Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. fafnasty odpowiedział(a) na dzinks temat w Audi A4 B5
    posiadam takie cos jak cos pw
  2. pewnie plastik i po pół roku zacznie farba złazić
  3. a to sorki ja na mysli miałęm tdika koles ma adra i tez kiedys mówił że wymieniał bez ściagania przodu
  4. ja robię jak książka piszę (chyba że mowa o benzynie to nie wiem ) w tdi zawsze sciagam przód i wszystko ładnie widać
  5. jesli często łapiesz kapcia to beda ok hehe a tak na serio to szkoda kasy na paxa drogie opony i drogi i kłopotliwy montaż
  6. wymiana rozrządu pez ściagania przodu to typowa partyzantka:facepalm:
  7. 9.5 będzie meeeega
  8. fafnasty odpowiedział(a) na KALAMAT temat w 1.9TDI
    jak cos mam cały silnik afn i avg potrzebujsz sam słupek czyli jakies 800pln jak cos pw masz do mnie ok 120km
  9. ooo Dev fajny patent kupie paczkę gumek i będę zapinał
  10. oczywiście ma to swoja przyczyne w złym połączeniu kabli od radia wystarczy zmienić czerwony z żółtym kablem na zasilaniu radia... ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- przy takim podłączeniu jakie masz teraz to radio ciagnie prąd i to właśnie to rozładowuje a ten świecący awaryjny sygnalizuje to że po wujeciu kluczyka i wyłączonych urządzeniach jest pobór pradu
  11. ten zbiorniczek to separator odmy czyli zbiera resztki oleju ktore w postaci oparów trafiają z silnika do odmy na przedmuch. często odmy sie pocą. na poczatek umyj całą odme dokładnie i zobacz gdzie sie poci może pekła a może trzeba ja spasować bo czasami sie luzuje rura na separatorze...
  12. do uszczelnienia dolna obudowa ecu!! jak ją rozkręcisz to zobaczysz że od spodu dostaje sie woda i zalewa kostki wielokrotnie sie zdarzało w b5 i b6 sam to kilka razy przerabiałem ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- zdejmij pokrywe ecu potem podnieś kompa i są po bokach 2 nakrętki na klucz 10 które trzymaja dolna obudowe tam jest uszczelka ktora w aso kosztuje ok 40pln wymien dokręć i po problemie
  13. na zimnym visko kręci sie ale delikatnie da sie je zatrzymać jesli jest na sztywno to jest do wymiany
  14. szeroki rancik gleba spoko sam to kocham ale nie ztakim amelinium pomyśl o czymś bardziej gustownym niz byle amelinium bez wyrazu ---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ---------- chcesz sie bawić w glebe i fajne koło to zacznij od 18" 19" bo 17 wyglada słabo pisze z własnego doswiadczenia
  15. mi ten felunek ni ciul nie pasi do budy b5 bardziej do golfa 3
  16. :facepalm: ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- nie szukaj tylko kw kolego sa tez inne dobre firmy -kw -hr -weitek -ap -eibach -bilstein -koni warto kupić uzywke ale ze sprawdzonego źródła nie byle jaki chlam ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- zapomniałem o D2 racing
  17. nie musisz kupować tunelu! w tunelu wytniesz sobie dziure na podłokietnik ale ważne jest żebyś podłokietnik kupił razem z łapa
  18. jeśli kolego pytasz o oryginalne zamienniki opon do a4 b5 to wyglada to tak 195/65/15 ori 205/55/16 225/45/17 tak to wyglada w odpowiednim zamienniku gdzie praktycznie średnica koła pozostaje identyczna z fabryka i tak samo jest z odczytem prędkości licznika (nie przekłamuje) ale wiadowo że ożna latać na czym chcesz na twoich 7" 215 bedzie chronić felgę luknij sobie tutaj i posprawdzaj jak to będzie miało sie do wskazań licznika Zamienniki opon. Kalkulator opon. Przelicznik opon. Opony.com.pl
  19. lampy przerobione u bodzio1 to raczej jedyna dobra decyzja
  20. fafnasty odpowiedział(a) na Kejsi temat w 1.6
    mam przepływke za 80pln sprawny pw
  21. wielkie NIE
  22. czyli nie dostosowałes prędkości do panujących warunków drogowych... tak sie będą tłumaczyć i walka prawie taka sama jak po wpadnieciu w dziurę i przebiciu opony
  23. jesli naprawde boli to lecisz na izbe przyjęc robią prześwietlenie i pewnie powie Ci że masz skręcenie i naderwanie odcinka szyjnego kręgosłupa bo to taka zasada że takie rozpoznanie podstawowe bez tego ani rusz!!!!!! potem leczenie i dopiero kolego jak cos odszkodowanie... jesli masz nw? to bedzie z nw i z pracy z pzu
  24. tez polecam 3m cieka i wytrzymała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.