Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. na ori ma być znaczek 0000 wybity i tyle
  2. foto w swoim czasie jak się przymiarke zrobi
  3. no i felunek już zakupiony :banan: 19" przód 8.5j tył 9.5 opona przód 215 35 tył 225 35
  4. od klaksony bo ma inne spinki i poduszke bo jak wiadomo jest inna... została podłączona 1 z 2 ładunków w poduszce ma identyczna rezystancje jak poduszka poprzednia z eski i wszystko gra:wink: ---------- Post dopisany 27-12-2013 at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 00:24 ---------- no i chyba juz w tym roku gałeczki sline nie bedzie:kwasny: jest jeszcze opcja rs4 b7
  5. szyby sa takie same jeśli chodzi o wymiary to identyko:wink:
  6. mam wszystko zaslepione:wink: ok podmienie n18 i zobaczę czy przejdzie
  7. czyli działać nie bedzie??? szkoda
  8. pamietajcie o tym że firmowe markowe gwinty da sie zregenerować jak cos sie bedzie działo a tych chinoli typu technix mts czy cos mało kto chce sie dotykać...
  9. Witam:hi: trafiło mi sie lusterko fotochromatyczne do mojej b5 wraz z kablami i wszystko co potrzebne do montażu ale jest jeden minus:kwasny: lustro jest ładne ale u góry ma delikatna linie czyli chyba sie wylało widać u samej góry jaśniejszy obszar niż pozostała część foto narazie nie zrobiłem.. ta jaśniejsza część to ok 5% powierzchni. czy lusterko bedzie nadal spełniało swoje zadanie??? czy smietnik?? ---------- Post dopisany 25-12-2013 at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 08:48 ----------
  10. ok sprawdze właściwie zapomniałem o tym miejscu że sie syfi dzieki ---------- Post dopisany 24-12-2013 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2013 at 17:25 ---------- Malec i właśnie to mijśce było zasyfione zostało wyczyszczone i heble juz cos tam hamują dzięki:wink:
  11. ja właśnie myslę nad nankangiem 215/35 hmm ciekawe czy cos warta ta guma
  12. właśnie u mnie tez tak brzęczy :grin: ciekaw jestem czy da sie to jakoś zrobić zeby po zgaszeniu nie brzęczał???
  13. myslę że kobieta potrafiłaby przejechać nawet przez pustaki:grin: a dla pana świadka coś % i życzenia świąteczne a będziesz miał stałą kontrole nad pojazdem
  14. aha następnym razem nie zapomnij auta okleić odblaskami oswietlić na czerono i 3 koguty na dach niebieskie żeby pani widziała ten nie widoczny kolor:grin:
  15. Kowi miałem bardzo podobna sytuacje i tylne drzwi tak samo uszkodzone dostałem z pzu 1081pln:decayed: nawet Ci powiem że sie nie odwoływałem
  16. szykuje dokładnie tak samo 225 na 9.5 j a 215 na 8.5j
  17. jak usunąć go w ecu??? jest jakaś rozpiska?? poradzi sobie z tym Vcds ? czy komanderem trzeba go usunąć ???
  18. myślę że z oponaom 205 /35/ na 19 bedzie problem:grin: ale tez się zastanawiam czemu takich nie robia ja bym takie właśnie chciał
  19. nawet 600 nie jest wart sprzedaje pewnie bo sam sie przekonał sie sie wjebał w tani badziew... ja bym szukał gwintu od kolegów z forum często sie trafia fajny zawias
  20. 700pln:facepalm: 1000 kosztuje nowy a osobiście to nie wiem czy 250 bym dał za ten szmeges szukaj kolego używki kw hr weiteca d2 czy innych sprawdzonych i dobrych zawieszeń
  21. osobuiście to bym wolał latac na zużytym firmowym gwincie niż na tym mts miałet kiedyś osobiste doświadczenia z tą firmą i jest masakra przednie amory wylały po 7tys km
  22. jeśli nie masz u siebie składanej kanapy to ostra rzeźba ale jak ktoś ma w sedanie składaną czyli ma limuzynę to wszystko pasuję tylko trzeba górne trzpień do zamykania kanapy sobie zrobić i już osobiście mam u siebie kanapę z S4 avanta zdecydowałem sie na to bo 3 zagłówki robia swoje ---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ---------- a z ta blacha dopytaj kolege mariuszbazar właśnie on to zapoczatkował i pewnie ma to w małym palcu
  23. pytasz jaką max fele upchasz bezpiecznie do b5??? to juz nie wiem do czego bijesz kolego hmmm wkładaj 17 et 45 opona 225 45 i bedzie git

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.