Treść opublikowana przez fafnasty
-
Czujnik otwarcia maski.
albo luknij czy masz krańcówkę w zamku
-
Zawycie zaraz po odpaleniu auta
posadź kogoś w kabinie niech odpala Ty głowę pod maskę i zaraz zlokalizujesz
-
Czujnik otwarcia maski.
sprawdz czy w okolicy prawej przedniej lampy na wzmocnieniu jest krańcówka
-
TYLNY zderzak od RS4 B7 ?
sam zderzak bez reszty body bedzie nie do konca wyglądał
-
Zmiana koloru podsufitki ;) [!!!]
ciekawe jak sie to ma do plastiku hmmm jak pokryje słoneczka nie z materiału
-
Dokładka zderzaka przód, prosba o pomoc
no u nas na krajowej 3 dopiero teraz sie za to wzieli i frezują te koleiny co na kilka dobrych cm wystają
-
[B5 APS] by czorny
też mnie strasznie kusi to radyjo
-
Dokładka zderzaka przód, prosba o pomoc
dodam ze zgubiłem ja na koleinach hehe
-
GWINT - w góre czy w dół? kiedy jest twardziej?
jaka ściśnięta??? na sprężynę działa w każdym położeniu taka sama siła czyli ciężar samochodu i w jaki sposób może być sciśnięta?? skoro unosi nadwozie
-
GWINT - w góre czy w dół? kiedy jest twardziej?
jesli tak sie upierasz to prosze o opisanie na jakiej zasadzie zmienia się stopień przepływu oleju w amortyzatorze względem ustawienia wysokości czyli wysunięcia-wsunięcia tłoczyska! jedynie gdy podniesiemy auto bedzie niby niby bardziej miękkie ale jest to spowodowane górnym zakresem pracy amortyzatora co wcale nie jest dobre dal amorków... (chodzi o bardzo wysokie ustawienie) i tyle w temacie proszę wyjasniać swoje mysli a nie tylko pisać bzdury
- Swap 312
-
GWINT - w góre czy w dół? kiedy jest twardziej?
w każdym położeniu sprężyna pracuje w takich samych zakresach sprężystości i sprężyna w żadnym stopniu nie mam żadnego wpływu na twardość zawieszenia! bez regulowanej twardości amortyzatora efekt bedzie taki sam na dole jak i na górze dopiero regulacją amorka zmienia się przepływ oleju przez tłoczysko które skutkuje cięższą pracą amortyzatora a co za tym idzie twardszym zawieszeniem. przy zwykłym zawieszeniu gwintowanym są odczucia ze w górnych zakresach wysokości jest miększe zawieszenie ale to tylko potoczne myslenie a te odczucia biorą się z tego że amortyzator w górnym zakresie pracy ma inny poziom oleju napierajacego na tłoczysko i to wszystko w temacie panowie sprężyna nie ma nic do twardości i jej stan nie zmienia się wraz z wysokością skręcenia gwintu
-
Swap 312
541 to nr jarzma pod b5 tak??? a jaki ma być pod b6?? mam pół garazu to przetrzepania w zaciskach tarczach i jarzmach ale nie wiem czego szukać
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
pany a co polecacie na drobne ubytki czarneko lakieru na skórach? odbarwienie na boczku fotela
-
Nadkola czarne czy chrom ?
nie wspomniałem o wnetrzu bo ręce mi opadły ale było co stakiego -pokrowce na fotele z pianka czyli imitacja kubełków:grin: -nakladki na pasy czerowe racing plus kierownic -ze 4 uchwyty na telefon navi i chyba jeszcze mikrofalówkę -i ze 4 znaczki sline na dekorach no masakra no
-
Swap 312
no to wpadły nówki za frytę dzieki ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ---------- Dev a jarzma tez podejda z b6/7 jesli tarcza jest 312?
-
Rozpórka górna
jeśli ktos poda nr. tego grubego (sztywniejszego) stabilizatora to będe bardzo wdzięczny ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 07:06 ---------- jak cos to posiadam kilka ori dolnych rozpórek
-
kiera z b6 do b5
jasne zakłądasz kolumne z polifta cała bo jest tania ale wtedy trzeba przerabiac i stacyjke czyli stacyjka zostaje stara a obudowe trzeba juz z polifta
-
kiera z b6 do b5
jeśli koles ma polifta to nic nie trzeba zmieniać jesli ma przedlifta to potrzebuję -redukcje wieloklina -taśmę air bag z polifta -obudowę manetek z polifta -kostkę wycieta z instalacji polifta ta do podpiecia tasmy - i 2h wolnego czasu ---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ---------- redukcja Redukcja wieloklinu Audi 80 B3, B4 Olsztyn ? Tablica.pl obudowa Audi A4 B5 FL Obudowa kolumny kierownicy RYBNIK (3852131101) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. taśma TAŚMA AIR BAG AUDI A4 B5 LIFT -WYSYŁKA- (3829053204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ---------- nie trzeba zmieniać taśmy tasma wystarczy z A4 B5 po lifcie czyli okrągła
-
Nadkola czarne czy chrom ?
widzę tą a4 co tydzień i za każdym razem współczuję gościowi że tak polifta krzywdzi sam sobie odpowiedz kolego jak to wygląda??? dla podpowiedzi zastosowany pakiet tjuningowy do kupienia w Tesco
-
Dokładka zderzaka przód, prosba o pomoc
dokładka robi robotę u mnie wytrzymała 2 tygodnie
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
- Przekładka Całego ori alarmu b5
- Swap 312
wejdą mi pod jarzma 312 tarcze 312 z a4 b7 2.o tdi 140 ????- Przekładka Całego ori alarmu b5
masz nr pompki jest inny niz takiej bez tego do alarmu? - Przekładka Całego ori alarmu b5