Skocz do zawartości
IGNOROWANY

opony 225/35/19 do naciągu


marcin_o23

Rekomendowane odpowiedzi

chce kupić nowe opony, będzie lekki naciąg :naughty: zastanawiam się co kupić żeby było ciche, przyzwoite na mokrym, wiadomo, że przy naciągu glebie zakup markowych opon za 800zł szt. ma średni sens więc co polecacie, myślałem o nankang, chociaż po głowie chodzą mi kumho i falkeny bo dobrze się naciągają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800 zł nówki w tej cenie za taki rozmiar ?

Nie licz na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kumho to mam na tyle model exsta xt (7mm bieżnika) i na mokrym są słabiutkie :thumbdown: Kilka razy zarzuciło mi tyłkiem na zakręcie, gdzie na praktycznie łysych bridgestone potenza nie było mowy o takim czymś... Na wiosnę te opony robią u mnie out :whistling: Co do naciągu to z przodu mam wyżej wymienione bridgestony i na feldze 8,5 cala ładniej widać ten naciąg, niż na kumho. Nie jest jakiś duży, ale jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hankook ładnie naciąga się:

7363b56af558.jpg

Tu jeszcze Falken i Kumho, jak dla mnie słabo:

216364d3ad38.jpg

c48fc35fa159.jpg

Też myślałem o takiej oponie, gdyby zmienił na 19" 9J :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Hankooka na dokładnie identycznych parametrach jak Ty chcesz:wink: Żaden to naciąg:wink: Według mnie wygląda(jak na naciąg słabo) a i trzeba uważać na ranty. Jak już to zapodaj 215 albo 205 to będzie wyglądało:kox: Ale hankook jak najbardziej spoko się naciąga i za***iście się spisuje na morkym i na suchym asfalcie:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że z oponaom 205 /35/ na 19 bedzie problem:grin: ale tez się zastanawiam czemu takich nie robia ja bym takie właśnie chciał:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz 225/35/19 naciągniętą jedna sztukę na 9 calach i moim zdaniem jest konkret, więcej nie chce, cały rant odsłonięty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz 225/35/19 naciągniętą jedna sztukę na 9 calach i moim zdaniem jest konkret, więcej nie chce, cały rant odsłonięty :kox:

No i na tej gumie jeszcze da się podróżować bo 235 obciera:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że hankook są dobre bo miałem kiedyś, ale nie układają się jakoś mega jeśli chodzi o naciąg, no nankang nadaje się idealnie no ale pewnie d*py nie urywają na mokrym, na suchym to każda sobie poradzi, kwestia tego żeby to się ładnie ułożyło bo na jednej gumie naciągu się nie osiągnie a na drugiej bardzo fajny, tak jak pisałem na jednym kole mam już na próbę toyo i jest naprawdę fajny naciąg :kox:

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

na wcześniejszych rotorach 8,5 cala miałem vredestein s.... coś tam :decayed: i nawet to opięte było ale ta guma robi sporo hałasu moim zdaniem bo cenowo całkiem przywoita w tym rozmiarze, na 215 się nie zdecyduje bo w tym rozmiarze to tylko chyba nankang by został

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie myslę nad nankangiem 215/35 hmm ciekawe czy cos warta ta guma

Ja chyba 2 sezony do tylu jeździłem nanankangu i jak dla mnie tragedia:facepalm: co chwilą musiałem koła wywazac:kwasny: a felgi wszystkie proste. Może teraz poprawili trochę jakość swoich produktów. Na następny sezon testuje nexena:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...