Treść opublikowana przez fafnasty
-
sprzęgło z AWX do AFN
tak wlasnie myslalem no szkoad:kwasny: dzieki kolego
-
sprzęgło z AWX do AFN
witam czy sprzeglo z awx 6-biegów podejdzie p&p do AFN 5-biegow tarcza pasi??? docisk??? 2mas??? łozysko?? da się przełozyc tarcze z dociskiem bez 2 masa???
-
a4 b5 jaki gwint polecacie ?
z używkami musisz uważać większość na allegro to stare zajechańce wylane albo tłuczace lepiej od kogoś na forum kupić
-
Wakacje w Chorwacji
ja za 10 dni ruszam jade chyba do Źaborić był ktoś w tych okolicach??? gdzie najtaniej kupić winiety na czechy kupie chyba na granicy a na słowenie??? startuje z Wrocławia :-)
-
a4 b6 sline
co chcesz osiagnac kolego??? komfort bez wzgledu na estetyke?? komfort i jakis wyglad?? 1bv jest zeczywiscie bardzo twarde moze na poczatek kpl zawieszenie 1be komfort duuuzo lepszy i auto podobnbie stoi jak na 1bv ---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ---------- 1BE i kolo 17" całkiem dobrze wyglada
-
Wtyczka pod kierownicą - od czego?
wtyczka od lampki podswietlania nóg kierowcy ma 2 przewody a tu są 3 więc to nie bedzie od tego... zobacz tez czy masz podlaczone wszystkie czujniki przy pedałach np. pedał sprzęgła
-
Wakacje w Chorwacji
moj koles byl w tamtym roku w okolicy zadaru i te ceny co podawal to polowa tych twoich hmmm to jest az taka roznica w regionie ????
-
Plus po zapłonie dla świateł dziennych
15A przy 6-10 wat???? ledy zabezpieczylem 5 max
-
Sprezyny MTS czy EIBACH
MTS to najtansze springi... sa bardzo twadre:wink: Eibach to konkretne springi i o wiele lepsze od MTS
-
Plus po zapłonie dla świateł dziennych
temat już był o światłach dziennych... jesli chcesz to zrobić sam to zrób to porządnie i fachowo, Miernik w rękę -lub oczko z żaróweczki-zdejmujesz osłonę pod kierownicą i tam jest taka listwa do której są przykrecone przewody nakredką M6. Po sprawdzaj na ktorym przewodzie ukaże się 12V po załączeniu zapłonu...następnie powinieneś wyprowadzić z tego miejsca przewód do skrzynki bezpieczników (wolne pole ) dołozyć odpowiednie konektory by załozyć bezpiecznik a drugi kabel ze skrzynki już do sterownika swiateł dziennych (zasilanie 12V) (Wazne by układ był zabezpieczony bezpiecznikiem ) A sterowanie świateł bierzesz z pod bezpiecznika światła pozycyjnego (prawego) Rownież powinieneś to zabezpieczyć bezpiecznikiem Myślę ze zrozumiesz ..to nie skomplikowane ... Ja tak mam i polecam zrobić raz a porządnie i śmigać bezpiecznie .... polecam ja tam pod ta listwe podpielem cb-radio
-
Wakacje w Chorwacji
ja tez jade w ciemno ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- wysokie ceny??? a dokladniej czego ceny???
-
co to za część
jest nisko i chacze o wszystko:decayed: ja juz 2 rady wymienialem przetarly sie od progow policjantow hehe
-
Fotele kubly z S4
aha czyli tak ma byc??? bo myslalem ze cos nie tak jest z tym fotelem hehe:wink:
-
Dziwne ustawienie kół
pokaz te fele na [email protected] chcesz sprzedac???
-
Szukam Elektronika z Legnicy Głogowa i okolic
- Szukam Elektronika z Legnicy Głogowa i okolic
jak w temacie szukam kolegi najlepiej z forum bo mam pare zeczy do ogarniecia w mojej b5 PILNEEEEEE:decayed: ---------- Post dopisany 11-07-2013 at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2013 at 14:12 ----------- Fotele kubly z S4
wiatm koledzy wlecialy ostatnio do mojej mydelniczki kubelki z S4 i sie zastanawiam czy tak ma byc??? fotel dotyka tunelu i mnie wkurw..... jak skrzypi hehehe- Dziwne ustawienie kół
te ustawienia to NEGATYW:wink: robi sie tak na ostrej glebie zeby zmiescic kolo w nadkolu glownie z tylu ale przody tez tak kreca:wink: naciag opony pozwala na wkladanie szerokiej feli wystajacej za blotnik tak ze nie chaczy opona o blotniki bo jest w stozku i sie chowa we wneke.. pokaz jak jest u ciebie- jakie felgi i opony
17" 225/45 felga 7.5j lub 8 j i bedzie normalna 17 do a4:wink:- zwarcie hamulec
zdejmij kolego oslone pod kierownica i szukaj przewodow uszkodzonych moze cos sie przetarlo przy pedale chamulca:kwasny:- Progi z OMEGI do B5
dzieki za podpowiedzi:hi: bede pytal rezaczy jak to ogarnac:decayed:- Heble w B5 2.4 2.6 2.8
a jak prosty wahacz wsadze z b6 to juz amorka z b5 nie zaloze nie??? jest inne mocowanie w b5 jest szersze. jak to ogarneles?- Heble w B5 2.4 2.6 2.8
wowowow to grubo ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ---------- zwrotnica na alu jarzmo zacisk tarcza i co jeszcze trzeba???- Heble w B5 2.4 2.6 2.8
z czego te heble przeszczepiles?- jaki kolor felg do auta
pokaz jak auto wyglada z tymi reklamami - Szukam Elektronika z Legnicy Głogowa i okolic