Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. uzywka czujnik 5-7 dyszek przerabiałem temat u kolegi w b6 wymiana prosta szybka i przyjemna bez spuszczania czynnika
  2. czynnik jest?? jesli jest odpowiednia jego ilośc to czujnik ciśnienia do sprawdzenia
  3. amorki w sedaniei avancie sa takie same normalnie zakładaj i lataj różnice sa tylkow sprężynach avant ma wyższe troszkę springi
  4. Marzenie wielu posiadaczy Audi żeby kiedys taka latać piękności brzmienie pewnie powala na kolana
  5. jeśli teraz masz za oparciem blachę to jest to mozliwe ale ostra rzeźba Cię czeka
  6. ktoś kto poleca Mts techniks czy inny szit to tylko oznacza że nigdy nie latał na lepszych gwintach i nie ma do czego porównywać wszystko w temacie
  7. żeby cieszyc sie tym zawieszenie to raczej trzeba go wyjąc kompletnie rozebrac poczyścić skontrolować stan i rozruszać troszkę pracy jest ale praca popłaca
  8. fafnasty odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No spontan Siara podrzucił linka z Recaro za 1100zł, Zadzwoniłem urwalem jeszcze 100zł i wzialem:D , klima musi poczekac:rolleyes: za patyka rejkaro wow moze klipsy w amorek pomogą?
  9. kolego masz gdzies taka rozpiske do a4 b5??
  10. ładnie grubo ryju lecisz z ta mydelniczką ja chce ja zobaczyć
  11. cykne cykne bo jest się czym pochwalić nie widziałem skóry z b5 tak zadbanej hehe ponoć ta esa miała 90tys km na blacie ---------- Post dopisany 19-05-2014 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 17:41 ---------- jakieś tam 312 na przód i kolejny element do szurania ---------- Post dopisany 20-05-2014 at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 16:12 ---------- w końcu coś będę widział w deszczowe noce jakiś slajn w b5 musi być poczatek składania sufitu S4 bardziej czarne niż ori wszystkie graty są tylko sam sufit ogarnąć i bedzie ciemno ciemno ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- ooo i prawe lustro tez się załapało na foto (symetryczne )
  12. skrzynia6? w 6 jest troche lipa z tym:kwasny: ja zawsze z kanału i na skrzynie kłade lusterko żeby widzieć gdzie wkłądam bo inaczej to na ślepo
  13. odpuść sobie mts-a lepiej na forum poszukaj uzywek firmowych albo nowe eibachy w cenie tego misztu z allegro
  14. gadałes o tym suficie co ci pw posłąłem?
  15. pompa do sprawdzenia jak i wtryski
  16. a co z krach data ? w sterowniku
  17. przed wymiana sprzęgła tego nie było?
  18. nawt na tych fotach jajca ściska
  19. kozak furka tył jak juz sam mówiłeś zdałby sie akcent dokładki kossa ta gleba
  20. w poniedziałek cyknę narazie jeszcze nie ma czemu robić fotele jeszcze nie zamontowane bo wekend jest:naughty: zastanawiam się czy zaklejać blendę na gładko bez zamka
  21. fafnasty odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    koles tez miał taki sam problem jak Ty ale z tym malowaniem nie wiem czy to ma znaczenie ale tamten grill to był zwyłku przedlift i straty były 40pln a Ty szkoda zniszczyć przy niepowodzeniu ładny Esowy grillek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.