Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. tak podejda przednie są takie same w avancie i sedanie
  2. olej nic nie da ewidentnie cienka tarcza lada dziń zacznie sie ślizgać
  3. ale nie widze problemu żeby kolega zrobił normalna wymiane samego sprzęgła czyli tarcza docisk łozysko np sachs luk 550-600pln bez zmiany na 1mas bo po co skoro nie reza mocy:kwasny: 2mas jeszcze żyje to po co odrazu z niego rezygnować skoro problemem jest tylko cienka tarcza
  4. b6 ma bardzo dobre rozwiazanie z tylnymi amorkami szybka akcja
  5. -ściągasz koło -odkręcasz dolną śrubę amorka -odkręcasz 2 śruby górne mocujace amorek na klucz 13 bez demontowania nadkola jak włożysz głowę w nadkole to u góry zobaczysz te 2 śruby jak je odkrecisz to amor wyjdzie:wink: cała operacja z dwoma amorkami maks 1h pracy
  6. dev ma racje tyłu nie odpowietrzysz nie wiedząc jak to zrobić
  7. fafnasty odpowiedział(a) na novwy temat w 1.9TDI
    jeszcze zostaje kwestia separatora. nie wystepuje w zamiennikach
  8. to wyglada na to że d*pa wspawana była z innego auta
  9. wystarczy dystans ok 15 mm i bedzie dobrze
  10. śmiało podmieniaj wzmaka
  11. spokojnie do ogarnięcia
  12. ehh tam ciąć można tak to zrobić
  13. kolego powiem tyle że powierzchnie płaskie czyli te co okleiłeś bardzo łądnie wychodza ale takie jak np. Twoja rączka hmm bedziesz miał trochę pracy jesli w ogóle sie uda ajjj az mi sie przypomniało ile walczyłem z moja konsolą
  14. zależy jakie łopony na to naciagniesz i jak obniżysz furę ja i tak bym dystans z 10 przynajmniej wsadził ale jak coś to śmiało możesz wkładać
  15. pewnie fure na stacji do pełna łebasy zalały na tych tablicach i tyle
  16. ok jesli nr się zgadza to widocznie kwestia jakości foto hmm jak miałem -30 to był tył optycznie niżej
  17. tył też nie siedzi jak powinien na tych springach. to teraz tylko szukać na zamianę springi pod twoja budę
  18. te kilogramy to nie jest waga tylko maksymalny nacisk na oś czyli jak Ty masz 1055 nacisku a kolega Piotrek ma nacisk tylko 995 kg to u Piotrka bedzie stał wyżej
  19. i tak jak myslałem jest to tez pod Avanta ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- Eibach Federn -30mm Audi Avant (B5/8D2) 2,4 / 2,6 / 2,8
  20. mi pokazuje że jest przód pod V6
  21. jak dla mnie to źle dobrane springi (masz 100% pewności że są pod 1.8t i pod sedana?)
  22. fajna ale półtora patyka:kwasny: ale do sezonu coś chyba sie uciuła ---------- Post dopisany 11-02-2014 at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2014 at 15:49 ---------- sprzęgło włożyłem w końcu kpl AWX teraz to ładnie chodzi i w odpowiednim miejscu bierze heh ze starego juz prawie nic nie zostało:grin: no i przy okazji że skrzynia wywalona to kat poszedł na złom lepiej babci sie oddycha bo ostro zawalony był bydlak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.