Treść opublikowana przez fafnasty
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
SERYJNE ODBOJE D2 są słabe a mam małe pole do popisu z dopasowaniem odboja:kwasny: ciasno tam w sprężynie
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
gwint jest po to bo czasami trzeba ten milimetr opuścić
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Ci powiem że t4 jechali to by sie upchało
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
jak tylko z garażu wyjechałem to juz niebiescy dziwnie patrzyli
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
fela 9.5j nankang 225 35 jak narazie dystans 15 (od czornego) wyszło cos około et 28 przód narazie bez spasowania noc nas zastała hehe siedzi z przodu 8.5j 215 35 et 43 bodajrze
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Troche pracy na garage było to trzeba się posilać D2 Racing siedzi tam gdzie powinien no dobra tu troche mnie poniosło.... Ale ostatecznie zostało tak
-
Przepływomierz masy powietrza
jak chcesz to mam sprawna za 60pln i 18 kw
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
ponoć lata sie im liczy jak psom x7 ---------- Post dopisany 16-03-2014 at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2014 at 06:59 ---------- Zima nas zaskoczyła i trzeba sie teraz sprężać żeby ze wszystkim zdążyć hehe a tyle pracy jeszcze że hoho:decayed: -spasować koło -ogarnąć wyciek na pompie -zmienić zawias -dopasować, pomalowac progi eSowe -chyba wywalić gumowe listwy z drzwi -dokończyc i zacząć wkładać czarny sufit -zaprawki i polerka -zderzak na gładko -pomalować tylna dokładke i zaspawać otwory pdc -pomalować przednia dokłądke -pomapować cały gwil w czarny LY9B -zaadoptować 2 uchwyt na kubki w miejsce przycisków -wywalić środkowy wydech -w końcu włożyć fmic bo graty czekaja -zaklepać błotniki -wyprofilować nadkola -zrobic virusa no i jeszcze jakies ze 400 innych pierdół a czasu coraz mniej
-
Pytanie odnośnie gwintu.
obie opcje to sterta złomu a nie zawieszenie! masz ok tysiaka to już kupisz ładna uzywke z górnej półki a nie jakies chińskie gówno
-
Tuleje amortyzatorów
kolego pokaż foto całego amorka b5 oska nie miała takiej tulei na tylnym amorku jak pokazałeś na foto to ze zdjecia to tuleja amorka a4 b6 lub passata b6
-
oklejenie podsufitki czym i jak
ok jakies cenne wskazówki tez sie przydadza może nawet być pw
-
oklejenie podsufitki czym i jak
o i takiej odpowiedzi oczekiwałem czyli zrywam jaki klejem kleiłeś?
-
oklejenie podsufitki czym i jak
zabieram sie za czarny sufit zastanawiam się czy czarny materiał naklejać za pomoca kleju w spraju na istniejący juz ori materiał czy ten ori zerwać i dopiero kleić na gołą dyktę?? prosze o wypowiedz potomnych ktos kto to ogarniał u siebie
-
Uszczelka obudowy komputera
ja kupowałem w aso 45pln ale numeru nie mam niestety
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Graty Kowi Graty
-
[B5 AFN] A4 Patrycjusza _gewinde_18"_
18:decayed: albo 19 na 17 szkoda czasu i kasy wiem sam po sobie
-
[B5 APS] by czorny
dooobrze ładnie prosiaki siedzą
-
B6 DIVISION
KOMUŚ KIERE Z B7 S line??? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kierownica-sline-2-din-rybia-luska-tanio-319107/#post4121211
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/grupowy-zakup-oslona-alu-silnik-318640/index2.html#post4117513 osłony do każdego modelu samochodu
-
Chce kupic te koła co o tym myśliscie?
a3 maja wysoki et czyli do Ciebie niezbedny bedzie dystans czyli koszta jesli szukasz cos w takim stylu to może ori 17 sline pod a4 które maja et 40-45 czyli bdb pod Twoją budę
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/grupowy-zakup-oslona-alu-silnik-318640/#post4112823
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
mówi że zrobi co tylko zechcesz kwestia ustawienia maszyn cena jednostkowa bedzie wieksza ale na pewno zrobi
-
Prośba o wycenę - zawiesznie gwint FK
500-600pln
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dzwoniłem do goscia spoko koles hehe minimum 10 sztuk i robi ładny rabat sa 2 opcje blacha 2mm ceny dostane dziś na maila blacha 3mm cena 2mm plus ok 130pln koles przeliczy wszystko i wieczorem dostane info wysyłki zrobi jak cos pobraniowe
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
a gdzie to zamawiasz?? wiadomo w klubie sie roi od szuraczy to osłona niezbędna ja juz węże od klimy wymieniałem jak je splaszczyło hehe zakładaj watek zbieramy ludzi np. 2 tygodnie na zapisanie robimy ściepę i montujemy alu:naughty: ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ---------- Osłona silnika aluminiowa alu Audi A4 B5 95-01 (3964867868) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. myślę jak zrobi rabacik to się ludzi zbierze