Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. i teraz zrobi sie tu watek "pokaż kozak koło " ale juz jestem ciekaw co zastapi 3sdm-a
  2. na powietrzu to bym 20 wkładał spokojnie zrobisz te 58
  3. ale chyba w 19 szukasz co?
  4. też sie rozgladam za jakimis amerykankami
  5. tak ale tylko z Q do Q
  6. no to poleciałeś Czorny w c**j takie spasy wydzielaja nadmierne dawki dopaminy u człowieka... blisko orgazmu
  7. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w 1.9TDI
    :hi:zagadam dzięki za info
  8. kupno błotnika w kolorze będzie tu najlepszym rozwiazaniem max 250pln jak sie nie uda to kupno byle jakiego ładnego błotnika i malowanie 150pln -250pln błotnik i 300 malowanie
  9. podginanie to słaby pomysł jak juz pomoże to na chwile... albo wymiana ramienia albo naciaganie sprężyny
  10. jesli przez dolot zassało wodę to nie będzie ciekawie znajomy po dzwonie jaki kiedys miał oszczędzał na naprawie i nie wymienił peknietej obudowy filtra powietrza po pierwszym deszczu juz tanio nie było jak poszła woda do cylindrów..... zmierzysz kompresje i wszystko sie wyjasni
  11. fajna sprawa takie czyszczenie a zwłaszcza w autach gdzie wyjęcie i czyszczenie turba nie jest prosta sprawą..
  12. fafnasty opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Panowie zaczynam zbierac informacje o swapie PD-ka AWX lub AVF do poliftowej budy A4 B5 na miejsce AFN-a mam dostep do kompletnych silników kabli i wszystkiego co będzie potrzebne... potrzebuje waszych rad lub nakierowania na pokrewny temat
  13. kolego kupiłes gwint i zaczełes wymyslać... że gdzies wyczytałes że sprężyny fk są ..ujowe to napisałes że ich nie chcesz ok zgoda wpadły mi w ręce tylne sprężyny KW i natychmiast poleciały do Ciebie a z przodem to stwierdziłem że jak nie pasuja Ci obecne FK to wysle dopiero gdy dostane KW żeby potem nie było że np. AP znów nie będą sie podobać albo nie będą pasowy kolorystycznie do zestawu... chcę zaznaczyć że springi które były na przednich amorach nie sa to springi z taniego fk lecz troszke wyżej leżące FK w rankingu.. a tak na marginesie to nie życzę sobie wytykania mi jakichkolwiek kłamst czy cos bo o wszystkim informuje i piszę
  14. chyba nie wiesz co mówisz! do springów 1be czyli -20mm śmiało zakłada sie seryjne amory 1ba i nic sie nie dzieje wilokrotnie testwałem a nawet na seryjne amory były zakładane hr -40 i tez było dobrze lecz miękko... wiecej niz -40 to juz amorek dostanie po d*pie strasznie ale -20 śmiało do jazdy sie nadaje
  15. dziwne że teraz dopiero piszesz że amor wylał skoro masz to juz przecież od pół roku i co nagle teraz sie przypomniało że wylał czy o co chodzi??? dosyć częśto pisałem pw jak tylko byłem w posiadaniu ciekawych sprężyn które mogłem Ci zaoferować ale kontakt był bardzo bardzo ograniczony.....
  16. r0ozebrać ok bo sam tak robie że odkręcam bez ściagacza a niby jak poskładasz? palcami nie ściśniesz
  17. sufit do wymiany poszukaj w okolicy za grosze i przekładaj
  18. oby się to laminatem nie skończyło
  19. bez ściagaczy nie zrobisz wymiany
  20. ban za nieprawidłowe springi w gwincie? zamiast kw były fk tył dosłałem kw jak kolega Morox-2000 chciał a potem wyszło że przednie tez mu sie nie widza ok tylko jak mam sprawe załatwić jak od dawna nie dostaje odpowiedzi na PW ??? nie mam zamiaru nikogo oszukać zawsze robie jak cos sprzedje dokładne foto i opis jak teraz bedzie wygladać sprawa odzyskania pełnego dostepu? pozdrawiam
  21. TEZ NIE POLECAM KOLEGI FAFNASTY - potrzebowalem raczki skladania kanapy, wyslalem mu zdjecie o jaka chodzi. Zapewnial ze taka ma i nie ma problemu. Zaplacilem i dostalem ... inna od sedana na kluczyk. Tlumaczyl sie ze nie widzial dokladnie zdjecia bo z komorki przegladal wiadomosc i ze jego wina, i w ramach przeprosin przysle mi odpowiednia bo jest w jego posiadaniu. Do dzis raczka do mnie nie dotarla pomimo kilku wiadomosci w stylu: juz wyslana !!!, jeszcze nie dotarla? - nie nie dotarla od stycznia do dzis. Wyludzacz kasy i tyle. Zenada. witam:hi: rączka ta już prawidłowa była dawno wysłana fakt faktem że poszła po taniości ekonomicznym i nawet sobie sprawy nie zdawałem że nie doszła na prawde byłem nieświadomy że ta 2 rączka nie doszła upsss poproszę Robsona o dane na pw i odsyłamy pieniążka jeśli chodzi o moja sytuacje to kolega wszystko wyklarował. Przeprosił i się zreflektował więc z mojej strony - Peace dobrze że taki temat został założony. Czasem jak widać można w ten sposób wyklarować to i owo , nie zawsze , zależnie od osoby ale czasem się udaje. Mam nadzieje że z kolegą Morox-2000 też się dogadają polubownie. Pozdrawiam obaj koledzy macie zawalone skrzynki?? nie dostaje odpowiedzi na moje PW
  22. podłącz wiatrak na krótko i sprawdz czy działa często sie pala te silniczki w wentylatorach kostki masz pod osłona zbiorniczka płynu od wspomagania okrągła wtyczka
  23. będę musiał podjechac na szrot i pocykać foto jak to dokładnie wygląda w a6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.