Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. cos tam reagował na awaryjne bo był z tyłu siedział na zderzaku ale nie ale nie.....
  2. RÓWNIEŻ POZDRAWIAM ---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- srebrny sedan przedlift na lampach czarnych bizenon uciekł mi na ORLEN w środzie śląskiej okopciełem?
  3. podejdzie normalnie
  4. pakiet laminat powinien opuścić tego trumniaka i bedzie znacznie lepiej jak oem-owe dokładki walniesz w kolor i ew. przód zespawasz a tył zespawane pdc i bedzie lalunia
  5. jak zakładać progi to tylko ori S4
  6. te progi są okrutne niczym z Calibry
  7. pokaz foto
  8. to nie je a4
  9. nankangi ns2 ? o kur... bedzię sssyto oj bedzie
  10. fafnasty odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jesli ktoś preferuje to ja oferuję BN-Pipes Edelstahl-Auspuffanlagen
  11. nie przesadzaj nie przesadzaj tylko focie cykaj
  12. 225/35 na 11j to juz chyba bardzo bardzo grubo ja taka łopone mam na 9.5j i sporo rant wystaje ufff aż jestem ciekaw co naciagniesz ---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- Opony 245/35r18 lato Otwock ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- Opony Yokohama Parada Spec2 225/35/18 Strzelin
  13. kiedy jakaś łądna sesja bedzie?
  14. osobiscie sufit malowałem ze względu że ten ori z eSy jest bardziej ciemno szary niż czarny malowanie daszków i reszty plastików to chyba nie jest najlepszy pomysł tym bardziej słoneczników i osłon na słupki b ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ---------- była podjeta próba oklejenia sufitu alkantara ale przy przedniej lampce i daszkach kaszana wychodziła straszna
  15. motor usa klapa full prądy stołki
  16. fafnasty odpowiedział(a) na kozunia13 temat w Dolnośląskie
    jaka cena była by też za odmalowanie kierownicy ? skóra łądna lecz farba u góry juz słaba
  17. fafnasty odpowiedział(a) na kozunia13 temat w Dolnośląskie
    muszę Cię odwiedzić kolego z moimi nowymi nabytkami pruje sie nitka na siedzisku a sam tego nie ogarniam i 1 fotel do delikatnego odnowienia
  18. nadkole na ciepło daje sie ładnie wyprofilować tylko maszynke musze najpierw zrobić
  19. mi ociera przy skręcie nawet jak stoi rant całkiem musze zjechać razem z nadkolem na gorąco i może troszke wypchać z 1cm
  20. z przodu jak na chwilę obecna przy 8.5j et jest 38 docelowo ma być et 20-23 ale musze dobrze zrolować
  21. psikałem tylko sufit reszta ori s4 lampki słupki A B C raczki słoneczka itp
  22. allegro szukaj s4 i dzwon po ludziach pytaj
  23. troche to trwało żeby łądne graty sie trafiły
  24. dawaj smiało tylko nie rób tego jak nie masz zamiaru włożyć od razu reszty czarnych elementów bo juz tak widziałem i bardzo słabo to wygladało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.