Treść opublikowana przez fafnasty
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
cos tam reagował na awaryjne bo był z tyłu siedział na zderzaku ale nie ale nie.....
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
RÓWNIEŻ POZDRAWIAM ---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- srebrny sedan przedlift na lampach czarnych bizenon uciekł mi na ORLEN w środzie śląskiej okopciełem?
-
Znaczenie ET Felgi
podejdzie normalnie
-
Zwykle A4 B5 1.9TDI AJM 17", Program
pakiet laminat powinien opuścić tego trumniaka i bedzie znacznie lepiej jak oem-owe dokładki walniesz w kolor i ew. przód zespawasz a tył zespawane pdc i bedzie lalunia
-
Zwykle A4 B5 1.9TDI AJM 17", Program
jak zakładać progi to tylko ori S4
-
Zwykle A4 B5 1.9TDI AJM 17", Program
te progi są okrutne niczym z Calibry
-
Audi a4 b5 prześwit 1be
pokaz foto
-
[B5 APS] by czorny
to nie je a4
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
nankangi ns2 ? o kur... bedzię sssyto oj bedzie
-
B8 TrOOOOp
jesli ktoś preferuje to ja oferuję BN-Pipes Edelstahl-Auspuffanlagen
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
nie przesadzaj nie przesadzaj tylko focie cykaj
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
225/35 na 11j to juz chyba bardzo bardzo grubo ja taka łopone mam na 9.5j i sporo rant wystaje ufff aż jestem ciekaw co naciagniesz ---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- Opony 245/35r18 lato Otwock ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- Opony Yokohama Parada Spec2 225/35/18 Strzelin
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
kiedy jakaś łądna sesja bedzie?
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
osobiscie sufit malowałem ze względu że ten ori z eSy jest bardziej ciemno szary niż czarny malowanie daszków i reszty plastików to chyba nie jest najlepszy pomysł tym bardziej słoneczników i osłon na słupki b ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ---------- była podjeta próba oklejenia sufitu alkantara ale przy przedniej lampce i daszkach kaszana wychodziła straszna
-
Nie ma czym się chwalić, ale... ;-) Moja bestyjka.. B6 3.0 Quattro
motor usa klapa full prądy stołki
-
Tapicerstwo
jaka cena była by też za odmalowanie kierownicy ? skóra łądna lecz farba u góry juz słaba
-
Tapicerstwo
muszę Cię odwiedzić kolego z moimi nowymi nabytkami pruje sie nitka na siedzisku a sam tego nie ogarniam i 1 fotel do delikatnego odnowienia
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
nadkole na ciepło daje sie ładnie wyprofilować tylko maszynke musze najpierw zrobić
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
mi ociera przy skręcie nawet jak stoi rant całkiem musze zjechać razem z nadkolem na gorąco i może troszke wypchać z 1cm
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
z przodu jak na chwilę obecna przy 8.5j et jest 38 docelowo ma być et 20-23 ale musze dobrze zrolować
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
psikałem tylko sufit reszta ori s4 lampki słupki A B C raczki słoneczka itp
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
allegro szukaj s4 i dzwon po ludziach pytaj
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
troche to trwało żeby łądne graty sie trafiły
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
dokładnie
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
dawaj smiało tylko nie rób tego jak nie masz zamiaru włożyć od razu reszty czarnych elementów bo juz tak widziałem i bardzo słabo to wygladało