Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. czemu ?? ja latałęm bez podsufitki i w niczym to nie przeszkadza
  2. po malowaniu leżała 4 dni na garażu jak wsadziłem 2 dni dawało farbą teraz juz nic nie smierdzi
  3. fafnasty odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    preferuje ktoś? BN-Pipes Edelstahl-Auspuffanlagen
  4. hmm kreciłem się Lubin Legnica Wrocław to pewnie gdzies tam ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ---------- sprejem czarny mat uniwersalny do tworzyw elastycznych w castoramie 19pln sztuka a poszły takie 3 ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- nadkole troche dostaja po piz... ale czego się nie robi
  5. Dokladnie tak samo jak radyjko usa nie bangla. To zostaje tylko to ze sa czarne z esy
  6. jestem z Lubina
  7. gdzie tego eresa dorwałeś w pl?
  8. w sumie do Zielonej mam 100km
  9. czysta przyjemność ale dasz sobie foto na fejsa zrobić z eresem sedanem
  10. ja tam do wszystkiego podchodze z dusza pojade na garaż na 10 minut i 2dni tam siedzę
  11. ile kto proponuje?? chetnie wymienie za rameczke prawego halo i cup holder polift ---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- uszczelki czarne czekaja na montaż bo doszły po poskładaniu wnętrza i czekają
  12. są jakies mniejsze opakowania tego specyfiku???
  13. no troche sie naszukałem głównie osłon na słupki B żeby całe były jak coś mam czarne słoneczniki s4 do oddania ale maja ten moduł do garażu czy cos
  14. nie ma co zazdraszczać ściągasz psiukasz reszte zabierasz z jakiejś esy składasz i się jarasz:naughty: przyjemna robota i nawet nie ma problemu z wyjeciem sufitu z auta
  15. ---------- Post dopisany 03-07-2014 at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2014 at 13:19 ---------- sufit s4 w końcu poskładany wszystkie graty z s4 lecz podsufitkę malowałem czarnym matem bo ori jest bardziej w ciemnym szarym niż czarnym
  16. sam jestem ciekaw jak to bedzie po cieciu ale chyba czorny juz tam tnie bude bo cos nie słychać go
  17. siadzie cupra na glebie na pewno
  18. mniam mniam sedan w eresie bedzie sztos będzie i to w bieli?
  19. sprawdzane i testowane wielokrotnie rózne różności na swoim sedanie i kolesia avancie poszukaj na forum springów pod ośke sedan i bedziesz zadowolony bo pewnie za 50-70pln dostaniesz komplet na tył
  20. jak nie możesz ich oddać to pewnie komuś na forum się przydadzą chodliwy towar ---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- a tak na marginesie to masz 14 dni za zwrot
  21. jak załozysz 1ba z avanta do sedana to jeszcze z 1-1.5 cm powędruje do góry
  22. jeśli nie masz Quattro to tarcze te które podałes nie pasuja... do ośki na tył ida tarczopiasty czyli wymiana tarcz razem z łożyskami
  23. fafnasty odpowiedział(a) na Marcin0116 temat w 1.9TDI
    tłok 11 mozna też zabrać z transita
  24. może błękitny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.