Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. -40 śmiało wytrzymują seryjne amorki testowałem osobiście
  2. mam na teraz springi H&R i 40mm które powinny dla Ciebie wystarczyć 200pln ---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ---------- tak wygladała moja na 1BA i kole 17" (225/45) -40mm to minimum żeby jakies koło zakładać ---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------
  3. jest możliwość że na zakręcie przewróci się na bok :polew:
  4. strasznie to będzie wyglądać jak narazie załat chociaz springi -40 -50 do puki nie kupisz gwintu ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ---------- tak komicznie koza bedzie wyglądała
  5. kup ori uzywki 2 sztuki z takiej samej kat. wagowej i po problemie
  6. rezasz negatyw tyłu? :decayed:
  7. gdzie to dostać w porządnym egzemplarzu ??? jakis link:wink:
  8. jak to na Nysie zagra:decayed: juz się doczekać nie mogę czarna sucz robi robotę a jak dobrze hamuję
  9. zegary pewnie z 80 wersja skandynawska... czyli fejk z wnetrzem???
  10. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    nie robie usa chyba z osłona ładniej co ?
  11. jeśli ze 110 afn bedzie pasowac to mam
  12. ładna słuszny kolor jest co rezać tego trumniaka powodzenia
  13. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Gwerty dzieki za projektory lampy rozklejone wszystko gotowe do rezania mam kilka pytań 1) maluje odbłysnik drogowych na żółto hmm zastanawiam się czy odbłysnik wewnętrzny od kierunku też maznąć ? 2) koledzy wywalacie ta obudowę żarówki kierunkowskazu ??? nie wiem czy ja wywalić czy malować
  14. srankangi za***iście sie naciągają czekam na efekt
  15. keepper45 niech sie dalej łudzą że maja 182 000
  16. no masz racje jebł... mi sie ciagle myslałem o 225/50
  17. jeśli ktos twierdzi i myśli o tym że na 18 czy na 19 zaraz padnie zawieszenie to znaczy tylko o tym że nie zasługuje aby latac na wiekszej feldze i nadal będzie Męczył zimowe 15
  18. ta felga to 17" tak??? tu masz odpowiednie zamienniki ori koła 15" 195/65 16" 205/55 17" 225/45 ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ---------- chcesz na 17 załozyć 205 50 to straszny balon bedzie i przekłamanie licznika
  19. tez zadam to pytanie??? opony w aso?? WTF? koleś lata na pirelakach Pzero nero i sobie mega chwali na mokrym rewelka ciche itp ale o co chodzi z tym aso?
  20. no do tych felg musze jakis wosk anty brudowy poszukać bo myje i myję i myje
  21. jak dla mnie żadne z tych które podałeś raz że 2 patyki za 17 chcesz dac to juz jakies ładne ori znajdziesz a 2 na zdjęciu ładnie wygladaja na aucie średnio bo to tylko 17... ori jakies z Audi 17 i bedzie ładnie
  22. teraz to musze wiaderko farby na zaprawki kupić
  23. na pewno lepiej sprzedac gwinta z b6 i kupić pod b5 ps. jaki masz ten gwint z b6?
  24. no to taka sytuacja ranty płonęły
  25. 215/35/19 jest wiele firm ja latam na nankangach ze względu na to że się chyba najlepiej naciagaja mierzyłem conti i słabo wygladały na naciagu wiadomo że guma w chu... lepsza conti to conti na 9j 215 łądnie już cos tam siadzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.