Treść opublikowana przez fafnasty
-
Jak duże aluski bezpiecznie do b5 ??
to kolego jedno zaprzecza drugiemu wsadzisz 19 cali opone np.225/35 i myslisz że bedziesz miał komfort??? jeśli chcesz komfort jak w oryginale to max 16 cali o opona balonowa 55 i wtedy latrasz komfortowo i bezpiecznie
-
Jak duże aluski bezpiecznie do b5 ??
wkładaj 19" et 45 z dobrym dystansem przód 9j tył 10j opona przód 215 tył 225 GWINT a dla tych 4 osób kup bilet miesięczny:polew::polew: wtedy bedziesz zadowolony:grin: takiej odpowiedzi oczekiwałes??? ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- tak na powage to maź 17 bedzie wygladać przy seryjnym zawieszeniu et 45 bezpieczne kapeć 225/45 i latasz nawet z pasażerami po 101kg:decayed: ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- a jesli twierdzisz ze 21 to duza felga a taka chcesz to bedziesz na miescie dokładnie tak wygladał przy 1ba
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
myśle że kwestia dosłania klucza i nioby tych tylnych osłon amorków załatwi sprawe zawieszenie jeżdziło u mnie w b5 zostało wysłane zgodnie z opisem w wątku i nie widzę najmniejszego powodu zwrotu zawieszenia z dziwnych przyczyn. dołożyłem wszelkich starań żeby kolega był zadowolony i otrzymał bardzo dobre zawieszenie które sam znam po sobie i wiem że jest sprawne a przede wszystkim zgodne z opisem... wysłałem pw do kolegi o adres do dosłania klucza i osłon na tylne amorki bo wcześniej brał ode mnie kiere i był inny adres potem zawias i inny adres i dla pewności poprosiłem o adres do wysyłki żebym czasem nie posłał tam gdzie nie trzeba jak tylko dostane odpowiedz z adresem dosle brakujące elementy. pozdrawiam. fafnasty
-
A4 Avant Głośnik i reszta
raczej kolego w avancie ciężko bedzie o półkę w tylne dzwi walisz 16 i dobre wygłuszenie i będziesz zadowolony
-
spada temperatura w miescie <help>
termostat 35-50pln i po problemie a wymienisz we własnym zakresie
-
A4 Avant Głośnik i reszta
głosniki 16 wkładasz do siebie i elegancko pasuja ale trzeba do tego dystanse i delikatnie przerobić a dokładnie wyciąć jeden uchwyt w boczku. poszukaj na forum jest wszystko ładnie opisane i nawet fotki koledzy powklejali jak to zrobić... nie zapomnij o dokładnym wygłuszeniu drzwi matami bo bez tego efektu nigdy nie osiągniesz
-
Mega problemy po montażu tempomatu. Pomocy!!
pewnie gdzieś - z + sie pomylił poszła zwara i wszystko:kwasny: ---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ---------- ja u siebie w polifcie afn zakładałem i tez sie motałem bo była rozpiska pod ajm-a pod inne przedlifty i bardzo były inneo od siebie ale trochę cierpliwości i sie udało
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
jeśli ładnie wyjdą wszystkie dolne kratki we wzorze rs to zabieram kpl
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
a ja ala rs
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
własnie wytłumasz jak chcesz zrobić odwzorowanie materiału??? masz drukarkę 3d???
-
Mega problemy po montażu tempomatu. Pomocy!!
albo lutowaliście kable na podpietym akumulatorze
-
Problem z turbo i odpalaniem
w skrzynce ecu może zalewać kostki a jest tam sporo kostek które tez są od silnika... ja bym obstawiał właśnie taka przyczynę wysusz i dokładnie uszczelnij skrzynkę ecu
-
Znikająca szmata w kominie. Czy to czary mary ?
:polew: i jeszcze dla pewności 3 mikrofony
-
Problem z turbo i odpalaniem
sprawdz czy Ci nie zalewa skrzynki z ecu pod podszybiem często gromadzi sie woda wilgoć i skrzynka z ecu tez często jest nieszczelna
-
Włokno węglowe na dekorach, własna robota :)
ładnie ładnie
-
Mega problemy po montażu tempomatu. Pomocy!!
prawdopodobnie spaliłeś bezpiecznik 15A jest on z lewej strony koło ecu tak troszke schowany powinien być niebieski. sprawdź to
-
Problem z ciśnieniem oleju. Potrzebna pilna pomoc.
ja tez bym najpierw miske zwalił i zobaczył co się stało ale ok oby szybko gładko poszła naprawa powodzenia
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
ładniejszy jest plaster miodu wiadomo ale jesli jakość wykoniania będzie na niskim poliomie to nawet ten ładny wzór może wyglądać strasznie... też kiedys myslałem żeby wyrezać cos takiego bo miałem jakiś przedni zderzak z plastrem miodu chyba od jakiegoś hundaja czy cos ale zabrakło czasu i sprzętu na to:wink: jeśli uda ci sie coś ładnego z tego stworzyć wklejaj foto i rozkręcaj biznes powodzenia
-
Przekrzywiona końcówka drązka.
normalne ustawienie koledzy tak ma być przecież końcówka jest złożona z elementów ruchomych i pracuje skręca sie i prostuje podczas jazdy i skręcania:grin: sworzeń obraca się w lewo prawo i do przodu o do tyłu... spokojnie wszystko w normie
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
w jaki sposób dokłądnie chcesz wykonać zamienniki ori kratek???
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
to juz sprawdzałem wychodzi na to że jest szczelne
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
zacząć od vacuum? w sumie mam pompe na podmiane to zacznę od tego że ja podmienię
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
to i ja sie dokleję z moja przypadłością podczas jazdy pedał jest troche twardy i zaczyna dopiero hamować przy wciśnięciu na ok 2cm albo i wiecej u góry pedał twardo pracuje jak ostro depne to normalnie aż abs zadziała... denerwuje to przy delikatnych hamowaniach po mieście. Dev szuakć problemu w serwie???
-
Jakie zawieszenie polecacie
same springi z 1ba załatwia sprawę ale tez możesz tanio kupić zawiechę w całości seryjne 1ba i wtedy łatwiej bedzie podmienić zawieszenie a swoje na pewno ktos przygarnie za pare groszy
-
Przewody klimatyzacji
jak chcesz to wal na pw mam przewody z afn-a