Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. juz czekam na te 11 z tyłu
  2. przeguby -RUVILLE FEBI MS łożyska - SKF lub RUVILLE
  3. ja osobiście polecam Msport 500-600pln za kpl a gra wara swieczki cena dobra i dobra jakość osobiśćie przelatałem 40tysi na nim i ciągle na gwincie i nic nie robiłem jeszcze zdaje egzamin i coraz wiecej ludzi sobie chwali:wink: coraz wiecej podróbek LF i innych. naprawde polecam WAHACZE M.SPORT AUDI A4 A6 VW PASSAT B5 +GRATIS (3619019363) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  4. awx pasuję p&p bez wymiany 2masa??? czyli do swojego afn-a zakładam tarcze i docisk z awx i pasi? ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- ajm poprzeczniak typu golf bora itp pasi?
  5. u mnie siszczy powyżej 160 ustawiałem drzwi 5razy i w koncu trafiłem
  6. ja zaczynam zabawę z przerobieniem rs-a na do sedana zobaczymy co wyjdzie powodzenia rezaniu:hi:
  7. tylko ZIELONY febi ok zalewaj ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- a co to za mechanik ze poleca czerwony do A4??? zielona nakretka na zbiorniczku i zalewasz Zielony i tylko zielony
  8. z paska wiem bardziej chodzi mi o inne kody silników typu np,. ajm? awx?
  9. a kto tu mówi o 1z??? mowa o afn:facepalm:
  10. witam sprawa wygląda tak potrzebuje parę kompletów sprzegła do a4 b5 polift afn mam dojścia do cześci z róznych aut i za groszę sobie załatwię ale mam pytanie w jakich autach było takie samo sprzęgło jak w afn a4 chodzi o sam docisk z tarcza bez 2masa.. dzieki za pomoc
  11. widze widzę że ori z esy ale patrzac na Twoje zdolności do modzenia tej laluni to śmiałem pomyslec że reźniesz sobie cos unikatowego (wklejenie dokładki z jakiegoś rs-a czy coś )
  12. z tylnym zdrzakiem kolego coś rezasz czy zostaje jak jest?? mega Furmanka KOSA:slina:
  13. nie podałeś szerokości szerokość oznaczone na feldze np 7j 8j 8.5j i tak dalej. zostaw na lato. nie zniszczą się w w zimie a na zimę cos sobie poszukaj np. 16
  14. a musisz w zimie jezdzić na 18??? im szersza opona tym gorsze prowadzenie w zimie jak na nartach z moich doswiadczeń wynika ze na zimę optymalnym rozwiązaniem dla b6 jest 16" opona 205/50 i ja szerszej bym nie wkładał a i tak wiekszość lata na 15" 195/65 a na czym Ty polatasz to juz twoja osobista sprawa:wink: ---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ---------- jaką masz szerokość felgi? jaka fela
  15. TY chcesz w zimie latać na 235? to ostroo lecisz kolego ---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ---------- jaką masz szerokość felgi?? jak dla mnie 225 jest wystarczające na fele 18 ale na lato nie na zimę
  16. może do lusterka nie założyłeś tej pianki wypełnijacej hmmm czesto jak wypadnie to ludzie jej nie wkladaja i potem świszczy
  17. ja bym wkładał 215/40
  18. czekałem na ukrzyżowanie za wlepy hehe może jak dokończę mudelniczkę to je zerwe ale narazie są ale każda opinie się liczy
  19. zima się zbliża na garażu juz farelka jest i bedzie wieczorna walka
  20. tył podniesiony jakies 1.5 cm bo trasa w 4 była hehe to majkel pokaż jak nisko jezdzisz bo woidzieć to mozna widzieć hehe
  21. ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ---------- ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- Mi tam wlepy sie podobają ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------
  22. ---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- ---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------
  23. też polecam ECCO na zime ---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- kosztują ale sa na kilka zim ---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ---------- te adśki są w dobrej cenie i też godne polecenia na zimę Buty zimowe Adidas Uptown G60806 43 1/3 i inne (3668773108) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  24. a jak zakłądałes rame drzwi to nie zapomniałes o klinie na prawa dolna srubę??? jesli tego nie zalorzysz to pojawiaja sie swisty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.