Treść opublikowana przez fafnasty
-
Jaki koszt wymiany podsufitki w ASO ?
co Ty tam znowu połamałeś??? mówiłem żebyś odrazu do mnie wpadł to bysmy to zrobili a nie wpadasz dopiero wieczorem jak juz byliście w czarnej d*pie pół auta rozebrane a za chwile czarna noc:grin: sporo tam popsuliście ale do ogarnięci kolego wpadniesz na jakis weekend i możemy rezać
-
Halas rozrusznika
teraz to kolego możemy my zrobić tak :facepalm::facepalm: mieć wyjęty rozrusznik i nie stwierdzić jaka jest usterka to jest powód do śmiechu pomysl troche zanim cos napiszesz ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- i jak można rozsypany rozrusznik zamontowac do auta???
-
Halas rozrusznika
pewnie cos sie posypało a naprawa moze kosztowć wiecej niz w dobrym stanie rozrusznik uzywany
-
Czyją to obsmarowali na wiocha.pl ?
bardziej przystankowany
-
Prosze o powazna rade obnizenia auta
1) zakładasz springi -30 na seryjne amory normalnie daja rade przy tylko -30 max -35 nie odczujesz ze amorki inaczej pracuja czy zaraz padna:wink: i nie słuchacz tych co tylko czytaja i ci zaraz napisza nie zakładaj na seryjne amory bo sie wy***ia albo cos bo to wielka bzzzzduraaaa:grin: 2)zestaw kit np. -30 -35 czyli utwardzony amorek i sportowa sprężyna amorek może być np ori 1BE a springi byle nie chinole szukaj np. Eibach. kw hr rh fk tez wchodza w gre omijaj mts jakies techniksy chy inny chłam 3) gwint:decayed: od siebie z własnych doswiadczeń nowy gwint za 1000pln to ŚMIETNIK!!! osobiście wole latać na wylanym kw niz na tym ale to zalezy od Ciebie ile masz na to kasy używane łądne gwinty idzie kupic za 500-700pln tyle powiem od siebie a zrobisz jak zechcesz ja tez zaczynałem od samych springów po miesiącu kupiłem zestaw kit a teraz juz kolejny z gwintów i to coraz twardszy:grin: pewnie czeka Cie to samo ta droge każdy musi przejść po swojemu pozdro
-
Możecie to rozszyfrować zdjęcia kol. z A6
zamykasz auto to alarm jest włączony czyli aktywny:wink: jesli np zostawiasz w aucie psa kota lisa czy cos innego co sie rusza skacze i szczeka to przyciskasz dezaktywacje zamykasz auto i nie wyje jak pies skacze po aucie:decayed:
-
Spuszczanie całego płynu chłodniczego
sciagnij dolny wąż z chłodnicy wszystko zleci ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- przedmuchaj układ z to co zostanie w silniku to mozna wyssac
-
zawieszenie z passata do audi - przód
tak dokładnie tył pod q to tylko z a4 b5 nic innego nie dopasujesz
-
zawieszenie z passata do audi - przód
do b5 pasuje tylko przód tył też jest inny bo ma niezależne i osobno amor osobno sprężyny czyli tak samo jak np pokrewne a4 b6 passat itp do a4 b5 mozna podmieniać tylko przód
-
zawieszenie z passata do audi - przód
jedynie pauje przednie zawieszenie do a4 b5 z takich aut jak passat b5 A6 C5
- zderzak s4 b5
-
Czyją to obsmarowali na wiocha.pl ?
raz- parkowanie dwa- lampy
-
przejście z B5 na B6 Avant by lukaszek5118
daj foto wnetrza
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
dzisiaj tak z ciekawości zadzwoniłem sobie do tych oszustów mega tunerów co tjuning robia:polew: dzien dobry -dzień dobry -ja dzwonie w sprawie mojego a4 b5 z silnikiem tym dieslem 1.9 bo chyba cos mam nie tak z wtryskami bo kopci troche -nie ma problemu zapraszam na diagnostyke całego silnika -ok super a niech pan mi powie bo chce trochę żeby audi lepiej jechało bo kiedys czytałem w internecie że mozna cos zrobić zeby więcej tych koni było i jest pan w stanie to zrobić???? -oczywiście zajmujemy sie profesjonalnym tuningiem samochodów bedzie tyle koni ile pan zechce i bedzie bardzo szybki jak wyscigówka:polew: -o to właśnie tak bym chciał wie pan troche mocy brakuję - rozumiem u nas bedzie pan zadowolony robimy sportowe samochody -a na czym to polega te wieksza moc? -oj to juz taka tajemnica zawodowa bo bardzo nieliczne grono mechaników jest wtajemniczonyvh w takie profesjonalne tuningi samochodów - juz prawie jebłem ze śmiechu ale trzymałem powagę a co może pan zdradzić? - wymieniamy wtryskiwacze na sportowe, montujemy sportowe filtry całe sportowe orurowanie chłodnice przygotowujemy profesjonalny program sterujący silnikiem i wiele wiele więcej elementów zmieniamy - ooo super.... a jakie są koszta takich wymian? - to juz do dogadania osobiście podczas wizyty -o to zgłoszę sie do pana po wypłacie -zapraszamy do naszego warsztatu i odrazu mówie że jestesmy najlepszym warsztatem w Polsce który profesjonalnie zajmuje sie usportowieniem samochodów - o to dobrze wiedzieć dziekuje panu bardzo przyjade zaraz po wypłacie do widzenia -do widzenia i niech p[an pamięta że za miła pogawędkę juz pan ma u nas rabat na usługi tuningu:facepalm: tak wyglądała rozmowa:polew::polew: dodam że rozmawiałem jak gość nie znajacy sie ani troszke na samochodach czyli tak jakbym nie wiedział nawet gdzie silnik w aucie znaleźć :naughty: szkoda że tego nie nagrałem ale umarłem ze śmiechu co za ludzie kur... co za ludzie
-
Zmiana koloru auta Moja Audi w czarnym macie
poprosze palete i ja od dawna zwlekam z dachem i maską ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- [email protected]
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
ja to jestem za taką kara dla tych pijanych morderców!!
-
Czy w B7 jest regulacja kąta pochylenia przedniego koła ?
ja na poczatek bym zrobił regulacje sankami kiedys mi sie udało na sankach wyrwać 8stopni ale jeśli z jednej strony podciagniesz kat na sankach to z 2 strony tez sie bedzie zmieniał w odwrotny sposób
-
Zwiększenie mocy
raczej ahh ma wtryski 0.185 a nie 0.165:wink: nie mieszaj
-
Czy w B7 jest regulacja kąta pochylenia przedniego koła ?
napisz jak są one zużyte czy po całosci jednakowo czy może od wewnątrz? czy tylko przód czy też tył? sprawdzałeś zbieżność u konkretnego gościa? zrobił też pomiary kątów pochylenia koła? a może wkleisz foto opon
-
Zabezpieczenie antykradzieżowe
ja bym zakończył temat
-
Zacisk hamulcowy - nowy/używany/reneracja ?
troche bzdury gadasz kolego chyba sto razy lepiej wyglada zacisk seryjny nawet w dyskretnym kolorze nie koniecznie czerwony.. niż pordzewiałe albo zasniedziałe zaciski:facepalm:
-
17 vs 16 ktore wybrac i jaki komfort?
ja od siebie tez cos wkleję od kiedy kupiłem a4 jest na niej 17" opona 225/45 i innej na koło 17 bym nie załozył!!!! komfort jest i na pewno lepiej sie sprawuje niż jakies wynalazki 205/50 czy cos tam takiego
-
Wymiana tulei tylnej belki bez jej wyjmowania
ojjj nie zawsze to wystarczy czasami jest tak że guma wyjdzie a tuleja zostaje w belce i wtedy wybijanie-nacinanie- i inne manewry tobie sie udało po najmniejszej linii oporu ale uwierz że często gęsto tak nie jest
-
zawieszenie z passata do audi - przód
jak nie będą jak będą co za bzdury piszesz!!! w A4 B5 i passacie B5 przednie zawieszenie jest identyczne! tył jest inny do jest w passku zawieszenie nie zależne czyli osobno amori i sprężyna a w A4 B5 jest belka czyli sprężyna na amorku... śmiało możesz zakładać przednie zawieszenie z passka do A4 jeśli tylko kategoria wagowa bedzie podobna czyli ty masz silnik r4 w pasku jesli tez był 4cylindrowy to śmiało wkładaj i zobaczysz jak auto usiądzie
-
Wymiana tulei tylnej belki bez jej wyjmowania
bez ściągacza lub pneumatycznego wybijaka nie podchodz do sprawy kolego:kwasny: ja uzywałem wybijaka pneumatycznego bardzo fajna sprawa i szybka akcja jeśli nie masz sprzętu chyba lepiej oddać do mechanika