny:polew::polew: wtedy bedziesz zadowolony:grin: takiej odpowiedzi oczekiwałes??? ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- tak na powage to maź 17 bedzie wygladać przy seryjnym zawieszeniu et 45 bezpieczne kapeć 225/45 i latasz nawet z pasażerami po 101kg:decayed: ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- a jesli twierdzisz ze 21 to duza felga a taka chcesz to bedziesz na miescie dokładnie tak wygladał przy 1ba
  3. myśle że kwestia dosłania klucza i nioby tych tylnych osłon amorków załatwi sprawe zawieszenie jeżdziło u mnie w b5 zostało wysłane zgodnie z opisem w wątku i nie widzę najmniejszego powodu zwrotu zawieszenia z dziwnych przyczyn. dołożyłem wszelkich starań żeby kolega był zadowolony i otrzymał bardzo dobre zawieszenie które sam znam po sobie i wiem że jest sprawne a przede wszystkim zgodne z opisem... wysłałem pw do kolegi o adres do dosłania klucza i osłon na tylne amorki bo wcześniej brał ode mnie kiere i był inny adres potem zawias i inny adres i dla pewności poprosiłem o adres do wysyłki żebym czasem nie posłał tam gdzie nie trzeba jak tylko dostane odpowiedz z adresem dosle brakujące elementy. pozdrawiam. fafnasty
  4. raczej kolego w avancie ciężko bedzie o półkę w tylne dzwi walisz 16 i dobre wygłuszenie i będziesz zadowolony
  5. termostat 35-50pln i po problemie a wymienisz we własnym zakresie
  6. głosniki 16 wkładasz do siebie i elegancko pasuja ale trzeba do tego dystanse i delikatnie przerobić a dokładnie wyciąć jeden uchwyt w boczku. poszukaj na forum jest wszystko ładnie opisane i nawet fotki koledzy powklejali jak to zrobić... nie zapomnij o dokładnym wygłuszeniu drzwi matami bo bez tego efektu nigdy nie osiągniesz
  7. pewnie gdzieś - z + sie pomylił poszła zwara i wszystko:kwasny: ---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ---------- ja u siebie w polifcie afn zakładałem i tez sie motałem bo była rozpiska pod ajm-a pod inne przedlifty i bardzo były inneo od siebie ale trochę cierpliwości i sie udało
  8. jeśli ładnie wyjdą wszystkie dolne kratki we wzorze rs to zabieram kpl
  9. własnie wytłumasz jak chcesz zrobić odwzorowanie materiału??? masz drukarkę 3d???
  10. albo lutowaliście kable na podpietym akumulatorze
  11. w skrzynce ecu może zalewać kostki a jest tam sporo kostek które tez są od silnika... ja bym obstawiał właśnie taka przyczynę wysusz i dokładnie uszczelnij skrzynkę ecu
  12. :polew: i jeszcze dla pewności 3 mikrofony
  13. sprawdz czy Ci nie zalewa skrzynki z ecu pod podszybiem często gromadzi sie woda wilgoć i skrzynka z ecu tez często jest nieszczelna
  14. prawdopodobnie spaliłeś bezpiecznik 15A jest on z lewej strony koło ecu tak troszke schowany powinien być niebieski. sprawdź to
  15. ja tez bym najpierw miske zwalił i zobaczył co się stało ale ok oby szybko gładko poszła naprawa powodzenia
  16. ładniejszy jest plaster miodu wiadomo ale jesli jakość wykoniania będzie na niskim poliomie to nawet ten ładny wzór może wyglądać strasznie... też kiedys myslałem żeby wyrezać cos takiego bo miałem jakiś przedni zderzak z plastrem miodu chyba od jakiegoś hundaja czy cos ale zabrakło czasu i sprzętu na to:wink: jeśli uda ci sie coś ładnego z tego stworzyć wklejaj foto i rozkręcaj biznes powodzenia
  17. normalne ustawienie koledzy tak ma być przecież końcówka jest złożona z elementów ruchomych i pracuje skręca sie i prostuje podczas jazdy i skręcania:grin: sworzeń obraca się w lewo prawo i do przodu o do tyłu... spokojnie wszystko w normie
  18. w jaki sposób dokłądnie chcesz wykonać zamienniki ori kratek???
  19. to juz sprawdzałem wychodzi na to że jest szczelne
  20. zacząć od vacuum? w sumie mam pompe na podmiane to zacznę od tego że ja podmienię
  21. to i ja sie dokleję z moja przypadłością podczas jazdy pedał jest troche twardy i zaczyna dopiero hamować przy wciśnięciu na ok 2cm albo i wiecej u góry pedał twardo pracuje jak ostro depne to normalnie aż abs zadziała... denerwuje to przy delikatnych hamowaniach po mieście. Dev szuakć problemu w serwie???
  22. same springi z 1ba załatwia sprawę ale tez możesz tanio kupić zawiechę w całości seryjne 1ba i wtedy łatwiej bedzie podmienić zawieszenie a swoje na pewno ktos przygarnie za pare groszy
  23. jak chcesz to wal na pw mam przewody z afn-a

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.