Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. tak wlasnie myslalem no szkoad:kwasny: dzieki kolego
  2. witam czy sprzeglo z awx 6-biegów podejdzie p&p do AFN 5-biegow tarcza pasi??? docisk??? 2mas??? łozysko?? da się przełozyc tarcze z dociskiem bez 2 masa???
  3. z używkami musisz uważać większość na allegro to stare zajechańce wylane albo tłuczace lepiej od kogoś na forum kupić
  4. ja za 10 dni ruszam jade chyba do Źaborić był ktoś w tych okolicach??? gdzie najtaniej kupić winiety na czechy kupie chyba na granicy a na słowenie??? startuje z Wrocławia :-)
  5. fafnasty odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    co chcesz osiagnac kolego??? komfort bez wzgledu na estetyke?? komfort i jakis wyglad?? 1bv jest zeczywiscie bardzo twarde moze na poczatek kpl zawieszenie 1be komfort duuuzo lepszy i auto podobnbie stoi jak na 1bv ---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ---------- 1BE i kolo 17" całkiem dobrze wyglada
  6. wtyczka od lampki podswietlania nóg kierowcy ma 2 przewody a tu są 3 więc to nie bedzie od tego... zobacz tez czy masz podlaczone wszystkie czujniki przy pedałach np. pedał sprzęgła
  7. moj koles byl w tamtym roku w okolicy zadaru i te ceny co podawal to polowa tych twoich hmmm to jest az taka roznica w regionie ????
  8. 15A przy 6-10 wat???? ledy zabezpieczylem 5 max
  9. MTS to najtansze springi... sa bardzo twadre:wink: Eibach to konkretne springi i o wiele lepsze od MTS
  10. temat już był o światłach dziennych... jesli chcesz to zrobić sam to zrób to porządnie i fachowo, Miernik w rękę -lub oczko z żaróweczki-zdejmujesz osłonę pod kierownicą i tam jest taka listwa do której są przykrecone przewody nakredką M6. Po sprawdzaj na ktorym przewodzie ukaże się 12V po załączeniu zapłonu...następnie powinieneś wyprowadzić z tego miejsca przewód do skrzynki bezpieczników (wolne pole ) dołozyć odpowiednie konektory by załozyć bezpiecznik a drugi kabel ze skrzynki już do sterownika swiateł dziennych (zasilanie 12V) (Wazne by układ był zabezpieczony bezpiecznikiem ) A sterowanie świateł bierzesz z pod bezpiecznika światła pozycyjnego (prawego) Rownież powinieneś to zabezpieczyć bezpiecznikiem Myślę ze zrozumiesz ..to nie skomplikowane ... Ja tak mam i polecam zrobić raz a porządnie i śmigać bezpiecznie .... polecam ja tam pod ta listwe podpielem cb-radio
  11. ja tez jade w ciemno ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- wysokie ceny??? a dokladniej czego ceny???
  12. fafnasty odpowiedział(a) na ynos temat w Układ Jezdny
    jest nisko i chacze o wszystko:decayed: ja juz 2 rady wymienialem przetarly sie od progow policjantow hehe
  13. aha czyli tak ma byc??? bo myslalem ze cos nie tak jest z tym fotelem hehe:wink:
  14. pokaz te fele na [email protected] chcesz sprzedac???
  15. jak w temacie szukam kolegi najlepiej z forum bo mam pare zeczy do ogarniecia w mojej b5 PILNEEEEEE:decayed: ---------- Post dopisany 11-07-2013 at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2013 at 14:12 ----------
  16. wiatm koledzy wlecialy ostatnio do mojej mydelniczki kubelki z S4 i sie zastanawiam czy tak ma byc??? fotel dotyka tunelu i mnie wkurw..... jak skrzypi hehehe
  17. te ustawienia to NEGATYW:wink: robi sie tak na ostrej glebie zeby zmiescic kolo w nadkolu glownie z tylu ale przody tez tak kreca:wink: naciag opony pozwala na wkladanie szerokiej feli wystajacej za blotnik tak ze nie chaczy opona o blotniki bo jest w stozku i sie chowa we wneke.. pokaz jak jest u ciebie
  18. fafnasty odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    17" 225/45 felga 7.5j lub 8 j i bedzie normalna 17 do a4:wink:
  19. zdejmij kolego oslone pod kierownica i szukaj przewodow uszkodzonych moze cos sie przetarlo przy pedale chamulca:kwasny:
  20. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    dzieki za podpowiedzi:hi: bede pytal rezaczy jak to ogarnac:decayed:
  21. a jak prosty wahacz wsadze z b6 to juz amorka z b5 nie zaloze nie??? jest inne mocowanie w b5 jest szersze. jak to ogarneles?
  22. wowowow to grubo ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ---------- zwrotnica na alu jarzmo zacisk tarcza i co jeszcze trzeba???
  23. z czego te heble przeszczepiles?
  24. pokaz jak auto wyglada z tymi reklamami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.