Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. albo luknij czy masz krańcówkę w zamku
  2. posadź kogoś w kabinie niech odpala Ty głowę pod maskę i zaraz zlokalizujesz
  3. sprawdz czy w okolicy prawej przedniej lampy na wzmocnieniu jest krańcówka
  4. sam zderzak bez reszty body bedzie nie do konca wyglądał
  5. ciekawe jak sie to ma do plastiku hmmm jak pokryje słoneczka nie z materiału
  6. no u nas na krajowej 3 dopiero teraz sie za to wzieli i frezują te koleiny co na kilka dobrych cm wystają
  7. też mnie strasznie kusi to radyjo
  8. dodam ze zgubiłem ja na koleinach hehe
  9. jaka ściśnięta??? na sprężynę działa w każdym położeniu taka sama siła czyli ciężar samochodu i w jaki sposób może być sciśnięta?? skoro unosi nadwozie
  10. jesli tak sie upierasz to prosze o opisanie na jakiej zasadzie zmienia się stopień przepływu oleju w amortyzatorze względem ustawienia wysokości czyli wysunięcia-wsunięcia tłoczyska! jedynie gdy podniesiemy auto bedzie niby niby bardziej miękkie ale jest to spowodowane górnym zakresem pracy amortyzatora co wcale nie jest dobre dal amorków... (chodzi o bardzo wysokie ustawienie) i tyle w temacie proszę wyjasniać swoje mysli a nie tylko pisać bzdury
  11. fafnasty odpowiedział(a) na Pab_lo temat w Audi A4 B5
    dzieki dev
  12. w każdym położeniu sprężyna pracuje w takich samych zakresach sprężystości i sprężyna w żadnym stopniu nie mam żadnego wpływu na twardość zawieszenia! bez regulowanej twardości amortyzatora efekt bedzie taki sam na dole jak i na górze dopiero regulacją amorka zmienia się przepływ oleju przez tłoczysko które skutkuje cięższą pracą amortyzatora a co za tym idzie twardszym zawieszeniem. przy zwykłym zawieszeniu gwintowanym są odczucia ze w górnych zakresach wysokości jest miększe zawieszenie ale to tylko potoczne myslenie a te odczucia biorą się z tego że amortyzator w górnym zakresie pracy ma inny poziom oleju napierajacego na tłoczysko i to wszystko w temacie panowie sprężyna nie ma nic do twardości i jej stan nie zmienia się wraz z wysokością skręcenia gwintu
  13. fafnasty odpowiedział(a) na Pab_lo temat w Audi A4 B5
    541 to nr jarzma pod b5 tak??? a jaki ma być pod b6?? mam pół garazu to przetrzepania w zaciskach tarczach i jarzmach ale nie wiem czego szukać
  14. pany a co polecacie na drobne ubytki czarneko lakieru na skórach? odbarwienie na boczku fotela
  15. nie wspomniałem o wnetrzu bo ręce mi opadły ale było co stakiego -pokrowce na fotele z pianka czyli imitacja kubełków:grin: -nakladki na pasy czerowe racing plus kierownic -ze 4 uchwyty na telefon navi i chyba jeszcze mikrofalówkę -i ze 4 znaczki sline na dekorach no masakra no
  16. fafnasty odpowiedział(a) na Pab_lo temat w Audi A4 B5
    no to wpadły nówki za frytę dzieki ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ---------- Dev a jarzma tez podejda z b6/7 jesli tarcza jest 312?
  17. fafnasty odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    jeśli ktos poda nr. tego grubego (sztywniejszego) stabilizatora to będe bardzo wdzięczny ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 07:06 ---------- jak cos to posiadam kilka ori dolnych rozpórek
  18. fafnasty odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B5
    jasne zakłądasz kolumne z polifta cała bo jest tania ale wtedy trzeba przerabiac i stacyjke czyli stacyjka zostaje stara a obudowe trzeba juz z polifta
  19. fafnasty odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B5
    jeśli koles ma polifta to nic nie trzeba zmieniać jesli ma przedlifta to potrzebuję -redukcje wieloklina -taśmę air bag z polifta -obudowę manetek z polifta -kostkę wycieta z instalacji polifta ta do podpiecia tasmy - i 2h wolnego czasu ---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ---------- redukcja Redukcja wieloklinu Audi 80 B3, B4 Olsztyn ? Tablica.pl obudowa Audi A4 B5 FL Obudowa kolumny kierownicy RYBNIK (3852131101) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. taśma TAŚMA AIR BAG AUDI A4 B5 LIFT -WYSYŁKA- (3829053204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ---------- nie trzeba zmieniać taśmy tasma wystarczy z A4 B5 po lifcie czyli okrągła
  20. widzę tą a4 co tydzień i za każdym razem współczuję gościowi że tak polifta krzywdzi sam sobie odpowiedz kolego jak to wygląda??? dla podpowiedzi zastosowany pakiet tjuningowy do kupienia w Tesco
  21. dokładka robi robotę u mnie wytrzymała 2 tygodnie
  22. fafnasty odpowiedział(a) na Pab_lo temat w Audi A4 B5
    wejdą mi pod jarzma 312 tarcze 312 z a4 b7 2.o tdi 140 ????
  23. masz nr pompki jest inny niz takiej bez tego do alarmu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.