Treść opublikowana przez fafnasty
-
Po wyjęciu licznika świeci kontrolna IMMO nie mogę odpalić auta.
kiedys jak kupiłem a4 tez wyjełem licznik załozyłem ringi włozyłem dobrze podpiełem i co??? wysypało sie immo elktronik robił to 2h i koszt 250pln i do tej pory nie wiadomo czemu tak sie stało:kwasny: ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ---------- masz pin?? jak masz to bedzie taniej
-
Czy taka felga podejdzie do b5?
18x8.5 ET.15 i tak to bedzie a ty masz et13 to jeszcze 2mm dalej
-
Czy taka felga podejdzie do b5?
et nie pasuje przy 8.5j ---------- Post dopisany at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:58 ---------- sporo by trzeba by było toczyć
-
Strefa Śmiechu
nie mogłem sie powstrzymać u mnie pod robota parkuję A4 B5 i chyba jest to Chromo Line:polew::polew: zrobie foty wnętrza bo mnie zabiło:grin: -pokrowce imitujące kubełki i w chu... chromu i sportu:polew:
-
rozmiar opony a odszkodowanie
myśl że max 2lata i to bedzie obowiązel
-
pokrowiec na auto
serio chcesz tek opatulic swoja b5 na parkingu?
-
Problemy z turbiną.
przeładowuje turbina! do sprawdzenia wężyki podciśnienia zawór n75 jeśli to nie pomoże to zapiekaja sie łopatki zmiennej geometrii ale zacznij od sprawdzenia lub podmiany na sprawny zawór n75 i wymiane wężyków podciśnienia ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- a vaga i tak potrzebujesz ale wiadomo jaki błąd Ci pokaże
-
Pogrzewana przednia szyba
pewnie wszyscy z niecierpliwością czekają
-
pompa wtryskowa i wtryski
co? to ladnie graja bedzie widac na silniku co bylo ruszane swierze slady zobacz turbine kolego i odrazu w mordelej
-
Pogrzewana przednia szyba
szkoda tylko ja potem kamyczek poleci na szybe a u mnie to bardzo często tak się dzieje
-
Pogrzewana przednia szyba
myślę że 100szt by się szybko sprzedało ale poczekamy na wstepna cene jednostkowa
-
Pogrzewana przednia szyba
narazie sie nie napalam ale mam cicha nadzieje że da sie to ogarnac
-
Pogrzewana przednia szyba
no dobra dobra jak dev podpyta czy sie da i jaka cena to sie listę zrobi
-
[B5 AEB] Nowy zakup - czas rezać
Polak potrafi kwestia tylko jak to się wyreza
-
Pogrzewana przednia szyba
jestem jako pierwszy bo i tak mam szybe do wymiany:decayed: juz ciekaw jestem jaka cena
-
Pogrzewana przednia szyba
dev zarządził spokuj w watku i cisza jakaś nastała ja tam jakos nie mam kompleksów grzania nie grzania ale nie powiem że przydało by się
-
Przygasające ksenony
i po co wprowdzasz zamieszanie???? wiadomo nie od dzis że sie przod ściaga do rozrzadu:facepalm: bywaja przypadki ze się da bez ale to jest straszna partzantka i nigdy bym tak nie zrobił za nić w świecie zero kontroli nad tym co robisz a ściagnąc przód to 20minut:naughty:
-
felgi 18 a 17
tu większość zmienia tylko na wieksze koło co do komfortu to wielkiej różnicy nie ma czy 17 czy 18 zalezy wiele od łopony:wink: 17 tez zle nie wygląda pod warunkiem ze jest to ładne 17
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
fela na zimę to najważniejsze żeby to były oryginalne felgi wtedy są wytzymałe a co do wzoru to już do Ciebie należy kolego ---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ---------- sporo chłopaków w klubie ma ładne ori 16 na handel wystarczy popytać zawsze coś sie ładnego trafi
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
czarny jest piękny:decayed: ładne wnętrze oby tak dalej:naughty: powodzenia w modach
-
19" do b5
- [B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
ja od siebie polecam 245dni i nocy spedzonych na czytaniu wszystkich wątków na forum a dopiero po tym zabrać sie za Audi i za jazde Audi:polew:- Jarzma??
kolego tu chodzi o tylne jarzma a ty mówisz o przodzie- Jaka szerokość opon na 8" fele
kolego tu znajdziesz wszystko na ten temat [h=5]Tyrestretch.com - Because Size Matters![/h]- Jarzma??
tak są takie same - [B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !