Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. jeśli cos przeskakuje to najpierw sprawdz sprężyny czy jest cała nie pęknięta i czy siedzi na swoim miejscu bo te poduszki raczej nie przeskakują
  2. -jaka to jest fela? -jaka opona? -doznania w porównaniu do 18''? -osłabienie mocy? -prowadzenie auta na mokrym? -prowadzenie auta na suchym? -prowadzenie auta na nierównościach koleinach itp? -o komforcie rozmawiać nie bedziemy bo to mało istotne przy 19" a bynajmniej dla mnie ---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ---------- no i zapraszam do podesłania foty
  3. ja co sezon zmieniam łopony od wewnatrz je wyjada ale nigdy nowych nie zakładam:wink:
  4. maszynka do nadkoli zajebis... działa myślę że trzeba ingerować w górne mocowanie wahaczy ten trójkąt jakoś go wyrezac albo wyciac fasolki w budzie na 3 śruby mocujace ten właśnie trójkąt i jest negatyw:grin: ale wiesz że to wszystko sie wiąże z bezpieczeństwem ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- chyba będę w stanie dorwać górne wahacze przerobione do regulacji pogadałem z gościami co w passatach rezaja i maja dać namiar na wahacze
  5. do pompowania powietrza a dokładnie do podcisnienia... działaja jak pompa podcisnienowa
  6. uszczelniłes to?
  7. wnetrze sa bardzo podobne nie musza być identyczne a działać będzie
  8. witam:hi: wie ktoś jak wyglada swap kierownicy z A8 D3 o nr: 4E 4E0419091AC do A4 B5 polift ???? w tej okrągłej poduszce w a8 jest 1 ładunek czy 2?? jak wyglada sprawa z taśmą da sie wogóle to w miare bezpiecznie ogarnąć?? wpadła mi w rece taka kiera w ładnym stanie i szkoda żeby leżała i sie kurzyła dokładnie taka kiere chcę do b5 upchać Kolumna kierownica 4E0905851 - AUDI A8 D3 4E0 (3722302527) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. bez problemu przeszczepiłem na spokojnie ogarniesz... 30min:wink: i po robocie ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- mysle ze nawet podmienisz grafit z 80 passata b4 golfa itp ---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ---------- zamykasz to pompka sie kręci tak??? powoduje pociśnienie które zasysa powietrze i zamyka zamki otwierasz dzieje sie to samo z tym ze dmucha nie ssie powietrze. jak Ci sie rozsypała to nie pompuję czyli do zamków nie dochodzi powietrze
  10. ja kupiłem pompke z passata b5 przed lifta za 55pln i wykorzystałem tylko grafitowe części pompki i działa już 2lata
  11. zapraszam do wyrażenia swoich doświadczeń
  12. nie lepiej błotniki wypchać???? ---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ---------- Wypychanie nadkoli - www.cgdbmw.fora.pl
  13. acha zapomniałem dodać -ściągnij zaciska lub całe jarzmo bo wężyk jest krótki ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- nie zapomnij odkrecic amortyzatora bo to czesty błąd przy wymianie sprężyn a potem piszą że mieli problem
  14. możesz tez zrobić to bez rozbierania ale nie gwarantuje że upchasz tam sprezynę chyba że ją ściśniesz na naleśnika
  15. jakies namiary na ten moduł ???
  16. -ściągasz koło -odkręcasz podpore stabizatora na 2 śruby m8 klucz 13 -odkręc amortyzator z dołu -odkręcasz wahacz od zwrotnicy (jesli nie odkręcisz bedziesz sie jebał strasznie z wyjeciem springa) zwróć uwagę przy odkrecaniu na położenie podkładki pod śrubą bo słuzy ona do ustawienia kąta pochylenia koła (zaznacz markerem jej położenie ułatwi to montaż do stanu pierwotnego)a -odchylasz zwrotnicę lekko ja czyms przyblokuj montówka czy klockiem drewna -dociśnij zwrotnicę do dołu peknieta sprężyna powinna wyjść bez problemu z nową może być tak samo ale czasami trzeba użyć ściagacza i troszke ja ścisnąć ---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ---------- ja zawszę robie w ten sposób i zawsze sie sprawdza
  17. dzięki kolego
  18. hehe mi zalało kostki pod ECU w środku urlopu w Chorwacji miałem ze soba vaga pierwsza mysl na szybko po zobaczeniu błędu z vaga - potencjometr zwarcie do masy brak połączenia i se myślę chu... odpalam w telefonie neta bo w terenie byłem szybko na forum A4Club i po 5min wiedziałem ze to raczej nieszczelność pod ecu a wcześniej auto myłem podstawiłem przodem do słońca rozebrałem podszybie po 3 fajkach 2 tajgerach i jeszcze jednej fajce Mydelniczka jak nowa i poszli:decayed: zaczepiłem servis 0000 w Zadzrze nowa uszczelka pod obudowę ecu ok 90kun pod servisem 15min i zrobione.... TAKA TO BYŁA PRZYGODA:grin:
  19. witam potrzebuje opinie ludzi którzy maja 19 w swoich b5 jest chęć jednak na 19 nie 18 ale sie ciagle rozgladam mierzę przymierzam testuję proszę nie pisać jeśli sie nie ma stycznośći w swoich b5 z taka felgą z góry dziekuje za sugestie i ew. foty ---------- Post dopisany 23-11-2013 at 02:06 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2013 at 21:35 ----------
  20. ja bym szukał 1.8t w b6 ew. podtlenek lpg i robisz trasy
  21. tak chciałem zrobic ale zawiecha chyba do sprzedania mam na oku na nastepny sezon gwinta z regulacja twardości ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- zreszta koło tez juz się znudziło i czas oddać komuś co nadal sie łudzi że 17" bedzie odpowiednie tak jak ja wcześniej hehe:grin:
  22. oj kowi powód był na lato i na nastepne tez bedzie a co zle jest??? jak na byle koleinie sie szura i to nie dokładką hehe ---------- Post dopisany 20-11-2013 at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2013 at 19:09 ---------- ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ---------- ---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ---------- czas powoli się żegnać z aluskiem i zawiecha idzie zima
  23. ja czysciłem i pomogło na 3tygodnie potem manetke wymieniłem i wszystko śmiga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.