Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. co Ty tam znowu połamałeś??? mówiłem żebyś odrazu do mnie wpadł to bysmy to zrobili a nie wpadasz dopiero wieczorem jak juz byliście w czarnej d*pie pół auta rozebrane a za chwile czarna noc:grin: sporo tam popsuliście ale do ogarnięci kolego wpadniesz na jakis weekend i możemy rezać
  2. teraz to kolego możemy my zrobić tak :facepalm::facepalm: mieć wyjęty rozrusznik i nie stwierdzić jaka jest usterka to jest powód do śmiechu pomysl troche zanim cos napiszesz ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- i jak można rozsypany rozrusznik zamontowac do auta???
  3. pewnie cos sie posypało a naprawa moze kosztowć wiecej niz w dobrym stanie rozrusznik uzywany
  4. bardziej przystankowany
  5. 1) zakładasz springi -30 na seryjne amory normalnie daja rade przy tylko -30 max -35 nie odczujesz ze amorki inaczej pracuja czy zaraz padna:wink: i nie słuchacz tych co tylko czytaja i ci zaraz napisza nie zakładaj na seryjne amory bo sie wy***ia albo cos bo to wielka bzzzzduraaaa:grin: 2)zestaw kit np. -30 -35 czyli utwardzony amorek i sportowa sprężyna amorek może być np ori 1BE a springi byle nie chinole szukaj np. Eibach. kw hr rh fk tez wchodza w gre omijaj mts jakies techniksy chy inny chłam 3) gwint:decayed: od siebie z własnych doswiadczeń nowy gwint za 1000pln to ŚMIETNIK!!! osobiście wole latać na wylanym kw niz na tym ale to zalezy od Ciebie ile masz na to kasy używane łądne gwinty idzie kupic za 500-700pln tyle powiem od siebie a zrobisz jak zechcesz ja tez zaczynałem od samych springów po miesiącu kupiłem zestaw kit a teraz juz kolejny z gwintów i to coraz twardszy:grin: pewnie czeka Cie to samo ta droge każdy musi przejść po swojemu pozdro
  6. zamykasz auto to alarm jest włączony czyli aktywny:wink: jesli np zostawiasz w aucie psa kota lisa czy cos innego co sie rusza skacze i szczeka to przyciskasz dezaktywacje zamykasz auto i nie wyje jak pies skacze po aucie:decayed:
  7. sciagnij dolny wąż z chłodnicy wszystko zleci ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- przedmuchaj układ z to co zostanie w silniku to mozna wyssac
  8. tak dokładnie tył pod q to tylko z a4 b5 nic innego nie dopasujesz
  9. do b5 pasuje tylko przód tył też jest inny bo ma niezależne i osobno amor osobno sprężyny czyli tak samo jak np pokrewne a4 b6 passat itp do a4 b5 mozna podmieniać tylko przód
  10. jedynie pauje przednie zawieszenie do a4 b5 z takich aut jak passat b5 A6 C5
  11. fafnasty odpowiedział(a) na FASTSHOPP temat w Audi A4 B5
    tak
  12. raz- parkowanie dwa- lampy
  13. dzisiaj tak z ciekawości zadzwoniłem sobie do tych oszustów mega tunerów co tjuning robia:polew: dzien dobry -dzień dobry -ja dzwonie w sprawie mojego a4 b5 z silnikiem tym dieslem 1.9 bo chyba cos mam nie tak z wtryskami bo kopci troche -nie ma problemu zapraszam na diagnostyke całego silnika -ok super a niech pan mi powie bo chce trochę żeby audi lepiej jechało bo kiedys czytałem w internecie że mozna cos zrobić zeby więcej tych koni było i jest pan w stanie to zrobić???? -oczywiście zajmujemy sie profesjonalnym tuningiem samochodów bedzie tyle koni ile pan zechce i bedzie bardzo szybki jak wyscigówka:polew: -o to właśnie tak bym chciał wie pan troche mocy brakuję - rozumiem u nas bedzie pan zadowolony robimy sportowe samochody -a na czym to polega te wieksza moc? -oj to juz taka tajemnica zawodowa bo bardzo nieliczne grono mechaników jest wtajemniczonyvh w takie profesjonalne tuningi samochodów - juz prawie jebłem ze śmiechu ale trzymałem powagę a co może pan zdradzić? - wymieniamy wtryskiwacze na sportowe, montujemy sportowe filtry całe sportowe orurowanie chłodnice przygotowujemy profesjonalny program sterujący silnikiem i wiele wiele więcej elementów zmieniamy - ooo super.... a jakie są koszta takich wymian? - to juz do dogadania osobiście podczas wizyty -o to zgłoszę sie do pana po wypłacie -zapraszamy do naszego warsztatu i odrazu mówie że jestesmy najlepszym warsztatem w Polsce który profesjonalnie zajmuje sie usportowieniem samochodów - o to dobrze wiedzieć dziekuje panu bardzo przyjade zaraz po wypłacie do widzenia -do widzenia i niech p[an pamięta że za miła pogawędkę juz pan ma u nas rabat na usługi tuningu:facepalm: tak wyglądała rozmowa:polew::polew: dodam że rozmawiałem jak gość nie znajacy sie ani troszke na samochodach czyli tak jakbym nie wiedział nawet gdzie silnik w aucie znaleźć :naughty: szkoda że tego nie nagrałem ale umarłem ze śmiechu co za ludzie kur... co za ludzie
  14. poprosze palete i ja od dawna zwlekam z dachem i maską ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- [email protected]
  15. ja to jestem za taką kara dla tych pijanych morderców!!
  16. ja na poczatek bym zrobił regulacje sankami kiedys mi sie udało na sankach wyrwać 8stopni ale jeśli z jednej strony podciagniesz kat na sankach to z 2 strony tez sie bedzie zmieniał w odwrotny sposób
  17. fafnasty odpowiedział(a) na simsonek temat w 1.9TDI
    raczej ahh ma wtryski 0.185 a nie 0.165:wink: nie mieszaj
  18. napisz jak są one zużyte czy po całosci jednakowo czy może od wewnątrz? czy tylko przód czy też tył? sprawdzałeś zbieżność u konkretnego gościa? zrobił też pomiary kątów pochylenia koła? a może wkleisz foto opon
  19. ja bym zakończył temat
  20. troche bzdury gadasz kolego chyba sto razy lepiej wyglada zacisk seryjny nawet w dyskretnym kolorze nie koniecznie czerwony.. niż pordzewiałe albo zasniedziałe zaciski:facepalm:
  21. ja od siebie tez cos wkleję od kiedy kupiłem a4 jest na niej 17" opona 225/45 i innej na koło 17 bym nie załozył!!!! komfort jest i na pewno lepiej sie sprawuje niż jakies wynalazki 205/50 czy cos tam takiego
  22. ojjj nie zawsze to wystarczy czasami jest tak że guma wyjdzie a tuleja zostaje w belce i wtedy wybijanie-nacinanie- i inne manewry tobie sie udało po najmniejszej linii oporu ale uwierz że często gęsto tak nie jest
  23. jak nie będą jak będą co za bzdury piszesz!!! w A4 B5 i passacie B5 przednie zawieszenie jest identyczne! tył jest inny do jest w passku zawieszenie nie zależne czyli osobno amori i sprężyna a w A4 B5 jest belka czyli sprężyna na amorku... śmiało możesz zakładać przednie zawieszenie z passka do A4 jeśli tylko kategoria wagowa bedzie podobna czyli ty masz silnik r4 w pasku jesli tez był 4cylindrowy to śmiało wkładaj i zobaczysz jak auto usiądzie
  24. bez ściągacza lub pneumatycznego wybijaka nie podchodz do sprawy kolego:kwasny: ja uzywałem wybijaka pneumatycznego bardzo fajna sprawa i szybka akcja jeśli nie masz sprzętu chyba lepiej oddać do mechanika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.