Treść opublikowana przez fafnasty
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
juz czekam na te 11 z tyłu
-
Kupić tanio i zeby służyło
przeguby -RUVILLE FEBI MS łożyska - SKF lub RUVILLE
-
Kupić tanio i zeby służyło
ja osobiście polecam Msport 500-600pln za kpl a gra wara swieczki cena dobra i dobra jakość osobiśćie przelatałem 40tysi na nim i ciągle na gwincie i nic nie robiłem jeszcze zdaje egzamin i coraz wiecej ludzi sobie chwali:wink: coraz wiecej podróbek LF i innych. naprawde polecam WAHACZE M.SPORT AUDI A4 A6 VW PASSAT B5 +GRATIS (3619019363) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
jakie sprzegło do afn
awx pasuję p&p bez wymiany 2masa??? czyli do swojego afn-a zakładam tarcze i docisk z awx i pasi? ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- ajm poprzeczniak typu golf bora itp pasi?
-
trzeszczaca uszczelka i swist powyzej 90km/h
u mnie siszczy powyżej 160 ustawiałem drzwi 5razy i w koncu trafiłem
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
ja zaczynam zabawę z przerobieniem rs-a na do sedana zobaczymy co wyjdzie powodzenia rezaniu:hi:
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
tylko ZIELONY febi ok zalewaj ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- a co to za mechanik ze poleca czerwony do A4??? zielona nakretka na zbiorniczku i zalewasz Zielony i tylko zielony
-
jakie sprzegło do afn
z paska wiem bardziej chodzi mi o inne kody silników typu np,. ajm? awx?
-
jakie sprzegło do afn
a kto tu mówi o 1z??? mowa o afn:facepalm:
-
jakie sprzegło do afn
witam sprawa wygląda tak potrzebuje parę kompletów sprzegła do a4 b5 polift afn mam dojścia do cześci z róznych aut i za groszę sobie załatwię ale mam pytanie w jakich autach było takie samo sprzęgło jak w afn a4 chodzi o sam docisk z tarcza bez 2masa.. dzieki za pomoc
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
widze widzę że ori z esy ale patrzac na Twoje zdolności do modzenia tej laluni to śmiałem pomyslec że reźniesz sobie cos unikatowego (wklejenie dokładki z jakiegoś rs-a czy coś )
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
z tylnym zdrzakiem kolego coś rezasz czy zostaje jak jest?? mega Furmanka KOSA:slina:
-
Rozmiar Opony POMOCY:)
nie podałeś szerokości szerokość oznaczone na feldze np 7j 8j 8.5j i tak dalej. zostaw na lato. nie zniszczą się w w zimie a na zimę cos sobie poszukaj np. 16
-
Rozmiar Opony POMOCY:)
a musisz w zimie jezdzić na 18??? im szersza opona tym gorsze prowadzenie w zimie jak na nartach z moich doswiadczeń wynika ze na zimę optymalnym rozwiązaniem dla b6 jest 16" opona 205/50 i ja szerszej bym nie wkładał a i tak wiekszość lata na 15" 195/65 a na czym Ty polatasz to juz twoja osobista sprawa:wink: ---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ---------- jaką masz szerokość felgi? jaka fela
-
Rozmiar Opony POMOCY:)
TY chcesz w zimie latać na 235? to ostroo lecisz kolego ---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ---------- jaką masz szerokość felgi?? jak dla mnie 225 jest wystarczające na fele 18 ale na lato nie na zimę
-
trzeszczaca uszczelka i swist powyzej 90km/h
może do lusterka nie założyłeś tej pianki wypełnijacej hmmm czesto jak wypadnie to ludzie jej nie wkladaja i potem świszczy
-
18" 225/55/
ja bym wkładał 215/40
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
czekałem na ukrzyżowanie za wlepy hehe może jak dokończę mudelniczkę to je zerwe ale narazie są ale każda opinie się liczy
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
zima się zbliża na garażu juz farelka jest i bedzie wieczorna walka
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
tył podniesiony jakies 1.5 cm bo trasa w 4 była hehe to majkel pokaż jak nisko jezdzisz bo woidzieć to mozna widzieć hehe- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ---------- ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- Mi tam wlepy sie podobają ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- ---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------- Buty zimowe Timberland - używa ktoś ?
też polecam ECCO na zime ---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- kosztują ale sa na kilka zim ---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ---------- te adśki są w dobrej cenie i też godne polecenia na zimę Buty zimowe Adidas Uptown G60806 43 1/3 i inne (3668773108) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- trzeszczaca uszczelka i swist powyzej 90km/h
a jak zakłądałes rame drzwi to nie zapomniałes o klinie na prawa dolna srubę??? jesli tego nie zalorzysz to pojawiaja sie swisty - [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"